Sipraktin Şurupla Kilo alma

sactandertli

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2014
10
0
Forumlarda bu şurubu kullanan herkes kilo aldığını yazmış iki senedir iştahım yok denecek seviyeye gelmişti iki günde bir bişey yersem mutlu oluyodum aşırı derecede kilo verdim daha sonra bu ilacı denemeye karar verdim ben bile kendime inanamadım canım sürekli bişeyler yemek istiyo sanki doyma hissim yok gibi örneğin bu sabah uyanır uyanmaz üç yumurtayla omleti bir ekmekle yedim denemediğim ilaç kalmadı gainmax kilo aldırıcı toz aktardan aldığım macunlar vs... hep yemek yemeden kilo almaya çalışan ben ilk defa kilo almak için ekstra bişeyler yapmama gerek kalmıyo bi yandan çok heycanlanıyorum bikaç aya hayallerimdeki kiloya ulaşıcamı düşünüyorum diğer yandanda ilacın ters bi etkisi olur diye korkuyorum deneyen bilen varmı arkadaşlar benim kilo almaya çalışanlar fikirlerinizi bekliyorum

Forumlarda bu şurubu kullanan herkes kilo aldığını yazmış iki senedir iştahım yok denecek seviyeye gelmişti iki günde bir bişey yersem mutlu oluyodum aşırı derecede kilo verdim daha sonra bu ilacı denemeye karar verdim ben bile kendime inanamadım canım sürekli bişeyler yemek istiyo sanki doyma hissim yok gibi örneğin bu sabah uyanır uyanmaz üç yumurtayla omleti bir ekmekle yedim denemediğim ilaç kalmadı gainmax kilo aldırıcı toz aktardan aldığım macunlar vs... hep yemek yemeden kilo almaya çalışan ben ilk defa kilo almak için ekstra bişeyler yapmama gerek kalmıyo bi yandan çok heycanlanıyorum bikaç aya hayallerimdeki kiloya ulaşıcamı düşünüyorum diğer yandanda ilacın ters bi etkisi olur diye korkuyorum deneyen bilen varmı arkadaşlar benim kilo almaya çalışanlar fikirlerinizi bekliyorum
banada doktorum vermişti ama hiç benlik değilmiş.midemi yakıyordu bu yüzden yemek yiyemiyordum. ayrıca uyku da yaptı gözlerimi açık tutamıyordum ya:KK53:

Forumlarda bu şurubu kullanan herkes kilo aldığını yazmış iki senedir iştahım yok denecek seviyeye gelmişti iki günde bir bişey yersem mutlu oluyodum aşırı derecede kilo verdim daha sonra bu ilacı denemeye karar verdim ben bile kendime inanamadım canım sürekli bişeyler yemek istiyo sanki doyma hissim yok gibi örneğin bu sabah uyanır uyanmaz üç yumurtayla omleti bir ekmekle yedim denemediğim ilaç kalmadı gainmax kilo aldırıcı toz aktardan aldığım macunlar vs... hep yemek yemeden kilo almaya çalışan ben ilk defa kilo almak için ekstra bişeyler yapmama gerek kalmıyo bi yandan çok heycanlanıyorum bikaç aya hayallerimdeki kiloya ulaşıcamı düşünüyorum diğer yandanda ilacın ters bi etkisi olur diye korkuyorum deneyen bilen varmı arkadaşlar benim kilo almaya çalışanlar fikirlerinizi bekliyorum[/QUOT

ben ara ara kullanıyorum çok güzel iştah açıyor bugüne kadar da hiç yan etkisini görmedim. sadece ara verip tekrar başladığında ilk içtiğin gün hafta sonu olsun çok güzel uyutuyor sonra alışıyorsun uyku normale dönüyor

ama çok uyku getiriyor o ilaç :KK43:

Bende bu ılaçla kilo aldım ama bir ayın sonunda ciğerlerim çıkıcak gibi öksürmelerim ve burnum tıkalı uyanmalarım sonucu karacıger hastalarına onerılmedıgıni ve sürekli ilaç kullananların doktora sormaları gerekır kullandıkları ılacla bu ilaç etkileşime girip bünyenize zarar verebilir onerılerımıze faydada sağlasa mutlaka doktorumuza sormamız gerektıgını mutlaka belırtelım baska birine fayda verıcez derken zarar vermeyelim

Doğal bir ürün değil anladığım kadarıyla, kullananlar bir yan etkisini gördünüz mü arkadaşlar?
Lütfen bunu kendınıze kıstas yapmayın hıc kımsenın yan etkisini yaşamadığı ilaç sizin bünyenize dokunabilir yada herkeste aynı yan etkıyıde göstermez doktorunuza sormanızda fayda var .

tm cok tesekkr ederim inşallah faydasi olur kaş yaparken göz cikarmayiz :)
ben devamlı kullanmıyorum yemek yiyemediğim zamanlar alıyorum iştahımı açıyo bi duzene gırınce bırakıyorum yanı aldıgım kılollar en fazla 1-2 kg oluyo ama bizzat kullanan yakınlarım var durumları gayet ıyı :) sen yınede doktora danıs ıstersen

ben devamlı kullanmıyorum yemek yiyemediğim zamanlar alıyorum iştahımı açıyo bi duzene gırınce bırakıyorum yanı aldıgım kılollar en fazla 1-2 kg oluyo ama bizzat kullanan yakınlarım var durumları gayet ıyı :) sen yınede doktora danıs ıstersen
tmm teşekkür ederm :) aslnda benim istahim fena degil ama kilo alamyorum ins bunun faydasi olr :)

X