Sinoz yüz güneş kremi mağduru

Çok teşekkür ederim.bsşka marka alsanız bile yüzünüzde değilde vucudunuzda çıkarsa sakın aa yüze sürdüm vucutla ne sakın demeyin çünkü ben düşünceyle 3ay çektimkana karışıyor neticede

Neden tekrar kullanacağınızı anlamadım? Alerji yapanın o olduğundan emin olmak içinse hiç riske girmeyin.

Yani altı üstü alerji yapmış bence bunda bu kadar büyütecek bir şey yok. Ucuz-pahalı kaliteli-kalitesiz diye ayırmak anlamsız böyle bir olayda. Bir şeyin sizde alerji yapmış olması markayı ve tüm kozmetik ürünlerini kötü yapmıyor. Benim de la roche posay’nin effaclar jeli yüzümü yaktı mesela. En son 200 liraya almıştım. Cildinize uygun ürünler bulun.

Şaka yapıyorsunuz galiba alt üst alerji yapmış dediğiniz krem 3aydır aralıksız kullandığım süreçte gece uyutmamış beni kaşıntının nasıl bis bir hastalık olduğunu bilmiyor yada hiç yaşamadınız heralde beni bu hale sokan sinoz markasına karşı sesiz mi kalacaktım nekadar rahat konuşuyorsunuz benim başıma gelen alt üstü bir alerjiden çok 3çocuklu bir anne olar piskolojimin kaşıntı ve kızarıklığa karşı bozulmasınıda hesaba katmadım.gereksiz yorum yapmayın lütfen sinoz markayı kötülüyormuşum Allahım ya koyun can derdinde kasap et dersinde sizin gibi insanlar yüzünden bu markalar hala piyasada

Hanfendi yeni bir cilt ürününe başlarken altın kural cildin bir köşesinde deneyip alerjik reaksiyon verip vermediğine bakmaktır. Sizin alerji yapan bir ürünü 3 ay boyunca şapur şupur yüzünüze sürmeniz sizin şahsi cehaletinizle ilgili bir konu markayla ilgili değil. Bunu bile bilmiyorsanız yorum yapmayın bi zahmet. O dediğiniz markayı hiç almadım kullanmadım da. Fakat kendi bilgisizliğiniz yüzünden sağa sola saldırmayın demek istiyorum sadece.

Yüzüme sürdüğüm kremin yüzümde değilde vucudumda alerji yaptığı için haklı olaraktan tahmin etmemiş olabilirim.ve yüzüme şapır şapur sürmemişim kulanım prosütürüne göre kullandım.üstelik prosütürde yüzünüzü yıkadığınızda tekrar sürün denildiği halde bile sade sabahları yüzümü yıkadıktan sonra sürmüşüm sinoz üyesisiniz heralde bellli

Bende sinozun kremini aldım ama sürekli kullanmıyorum. Göz çevreme surmedigim halde gözlerimi yakıyor, sulanıyor gözlerim...

Lazere gidiyorum yaz sıcağında hergün sürmem gerektiğini söylediler prostürde bile yazıyordu yüzünüzü şayet yıkarsanız tekrar sürün diye bende uymaya çalıştım etki etsin diye ama ters tepti şikayetler bakınca birçok kişinin yüzünde alerji yapmış sivilceleme yapmış en azından emin olmak için bu postu açtım inşaallah bir çok kişide olmamıştır bu maduriyet çünkü çok kötü bir süreç geçirdim

Cilt bakımını yapan kişiler bu ürünü zaten kullanmaz. Cildinize kullanacağınız şeyi alelade seçmeniz sorumsuzluk. güneş kreminden ne olur demeyin ne olduğunu gördünüz

Cilt bakımını yapan kişiler bu ürünü zaten kullanmaz. Cildinize kullanacağınız şeyi alelade seçmeniz sorumsuzluk. güneş kreminden ne olur demeyin ne olduğunu gördünüz
Cil bakımı değil lazere gitiğim yerde berhangi bir güneş kremini kulanabilirsiniz dedi başlı başında kaliteli bir üründür dedim.ama tecrübe edindim artık el kremini bile teredütle ve titizlikle alıp kullanacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…