Sivilceli Ciltler Sivilceler, Kurutma ve Dermapen

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
25 yasındayım hala sivilce cıkar yüzümde sırtımda boynumda bazen...Ve izleri de geçmiyor yüzüm kızarık duruyor.Nasıl geçicek bunlar?
her zaman evvelinde doğal tedaviyi savunanlardanım.. bende sivilce problemi çekiyorum hemde hiç çıkmazken b12 kullandigim icin cikti. tavsiyem ; karaciğer arkası ve kafadan hacamat olun. bir de kırmızı kantoron yaği. ben hacamattan sonra vücudumdaki çoğu sivilceden kurtuldum azaldı ama tam geçmedi çnkü karaciğer temizlendi ama dısarıya yansıyanlar kaldı.. onlara da cildiyede tedaviye baslamasaydim kirmizi kantoron yagina devam edicektim.

her zaman evvelinde doğal tedaviyi savunanlardanım.. bende sivilce problemi çekiyorum hemde hiç çıkmazken b12 kullandigim icin cikti. tavsiyem ; karaciğer arkası ve kafadan hacamat olun. bir de kırmızı kantoron yaği. ben hacamattan sonra vücudumdaki çoğu sivilceden kurtuldum azaldı ama tam geçmedi çnkü karaciğer temizlendi ama dısarıya yansıyanlar kaldı.. onlara da cildiyede tedaviye baslamasaydim kirmizi kantoron yagina devam edicektim.
Hacamata hiç gitmedim araştırmam lazım nerede yapılır falan. canım peki kantaron yağını nasıl kullanıcam? Aktardamı eczanede mı bulabilirim?

Hacamatın da bundan farklı bir şey olduğunu düşünmüyorum, ikisi de kanatıyor ve kirli kanı akıtarak cilt yenilenmesini sağlıyor, üstelik morlukları çok uzun süre geçmiyor, Bilemedim.

Hacamata hiç gitmedim araştırmam lazım nerede yapılır falan. canım peki kantaron yağını nasıl kullanıcam? Aktardamı eczanede mı bulabilirim?
hem hacamat hem doğal kantoron yaği için yardımcı olabilirim. bizde bilmezdik hiç böyle şeyleri, annemin arkadaşı sağolsun her şeyin ehli ile tanıştırdı. ve bu insanlar eğer imkanin yoksa para dahi istemiyolar sonra verirsin diyerek öyle temiz insanlardı ve hepsi okumuş insanlar. Burdan yazmak doğru değil diye biliyorum numara verebilirim doğal kantoron yaginida bulabilceginiz hacamat merkezinin

benimde cildim yağlı, cildinin sadece bir kısmına uygulasın denesin bence , ben sadece alnima uyguladım kuruttu sivilceleri, çünkü yağlı belki daha çok arttırır diye bende düşünmüştüm. kırmızı kantoron olmalı özellikle, doğal olanını bulun çok iyi araştırın ama :) geçmiş olsun Allah sifa versin
Çok teşşekür ederim sagolun denicez mutlaka ben dogal ilaçları daha etkili buluyorum

Aktif sivilce varsa dermaroller daha çok yayıyor diye biliyorum. Önce tüm aktif sivilcelerden, sivilce probleminizden tamamen kurtulmalısınız ardından sadece lekeler için dermaroller kullanmalısınız.

Devlete gidince inanın artık hiç ilgilenmiyor ve dinlemiyorlar, dediğiniz gibi olabilir aslında. Dahiliye doktoruna sebepleri neler olabilir, eğer şüpheniz varsa yönlendirir misiniz diye sormuştum ama yardımcı olmadı, ben de kendi çapımda yaptığım araştırmayla böyle bir şey olacağını düşünmedim açıkçası. En kısa sürede gitmeye çalışacağım, teşekkür ederim tavsiyeniz için. :)
Cok haklisin doktorlara be yapmalari gerektigini biz soyleyecegiz yakonda onlara gore hicbir sey olmaz polikistik over olabilir yuzinde tuylenme de varmis ama unarim degildir gecmis olsun

Cok haklisin doktorlara be yapmalari gerektigini biz soyleyecegiz yakonda onlara gore hicbir sey olmaz polikistik over olabilir yuzinde tuylenme de varmis ama unarim degildir gecmis olsun

Tüylenme problemim yok yüzümde ve vücudumda ama olabilir dediğiniz gibi gideceğim en kısa zamanda, teşekkür ederim tekrar. :)

25 yasındayım hala sivilce cıkar yüzümde sırtımda boynumda bazen...Ve izleri de geçmiyor yüzüm kızarık duruyor.Nasıl geçicek bunlar?

sırtında ve boynunda da çıkıyorsa karaciğerden kaynaklanan bi problem olabilir.hormonlarına baktırabilirsin ve dermatologla görüşmeni tavsiye ederim çünkü uzun süredir buna çözüm arayıp bulamıyorsan zaman kaybediyorsun. çıkan sivilcelerin bıraktığı izler emin ol ki sivilcelerden daha fazla can sıkıcı olabiliyor. bu geçmeyen ve çok fazla çıkan sivilceler için roaccutane veriyor dermatolog uygun görürse zaten kesin çözümüde bu. eğer çok fazla değilde tek tük ise dermokozmetik markaların sivilce kurutucu kremlerini deneyebilirsin. ayrıca eczanelerde satılan sudokrem'de(bebek pişik kremi) çok iyi bir sivilce kurutucudur deneyebilirsin

sırtında ve boynunda da çıkıyorsa karaciğerden kaynaklanan bi problem olabilir.hormonlarına baktırabilirsin ve dermatologla görüşmeni tavsiye ederim çünkü uzun süredir buna çözüm arayıp bulamıyorsan zaman kaybediyorsun. çıkan sivilcelerin bıraktığı izler emin ol ki sivilcelerden daha fazla can sıkıcı olabiliyor. bu geçmeyen ve çok fazla çıkan sivilceler için roaccutane veriyor dermatolog uygun görürse zaten kesin çözümüde bu. eğer çok fazla değilde tek tük ise dermokozmetik markaların sivilce kurutucu kremlerini deneyebilirsin. ayrıca eczanelerde satılan sudokrem'de(bebek pişik kremi) çok iyi bir sivilce kurutucudur deneyebilirsin
Teşekkür ederim:) ama benim cildim cok yaglı o yüzden cıkıyor krem etkili olabilir.Cildiyeye gidicem en kısa zamanda.

X