Sivilce ve izlerinden kurtulanlar

aysenur1903

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2015
87
31
24
Belli kremler,ilaçlar yada bitkisel yağlar kullanıp sivilce ve izlerinden kurtulan arkadaşlar anlatabilirmi acil çünkü sıkıntı çoooook büyük:KK61::cry::KK42::KK34:

Ben aknetrend le tedavi gördüm 9 ay..sonrasında bi tane jei verdi izotrexin diye hatırlıyorum ismini..ama doktora gittinmi?doğal bi yol arıyosan gülsuyuyle uyumadan önce sil yüzünü ama hassassa cildin tahriş edebilir dene bi..ya da bi pamuğa limon damlatıp onunla sadce izlerini silebilirsin bunlar bende etkli oldu..ama sakın doktora gitmediysen maskeyle falan uğraşma.daha fazla yayılır çünkü bakteriler dokundukça çoğalır..

Ben aknetrend le tedavi gördüm 9 ay..sonrasında bi tane jei verdi izotrexin diye hatırlıyorum ismini..ama doktora gittinmi?doğal bi yol arıyosan gülsuyuyle uyumadan önce sil yüzünü ama hassassa cildin tahriş edebilir dene bi..ya da bi pamuğa limon damlatıp onunla sadce izlerini silebilirsin bunlar bende etkli oldu..
Nerdeyse istanbul anadolu yakasındaki tüm devlet hastanelerine gittim isotrexin clindoxly sivex acnemix bütün kremleri denedim hepsi geçici çözüm sağladı ve arkasında izler bıraktı limon suyu sade maden suyu yada elma sirkesi gibi şeyler izlere iyi geliyo ama kullanmayı bıraktığımda yine eski halini alıyo

Allah Allah bi foto atabilme imkanın varmı canım merak ettim.çok belirgin olmayanlar bende de var..bide serkis barış var çok ünlü bi doktor ondan herkes memnun gidebilirsen?

Ben sivilce tedavimden sonra izlerden haftada 1 kil maskesi yaparak tamamen kurtuldum. İçine de kayısı çekirdeği yağı koyuyorum. Su yerine Gül suyu kullanıyorum maskede. Maske çıkınca da buz küpü yaptığım Gül suyu ile tonikliyorum. Uzun süre bu şekilde devam ettiğinde hepsinin geçtiğini göreceksin. Şu an herkes cildimin çok güzel olduğunu söyler.

Canım şuan foto atamam ama şunu söyliyim izlerim çok derin değil nokta şeklinde onları bi şekilde hallederim diye düşünüyorum.Şuan ozonlanmış kantaron yağı ve bella dora akne sabunu kullanıyorum heralde ilk başlarda deri altındaki sivilceleri çıkarıyo.Cildim yağlı sence kullandığım yağdan kaynaklanıyo olabilir mi.Bahsettiğin doktoru da araştırıcam çok sağol
Allah Allah bi foto atabilme imkanın varmı canım merak ettim.çok belirgin olmayanlar bende de var..bide serkis barış var çok ünlü bi doktor ondan herkes memnun gidebilirsen?

Ben sivilce tedavimden sonra izlerden haftada 1 kil maskesi yaparak tamamen kurtuldum. İçine de kayısı çekirdeği yağı koyuyorum. Su yerine Gül suyu kullanıyorum maskede. Maske çıkınca da buz küpü yaptığım Gül suyu ile tonikliyorum. Uzun süre bu şekilde devam ettiğinde hepsinin geçtiğini göreceksin. Şu an herkes cildimin çok güzel olduğunu söyler.
Evet heryerde kil maskesinin işe yaradığını okuyorum kullandığım bi sabun var içinde kil biberiye falan varmış onun etkisinş daha görmedim bi hafta olduğu içindir belki de .. Kil maskesini de alıp deniyim bari bi de onu kullanalım:stop:

Canım şuan foto atamam ama şunu söyliyim izlerim çok derin değil nokta şeklinde onları bi şekilde hallederim diye düşünüyorum.Şuan ozonlanmış kantaron yağı ve bella dora akne sabunu kullanıyorum heralde ilk başlarda deri altındaki sivilceleri çıkarıyo.Cildim yağlı sence kullandığım yağdan kaynaklanıyo olabilir mi.Bahsettiğin doktoru da araştırıcam çok sağol
aynen öyle kullandıklarından kesinlikle kaynaklanıyo olabilir..bende bi ara bakım yapcam diye bitkisel yağlarla kil maskeleriyle kafayı bozmuştum zaten sonra sivilce çıkmaya başladı cildim hassaslastı..az önce bi arkadas buz küpünden bahsetmiş mesela onu da yapmıstım ve cildimde bi kızarıklık oluştu bana iyi gelmedi..aslında doğru malzemeleri bulmak cok zor deneye deneye buldum ben..gülsuyunu bırak dedi doktor mesela..bilmiyorum tahriş varmı ama hametan krem verdi onu sürüyorum yatıştırıyo..güneş kremi kesinlikle kullanmalısın bide..reklam yapmış gibi oldum yeminle:KK53:
ama bende çok çektiğim için seni çok ii anlıyorum..şimdi yolda görenler çevirip soruo bebek gibi yüzün napıosun diye..inşaallah seninde çözümün bulunur..

aynen öyle kullandıklarından kesinlikle kaynaklanıyo olabilir..bende bi ara bakım yapcam diye bitkisel yağlarla kil maskeleriyle kafayı bozmuştum zaten sonra sivilce çıkmaya başladı cildim hassaslastı..az önce bi arkadas buz küpünden bahsetmiş mesela onu da yapmıstım ve cildimde bi kızarıklık oluştu bana iyi gelmedi..aslında doğru malzemeleri bulmak cok zor deneye deneye buldum ben..gülsuyunu bırak dedi doktor mesela..bilmiyorum tahriş varmı ama hametan krem verdi onu sürüyorum yatıştırıyo..güneş kremi kesinlikle kullanmalısın bide..reklam yapmış gibi oldum yeminle:KK53:
ama bende çok çektiğim için seni çok ii anlıyorum..şimdi yolda görenler çevirip soruo bebek gibi yüzün napıosun diye..inşaallah seninde çözümün bulunur..
İnşallah canım bende bi kil maskesini kullanıyım iyi gelmezse artık devlet hastanelerini bırakıp doğru düzgün bi özele giderim daha çok ilgileniyolar

kil maskesini de doktor bana bıraktırdı işte dediğim gibi kişiye göre değişiyo..

X