Sipraktin..

nihaltekinkus

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2012
44
1
31
meraba arkadaşlar geçenlerde 44 kilodan 52 kiloya diye bi konu açmıştım okuyanlar bilir veya okumayanlar için http://www.kadinlarkulubu.com/kilo-almak-isteyenler/553681-44-kilodan-52-kiloya.html
burdan bakabilirler.
şurubun bana 2 buçuk 3 ayda ki etkisini göstermek için size 2 fotoğraf koyucam biri şuruba başlamadan bir kaç hafta önce diğer ise bugün çekilmiş bir fotoğraf tabi fotoğraftan ne kadar belli olur bilmiyorum ama biraz farkediliyor sanırım. sipraktin adlı şurubu kullanmaya hala devam ediyorum çünkü amacımdaki kiloya son 2 kilo kaldı. şimdi bu değişimi gören arkadaşlar hemen koşup eczaneden almak isticekler ama benden tavsiye önce aile hekiminize veya bir doktora danışın ondan eğer onaylarsa hiç vakit kaybetmeden kullanmaya başlayın. sigara kullandığım halde ayda 3 kilo, 3 ayda 8bucuk 9 kilo aldım kadar aldım ki sigara kullanmayalarda daha fazla etki ederr diye düşünüyorum. bunları neden paylaşıyorum çünkü zayıflık nedir çok iyi biliyorum ve herkesin benim gibi bu mutluluğu tatmasını istiyorum. inanın harika bişey.
yemeklerden sonra çıkan göbek, dar gelmeye başlayan pantolonlar, büyümeye başlayan güzel bir popo harika bir duygu..

$DSC_0250.JPG $CIMG0325.JPG

ılk fotoda da pek zayıf durmuyosun fark yok gıbı yanı aslında canım fotodan pek anlaşılmıyo bı de bolca bı kıyafet gıymışsın nasıl anlıycaz
...

Surubu yaklasık 2 haftadır ben de kullanıyorum bir ay olmadan tartılmayacagım. Fakat arkadasım kilo mu aldın sen deyince havalara uctum diyebilirim :)

ilk fotoğraf 44 kilolu halin mi?ben şu anda 45 kiloyum ama senden çok daha zayıf duruyorum.boyun kaç acaba?

BENIM ABLAMDA BUNU 3 AY KULLANDI KILODA GERCEKTEN COK ALDI AMA SUANDA BÖBREK RAHATSIZLIGI BASLADI ILACTAN OLUYOMUS OLEDEMISTI:s

Ben de kullanmıştım geröekten fazlasıyla iştah açıyor,,7 kilo almıştım bir buçuk ayda...ama uzun süre kullanımı karaciğerde de sorun yapıyormuş...ben bırakınca eski kiloma döndüm maalesef:KK43: tekrar başlamak istiyorum ,zayıflıktan usandım

bu ilaç bende çok sinir yaptı kimsede bole bişi yazmamışş sizde de yaptı mı acaba ?ilacı içtikten 2 3 saat sonra delı gb sınırlenıorum herkese ve uyku basıooo acaippp çocuğm olduğu içinde uyumak falan istemıorum gündüz vakti acaba gece yatmadan içsem nasıl olur

sanıırm ilk foto kilolu halin cünküü yüzün falan şapkalı fotoya göre cok toplu ... bende bu şurubu kullanmıstım cok uyku yaptı o yüzden bırakmak zorunda kaldım..

merhaba bende prakten kullandım 2 hafat kadar a maetki görmedim ilk 2 gün uyku yaptı biraz iştah ama kilo aynı 20 yaşındayım 42 kiloyum bi rtürlü çıkamadım yukaru :KK43:((

bende kullandım işe yarıyor ama acaip derecede uyku yapıyor gündez uyuyyamadığımız içinde aşırı derecede sinir yapıyor yani annem sırf bu sinirlerim yüzünden kesti bu ilacı :)

bende kullandım işe yarıyor ama acaip derecede uyku yapıyor gündez uyuyyamadığımız içinde aşırı derecede sinir yapıyor yani annem sırf bu sinirlerim yüzünden kesti bu ilacı :)

