SIVI DİYETİ EN HARİKAA

Cicekkz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2019
662
182
***Katılar yasak,sıvılar serbest***
Genellikle diyet içecekler tüket.Canın birsey yemek istediğinde kendine biraz içecek hazırla(diyet limonata,sıcak çikolata,şerbet..vs)
ki ben genelde sıkntıdan yerim diyet bozarım hemen:) ama simdi canm sklnca açıyorum dolabı bir iki yudum şerbet mesela bu açıdan baya iyi oldu ya da canm sıkkn olduğunda bozardım diyeti ama simdi canm mı sıklyor yap bi milkshake, yap bi sıcak çikolata:)
Kışın sıcak içecekler tüket
Tatlı içecekleri cok sık tüketmemeye çalıs ama çünkü acıktırabilir hemen. O yüzden arada tuzlu içecekler tüket ki dengeyi sağla.
Ayran,süt, türk kahvesini tokluk için kullan.
Kahvaltıda meyvesuyu tüketebilirsin.Ve en iyi yanıda bu diyet her ortama uyum sağlar yemeğe mi gittin diyeti bozmak zorunda değilsin sadece corba icersin.Misafir mi geldi koy bi çay:) Diyete hemmen baslayın derim kilolardan kurtulana dek devam.Bazen bozabilirsiniz ama kesinlikle kilo vermek için bu diyeti yapın derim.Bir de mesela diyete baslamak icin yarını beklemiyorsun mesela sabah fazla mı kaçrdn akşam sıvı diyeti yap.Bu arada daha önce bu tip bir diyetle bir ayda 20kilo veren olmus.
Güncel:çorba, süt ayran gibi seyler tüketilirse hem daha sağlıklı olur hem de sürdürülebilir bir diyet olur.Diğer türlü sağlıksız şekerli içeceklerle şok diyet gibi oluyor öyle de veriliyor ama bünye yoruluyor.

Son düzenleme:
Herkese merhaba sonunda istediğim diyeti buldumm çok rahat kilo veriyorum artık:)
Bugüne kadar hangi diyeti yaptıysam bir türlü kalıcı olmadı yani sürdüremiyordum sürdürsem bile kısa süreli oluyordu.Ya da şok diyetler az cok ise yarıyor ama ödem gidiyor genelde kısacası denemediğim şey kalmadı:KK43: Ama nihayet aradığımı buldum Belki işine yarayan olur bana da dua eder diye paylasıyorum💕
***Katılar yasak,sıvılar serbest***
Genellikle diyet içecekler tüket.Canın birsey yemek istediğinde kendine biraz içecek hazırla(diyet limonata,sıcak çikolata,şerbet..vs)
ki ben genelde sıkntıdan yerim diyet bozarım hemen:) ama simdi canm sklnca açıyorum dolabı bir iki yudum şerbet mesela bu açıdan baya iyi oldu ya da canm sıkkn olduğunda bozardım diyeti ama simdi canm mı sıklyor yap bi milkshake, yap bi sıcak çikolata:)
Kışın sıcak içecekler tüket
Tatlı içecekleri cok sık tüketmemeye çalıs ama çünkü acıktırabilir hemen. O yüzden arada tuzlu içecekler tüket ki dengeyi sağla.
Ayran,süt, türk kahvesini tokluk için kullan.
Kahvaltıda meyvesuyu tüketebilirsin.Ve en iyi yanıda bu diyet her ortama uyum sağlar yemeğe mi gittin diyeti bozmak zorunda değilsin sadece corba icersin.Misafir mi geldi koy bi çay:) Diyete hemmen baslayın derim kilolardan kurtulana dek devam.Bazen bozabilirsiniz ama kesinlikle kilo vermek için bu diyeti yapın derim.Bir de mesela diyete baslamak icin yarını beklemiyorsun mesela sabah fazla mı kaçrdn akşam sıvı diyeti yap.Bu arada daha önce bu tip bir diyetle bir ayda 20kilo veren olmus.Ben bu diyeti pazar günleri yapmıyorum sadece çünkü haftada birgün diyet yapmamak daha iyi oluyor metabolizma açısından.
Neler yapıyorsunuz bu diyette. Kaç kilo ilebaşladınız. Ne kadar kilo verdiniz anlatabilir misiniz

Neler yapıyorsunuz bu diyette. Kaç kilo ilebaşladınız. Ne kadar kilo verdiniz anlatabilir misiniz
kesinlikle tavsiye ediyorum çok rahat bir diyet.Ben normalde hangi diyeti yaparsam yapayım bozuyordum bunu bozmuyorum.Hatta istahm da kesildi diyebilirim.Sıvı olan ne varsa tüketmek serbest. Spor fln yapmaya gerek kalmıyor hiç. Tokluk için dediğim gibi süt,ayran vs.Bir de ben genelde yağsız çorbalar iciyorum bol baharatlı metabolizmam hızlansın diye.

Sağlıksız ama bu diyet dikkatli olun sağlınızdan olmayın. Hem Aynı konuyu çok yere açmışşınız🙄

Sağlıksız ama bu diyet dikkatli olun sağlınızdan olmayın. Hem Aynı konuyu çok yere açmışşınız🙄
Evet canm İlk baslarda baya sevdim ama cok yorucu oldu bu:KK43: sürdüremedim yine ilk günler hzlı kilo verdim bünyem zayfladı çok aclk hissettim şok diyet aslnda bu sürdüremedim.Her yere yazmasaydm iyi olurdu sanırm:KK43:

Evet canm İlk baslarda baya sevdim ama cok yorucu oldu bu:KK43: sürdüremedim yine ilk günler hzlı kilo verdim bünyem zayfladı çok aclk hissettim şok diyet aslnda bu sürdüremedim.Her yere yazmasaydm iyi olurdu sanırm:KK43:
diyeti yaptığınız sürede kaç kilo verdiniz.

diyeti yaptığınız sürede kaç kilo verdiniz.
1hafta yapmıstım 2-3 diye hatırlıyorum veriliyor aslında ama çorba falan da içsek daha iyi olur sanki. Tekrar baslayacağım bu kez çorba,süt vs doyurucu seyler içerek hem bu şekilde sok diyet olmaz daha sağlıklı verdirir diye düşünüyorum

1hafta yapmıstım 2-3 diye hatırlıyorum veriliyor aslında ama çorba falan da içsek daha iyi olur sanki. Tekrar baslayacağım bu kez çorba,süt vs doyurucu seyler içerek hem bu şekilde sok diyet olmaz daha sağlıklı verdirir diye düşünüyorum
beraber başlayabiliriz:)

Uzun süreli yapmak sağlık açısından tehlikeli olabilir mi ? Vitamin konusunda biraz eksik kaldıran bi diyet gibime geldi

Uzun süreli yapmak sağlık açısından tehlikeli olabilir mi ? Vitamin konusunda biraz eksik kaldıran bi diyet gibime geldi
Daha önce yapan olmus dediğim gibi 1ayda baya erimis hatta YouTube da sıvı diyetiyle ilgili çok video var. Bir de dediğim gibi şekerli içeceklerle değilde çorbayla vs yapsak daha iyi olur sanki

X