SIRT ve BELDE GECMEYEN AĞRI

Esra0834

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2019
3
2
36
Arkadaslar merhaba . 14 aylık bebeğim var. 10 aydır geçmek bilmeyen gece gündüz süren bel sirt ve kalçamda ağrı var . Çekilen MR larda hicbir şey çıkmıyor. Brufen adlı ilaç biraz rahatlatıyor. Ama emzirdiğim için de sık sık almak istemiyorum. Bu dönemde bu tarz ağrılar yaşayıp çare bulabilen var mı? Şimdiden teşekkürler.

Arkadaslar merhaba . 14 aylık bebeğim var. 10 aydır geçmek bilmeyen gece gündüz süren bel sirt ve kalçamda ağrı var . Çekilen MR larda hicbir şey çıkmıyor. Brufen adlı ilaç biraz rahatlatıyor. Ama emzirdiğim için de sık sık almak istemiyorum. Bu dönemde bu tarz ağrılar yaşayıp çare bulabilen var mı? Şimdiden teşekkürler.
Ablamın kızı 4 yaşında oda çok yaşadı bu sorunları çocuk çık yoruyor ondan oluyor çoğunlukla ağrıdan uyuyamıyordu geceleri... onda bel boyun fıtığı vardı onlarda ilerleri çocuktan sonra... sizede çok geçmiş olsun geçici yorgunluk ağrılarıdır inşallah zaten bi sorunda çıkmamış ☺️

Sezaryen ile mi doğum yaptınız? Bazen bu tür doğumlarda bel ağrısı uzun süre oluyor.

Konu eski ama inşallah görürsünüz. Ben de benzer durumdayim, acaba sizin son durumunuz nedir? Bel ağrım Sezeryandan sonra başladı ve mr da bir şey çıkmadı.

X