Sivilceli Ciltler Sivilcelerden Kurtulmak Tarih oluyor

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

Mryrm84

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2015
6
4
39
Arkadaşlar bir çoğunuz Lr Health and Beauty firmasını duymuşsunuzdur. Bu marka ile çalışmaya aylar oldu başlayalı. Öncelikle kendim aldım kullandım satışını yapmak hiç aklımda yoktu. Derken instagramda başka bir satış sayfam olduğu için yeni bir sayfa oluşturdum, memnun kaldığım içinde öncelikle yakın çevremde başlayıp tüm Türkiyeye satışını yapmaya başladım. Bana en çok sorulan soru sivilce izleri, sivilceler, ve izlerden dolayı oluşan çukurluklar oldu. Lr firmasının çok güzel bir seti var konuyla ilgili ve bugune kadar inanılmaz olumlu dönüşler aldım. Yüz yıkama kremi ve normal krem olarak ikili satışta. Öncelikle deri altındaki hani çıkmayı bekleyen gizlenmiş iltihapları cilt üzerine çıkarıp, gözenekleri kapatıp sonra komple kurutmaya geçiyor.
Kesinlikle tavsiye ederim. Aynı zamanda üyelikle de direk ürünleri alış fiyatından edinebilir yada sizde kendinize bir ekip kurup satışlar yapabilirsiniz. Tercih sizin ama kesinlikle satış mecburiyeti yok (en çok sorulan soru). Benimle iletişime geçerseniz yardımcı olurum. Mesaj atabilirsiniz yada instagram @tedavimerkezi sayfamızdan benimle iletişime geçebilirsiniz Bu arada yurtdışındanda yazabilirsiniz. Sevgiler

Eklentiler

• microsilver-plus-yuz-bakim-seti.jpg
    microsilver-plus-yuz-bakim-seti.jpg
    26,3 KB · Görüntüleme: 122
X