Doğal Saç Bakım Kürleri Sirke ile Yumuşak Ve Parlak Saçlar

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
kızlar bu elma sirkesimi olcak ve yağlı saçlaramı kullanmak gerekiyo benm saçlarım çok yağlı iki günde bir yıkamak gerekiyo....

kızlar bu elma sirkesini bende denedim gercekten saçlarım yumuşacık olduu ve daha az saç döküldülülülülülülü..herkese tavsiye ediyorum şimdii:)

kızlar bu sirkeyi ben de denedim,yumuşacık yaptı saçımı.kuruyunca kokusu da pek kalmıyor. amaa önümüz kış,yağmur,çamur.. yolda yürürken yağmura yakalanırsak elma sirkesi kokmaz mıyız buram buram?? -tatlicadiarzu-
kafasında sirkeyle dışarı çıkıp yağmura yakalananlardan cevap bekliyorum özellikle kaydirigubbakcemile2 :1rolleyes:

bunu öğrendiğimden beri saç kremi kullanmıyorum delikafadulden
yumuşacık yapıyor :ecrin_bebek:

Bu yöntemi uzun süredir duyuyorum ama daha yeni uygulayabildim:)
Çok başarılı..Hem saçı yumuşatıyor, kolay taranmasını sağlıyor, hem de parlatıyor..Ayrıca bana yağlanmasını da geciktirdi gibi geldi

Bu yöntemi uzun süredir duyuyorum ama daha yeni uygulayabildim:)
Çok başarılı..Hem saçı yumuşatıyor, kolay taranmasını sağlıyor, hem de parlatıyor..Ayrıca bana yağlanmasını da geciktirdi gibi geldi

kızlar ya benım sacımı nıye yumusacık yapmıyo sınır oluyorum yumusacık yapmıyo dıye kafama doldurdum yarısını sırkenın yıne bı faydası yok saclarım cok sert ne yapmam lazım

Yok canım kokmuyor ,(Sırılsıklam oldum geçen yağmurda) yani çevremdeki herkese sordum yok koku filan gelmiyor dediler..:ecrin_bebek:
Hatta saçlarımın çok güzel koktuğunu söyledilerkaydirigubbakcemile2

Ben yıllardır kullanıyorum. Saçlarım da herkes tarafından beğenilir. Herkese tavsiye ederim.

kızlar ya benım sacımı nıye yumusacık yapmıyo sınır oluyorum yumusacık yapmıyo dıye kafama doldurdum yarısını sırkenın yıne bı faydası yok saclarım cok sert ne yapmam lazım

niye kımse soruma yardımcı olmuyo senağlamasenağlama

Sirkeyi çok kullanma canım
Bi tasın içine kendi kapağı ile 3 kapak koy
Dök başından başağı
Ben saç kremi yerine kullanıyorum sirkeyi benim saçlarımı yumuşacık yapıyor
Belki saç kremi ile kullansan etkili olur senin saçında
Çok kullanma ama elma sirkesini..

Yok canım kokmuyor ,(Sırılsıklam oldum geçen yağmurda) yani çevremdeki herkese sordum yok koku filan gelmiyor dediler..:ecrin_bebek:
Hatta saçlarımın çok güzel koktuğunu söyledilerkaydirigubbakcemile2

teşekkür ederim canım cevabın için. o zaman kışın da gönül rahatlığıyla elma sirkesine devam edebiliriz :icecream:

ben de bi tanıdığımdan duymuştum. saçınızı bi kere şampuanlayıp duruluyosunuz sonra, bir fincan sirkeyi normal saç kremi uygular gibi saç diplerine ve uçlarına tamamen sürüp 5 dk falan bekletiyosunuz. sonrasında durulayıp kokunun da gitmesi için tekrar şampuanlayabilirsiniz. gerçekten parlak ve yumuşak bi saça sahip oluyosunuz. bir kere denedim. ve ilk denemede etkisini gösterdi kaydirigubbakcemile2

valla ben bu şekilde uyguladım ve anında etkisini gösterdi.. bi kaç kişiden daha böyle uygulandığını duydum. isteyen istediği gibi uygulasın...

bende yapıcam birazdan bunu sonuçları yazarımhihoyyyt inş parlaklık verir saçlarıma çnkü şuan çok mat görünüolar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…