bu ilacı bende kullandım 1 ay kadar
iştahta açılmalar olmuştu hiç tartılmadım ama ilacı kullanmayı bıraktım
çünkü aşırı derecede uyku yapıyordu bende bilmiyorum belki psikolojikti :KK70:
ayrıca ilacı içtiğim anda midemde bir yanma oluyordu sizlerde de oldumu ?
korktum bende sağlığımdan olmak istemedim ve bıraktım
bu arada 22 yaşında 170 boy ve 48 kiloyum :KK43:

bu ilacı bende kullandım 1 ay kadar
iştahta açılmalar olmuştu hiç tartılmadım ama ilacı kullanmayı bıraktım
çünkü aşırı derecede uyku yapıyordu bende bilmiyorum belki psikolojikti :KK70:
ayrıca ilacı içtiğim anda midemde bir yanma oluyordu sizlerde de oldumu ?
korktum bende sağlığımdan olmak istemedim ve bıraktım
bu arada 22 yaşında 170 boy ve 48 kiloyum :KK43:

Söyle söyliyim sipraktin sayesinde 35 kilodan 47ye cıktım.Uyku yapıyor ama ben bir kaç ay uyudum hep.Okuldan cıkınca bir uyuyordum ertesi sabah kalkıyordum.5 ayda 12 kilo aldırttı bana. :KK9:

Söyle söyliyim sipraktin sayesinde 35 kilodan 47ye cıktım.Uyku yapıyor ama ben bir kaç ay uyudum hep.Okuldan cıkınca bir uyuyordum ertesi sabah kalkıyordum.5 ayda 12 kilo aldırttı bana. :KK9:

gerçektenmiiii yaa bende istiyorumm :KK5::KK5:
ben bu kadar etkili olduğunu bilmiyordum
bir şişesinin sadece 2 3 parmak kadarını içtim
sonra bıraktım dün burada okuyunca tekrar başladım ama normal mi bilmiyorum belkide uyku yapıyor dendiği için bende otomatik olarak uyku yapıyor :KK70:
bir ölçek kullanıyorum günde akşam yemeğinden önce

siz nasıl kullandınız ?

bir de normalde ilaçtan önceki beslenme düzeniniz nasıldı
ilaç iştahınızı mı açtı yoksa iştahınız zaten açıktıda size sadece kilo olarakmı döndü ?

Öncelikle merhaba arkadaşlar:)
Yaşım 23, 173 boy ve 44 kiloyum. Uzun süredir kilo alamıyordum. Tüm sağlık kontrollerini yaptırdım hiç bir hastalığım yok zayıf olmama neden olacak. 1 hafta önce arkadaşımın tavsiyesiyle Sipraktin e başladım. Günde iki kere kahvaltıdan önce ve akşam yemeğinden önce 1 ölçek içiyorum. Bugün tartıldım 47 kiloyum. İlacın bende hiç bir yan etkisi olmadı evet ilk 3 gün oturduğum yerde uyuyakalıyordum fakat bünyem alıştı ve artık normal uyku düzenimde uyuyorum ne daha fazla ne de az. Ben normaldede yemek yemeyi seven bir insanım ama az az sık yemek yiyordum kilo almamamın sebebi bu bence. Şimdi bir oturuşta önüme konulan her şeyi yiyebiliyorum. Uzun süre kullanımında ilacın kötü bir yan etkisi olur mu bilmiyorum ama en azından mideniz genişleyene kadar kullanın derim benim gibi az yiyip doymaktan şikayetçiyseniz ve inanın kilo aldığımı gördüğümden beri moralim yerine geldi. Yararlı birçok şeyi yemeye başladım kuru üzüm, fındık, badem gibi. Yani deneyin derim yan etkilerinden şikayetçi olduğunuz an bırakırsınız.

ben bu ilaç satılmıyor artık toplatıldı diye biliyorum öylemi :/ değilse bende alıcam

bu ilaç satılıyorda
buna benzer prakten sanırım adı o toplatılmış
ben internette ilk onu gördüm alacaktım
eczacı bey praktenin toplatıldığını onun yerine bana sipraktini önereceğini söyledi
bende aldım bugün 4. gün ve çok iyi bir şekilde iştahım açıldı
doyma hissim gitti diyebilirim
artı birde yine bu forumda arkadaş başlık açmış
pekmez formülünü uyguluyorlarmış bu sayede bir tanıdığı baya kilo almış
sipraktinin yanında pekmez formülünede başladım
1 ay sonra tartılıp buraya sonucu yazıcam şu an 48,7 kiloyum inşallah alırım :KK43:

X