Sir ağda, leke ve sarkma yapar mı?

deren08

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2009
4
0
ben bıyıklarım için sir ağda kulanmayı düşünüyorum ama o sarkıtıyo ve leke yapıyo diyolar ipte güzel almıyomuş ne yapmalıyım acaba? birde bacaklarım için sir ağdadan hemen sonra bioder sürmem doğru olurmu acaba?:sinifsinif:

ben sirle bıyığı aldırdığımda leke olmadı canım sarkma da olmadı
cilt tipine göre değişir bence
ben de bioder kullanıyorum ama hani bacak alındıktan sonra losyon sürüyolar ya onu 3 saat yıkamamamı söylüyor ağdacım
ayrıca bioder sürmek için cildin temiz olması gerekir
ağda yapıldıktan hemen sonra da yıkamayın bacaklarınızı çünkü gözenekleriniz açık oluyo mikrop kapabilir
ağdadan sonra sürülen losyonla beklesin biraz hem kızarıklığı gitmiş olur
sonra iyice yıkayın ve bioderi sürün bence
hem bioder her gece yatmadan sürülürse daha iyi sonuç alınırmış
sevgiler :eek:

ben iple alıyorum ,kalan bazı tek tük kıllarıda cımbızla,iple büyük kısmı alınıyor kim demiş iyi almıyor diye:)) 1 kez epilixir sürmüştüm bıyığıma 1 ayıda geçmişti ,dün sadece kenar kısımlar 3-5 tane kıl çıkmıştı onuda alıp epilixir sürdüm ,tahmin ediyorum 2-3 seansta bende bıyıktan eser kalmayacak .

canım bak ben iğneli epilasyon yaptırdım,bulunuğumilde en usta kişiydi üstelik yapan,yaşına ve cilt tipine göre değişebilir ama dudak üstünde özellikle iğneli epilasyon siyah leke bırakıyor.annem teyelerim hepsine var bu lekeler hele güneşe çıkıncadaha beter oluyor.

ben sir yapıyorum dudak üstüme ve yanaklarıma ne sarktı ne leke oldubilmen gereken sirden sonra yüzün mikrop kapmaya elverişlibir hal alıyor aman dikkat.

X