Anti-Aging Sivilce cilt lekeleri sivilce izleri doğum çatlakları ve birçok colt sorununa çözüm

Anti-Aging - Sağlıklı Yaşam ve Yaşlanma

lrbanu

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2015
13
3
41
30 Senelik lr health & beauty systems in patentli dermatest ve sağlık bakanlığı onaylı ürünlerle cilt sorunlarınizdan kurtulabilirsiniz.

Avrupa nın en büyük üretim tesisine sahip bu Alman şirketinin ürünlerinden vazgeçemeyeceksiniz.

Ben kullandım memnun kaldım şimdi tavsiye etmek istiyorum ki daha çok insan memnun kalsın.
 
Son düzenleyen: Moderatör:
Farmasi BB krem hakkındaki tecrübelerimi sizlerle paylaşmak istedim. Farmasi BB krem herşeyden önce mükemmel kapatıcılığıyla fondötenin bana sunduğu her türlü etkiyi sağlıyor. Farmasi BB kremle tanıştığımdan beri hayatımdan Fondöteni çıkardım. Fondötenler sadece kapatıcı görevi görür oysaki Farmasi BB krem cildimin ihtiyacı olan herşeyi verirken ayni zamanda sivilce siyah nokta v.b. tüm lekeleri kapatıyor ve bebek saflığında bir cilde sahip olmamı sağlıyor. Üstelik yüzümde tonlarca makyaj varmış gibi de durmuyor. Günlük hayatta Farmasi BB krem hafif bir ruj ve rimelle mükemmel bir görüntüye sahip olabiliyorum.... Farmasi'ye üye olup sizlerde kendi ihtiyaçlarınızı indirimli alabilirsiniz.
 
Son düzenleyen: Moderatör:
BB kremler de bi nevi Fondöten değil midir? cildi yağlandırır sivilce oluşumunu destekler vs. yanlışsam düzeltin.
 
arkadaşlar aşağıdaki yazı tek tek çatlak kremlerini incelemiş. Okumakta fayda var.

Çatlak Kremleri


Çatlaklar için krem kullanmak oldukça yaygın bir harekettir. Çatlakların önlenmesi için kremler kullanmak kısmen işe yarasa da çatlak tedavisinde krem kullanmayın. Çünkü çatlakları kremlerle geçirmek mümkün değildir. Çatlak giderici olarak lanse edilen çok fazla kozmetik ürün reklammlarla satılmaya çalışılıyor, ancak reklamlara veya satıcılara çok kanmayın. Yani çatlak kremleriyle bu işi çözemezsiniz.

Neyse konu ile ilgili daha detaylı anlatım için bir yazı alıntılıyorum, dikkatlice okuyunuz.


Çatlaklar İçin Krem

Çatlaklar konusunda kadınların nasıl çaresiz olduğu hepimizin malumu. İşte bu çaresizlik ciddi anlamda kullanılıyor. Dönem dönem özellikte internette boy gösteren çatlak kremleriresmen mucizeler vaadediyor. Artık kadınlar olarak akıllandığımız kanaatindeyim, bu tarz mucize vaatlere pek kanmıyoruz, ama eczanelerde satılan dermokozmetik adlı ürünlere bir çoğumuz dayanamıyoruz. Ama bu kremlerde çatlaklara karşı etksisiz. Üstelik bazı setler 500 liralara kadar çıkabiliyor, bir de meşhur kremler var, ama bunlarda etkisiz. İşte bu yazı çatlak kremleri konusunda size bilgi vermek için yazıldı.

Bu noktada önemli bir uyarı yapayım, çatlak kremlerinden çatlak görünümünü geçirmesini beklemeyin, sadece oluşan çatlakların önlenmesinde kısmen etki gösteren ürünler. Yani çatlaklara kesin çözüm diye satılan ürünlere kanmayın. Oluşmuş çatlak tedavisi uzun bakımlar gerektiriyor, yani insanlar tca ile bir sene soyarak ancak geçiriyorlar, öyle kremle falan geçmez çatlaklar. Ama dediğim gibi önlemeniz kısmen mümkün. Neyse krem incelemelerimize geçelim.

En İyi Çatlak Kremi

Çok fazla krem var çatlaklar için, konu hakkında araştırma yaptığımda karşıma en çok lierac phytolastil jel, babe çatlak kremi, bio oil, bepanthol, bonie çatlak kremi, renuee çatlak kremi, rejene çatlak kremi ve madecassol kremler en çok adı geçen kremler. Ancak tekrar belirtiyorum bu kremlerin hiçbirisi çatlaklarınızı geçirmez. sadece oluşan çatlakları azaltabilir. Peki bu kremler hangi içeriklere sahipler.

Lierac Çatlak Kremi
Lierac krem olarak bilinen kremin adı lierac phytolastil jel’dir bu kremin içeriğinde alcemia vulgaris extract, hedera helix, leaf stem extract, equısetum arvanse extract, gibi aktif maddeler var. Lierac çatlak kremi kullananlar lierac krem işe yarıyor mu sorusuna çok da olumlu cevaplar vermiyorlar.
Babe Çatlak Kremi
Babe firması tarafından üretilen babe çatlak kremi içinde %2.5 horsetail, %2 rosa moschata, %1.5 silanol, %1 centella asiatica, %0.25 vitamin E gibi bileşikler bulunuyor. Aslında cetella asetica yani gotu kola bitkisi madecassol kremin de hammaddesi. Babe çatlak kremi kullananlar babe krem işe yarıyor mu konusunda biraz çelişkili konuşsalar da memnun olmayanların sayısı olanlardan fazla. olanların bir kısmı da halen deniyorum diyenler.
Bepanthol Çatlak Kremi

İçerisinde %6 oranında b5 vitamini yani d-panthenol içeren klasik bir kremdir bpanthol, b5 vitamini cildi besleyicidir, ama çatlakları tek başına yokedemez. Ancak cildi hızlı iyileştirir yani bu yüzden tca sonrası çok kullanılır.

Madecassol Çatlak kremi

İçerisinde centella asiatica içeren bir kremdir madecassol. Centella asiatica yani gotu kola bitkisi ekstresi cilt üzerinde yanıkların hızlı iyileşmeci ve cilt dokusunun yenilenmesinde kullanılır. Özellikle çatlak tedavisi için uygulanan tca sonrasında kullanılır.

Bio Oil Çatlak Kremi

Bio oil olarak piyasaya çıkan fazlaca reklam yapılan bir üründü bu. İçeriğinde kalendula yağı, lavanta yağı, biberiye yağı, papatya yağı, a vitamini (retinyl palmitate), e vitamini ( tocopheryl acetate)içerdiği yazıyor. Tabi başında likit parafin yazıyor, yani muhtemelen bu sayılan esansiyel yağlar ve vitaminler içerisinde bir damla kadar ancak varlar. Ancak öyle vaatleri vardı ki “insan gerçekten hayret ediyor”. Neyse çatlak giderir yara izini geçirir falan dediler ama bu da işe yaramadı.
 
Son düzenleyen: Moderatör:
X