Sivilceli Ciltler Sivilcelere Isrgan Suyu zm

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
bende bazen çayını içiyorum gerçekten cildi çok güzel yapıyo yüzümede süreyim bundan sonra teşekkürler paylaşımın için

benim de roaccutane tedavim biteli 3 sene filan oldu... ve tekrar iltihaplı sivilceler çıkmaya başladı...
ben de denemek istiyorum... üstelik sadece yüzümde değil dekolte bölgemde de çıkıyor tek tük... tekrardan o günlere dönmeden denesem iyi olacak ...

içmek de iyi gelebilir bence... ben sabahları içip ; akşamları sürebilirim... ama önce ısırgan bulmam lazım...

10 gün deneyeceğim... tüylenme olursa ben de olur sanırım ... :)
kolay gelsın canım ınş faydası olur:)
bende bugun ısırgan suyu denedim ilk sürdüğümde bile kızarıklığı aldı şimdilik memnunum teşekkürler
reca ederım canım..
Bende az önce kaynattım ısırganı. Köyden geldi bana. Bakalım inşallah iyi gelir kızlar. Akşam yatmadan önce sürecem. Fayda görsemde görmesemde yorum yazarım :1rolleyes:
tamma beklıcem yorumunu cnaım..
dün annem pazardan aldı... yapmadan önce tekrar okudum tüm yazılanları ; atladığım birşey olmasın diye...

ben 10günden fazla kullanmayı düşünmüyorum...

bu arada sabahları da maydonoz kürü uyguluyorum bugün 5.günüm... bakalım... sonuçları mutlaka yazarım... :)
kolay gelsın canım..

bende bazen çayını içiyorum gerçekten cildi çok güzel yapıyo yüzümede süreyim bundan sonra teşekkürler paylaşımın için

rıca ederım canım..

2 su bardağı suya ısırganları yıkayıp koydum... kaynattım...biraz soğumaya bırakıp rondoda çektim...
sonra da olduğu gibi bir şişeye koydum...250ml küçük meyve suyu şişelerini tam doldurdu...

rondoda kalan suyu da hemencecik sürdüm yüzüme... tanecikler vardı evet... ben de pamuğu ıslattığım yüzü değil... arkasını sürdüm yüzüne... böylece posalar kalmadı yüzümde...sadece ufak tefek noktacık halinde yeşillikler var... o kadar ... akşam da sürerim yatarken...

bugün 1. günüm :)

kolay gelsın canım ınş sıfasını gorursun..

kolay gelsın canım ınş sıfasını gorursun..

teşekkür ederim...
bugün 3. gün... günde birkaç kere sürüyorum...

sabahları ; akşam eve gidip fondotenden kurtulunca bir de gece yatmadan önce...

cildimde gözenekler sıkılaştı gibi ... ama sivilcelerim için çok ani bir sonuç yok...
alnımda boynuzum var ... bir de şakağımda var ... :KK43:
aynı zamanda maydonoz kürü de uyguluyorum... karaciğerin çalışmasını düzenlemek için...

belki de sivilceler önce çıkıp sonra toparlanacaktır ...

10 gün aralıksız deneyeceğim...

kızlar bende bu akşam kaynattım yaklaşık 3 bardak suya ısırgan koydum 15 dk kaynattım soğuyunca blendırdan geçirdim şişeye doldurdum posaları üste çıkmaya başadı altta dört parmak su var gerisi posa açaba ısırganlarını çokmu koydum sizinde böyle oluyormu posasını süzsemiydim yanlış eksik bişey varmı yaptığım. şimdi sürcem yatcam bakalım şişe bitince sonuçları yazarız

kızlar bende bu akşam kaynattım yaklaşık 3 bardak suya ısırgan koydum 15 dk kaynattım soğuyunca blendırdan geçirdim şişeye doldurdum posaları üste çıkmaya başadı altta dört parmak su var gerisi posa açaba ısırganlarını çokmu koydum sizinde böyle oluyormu posasını süzsemiydim yanlış eksik bişey varmı yaptığım. şimdi sürcem yatcam bakalım şişe bitince sonuçları yazarız

sulu olsun canım onemlıde gıl :)ınş şifa olur beklıcem sonucu :)

teşekkür ederim...
bugün 3. gün... günde birkaç kere sürüyorum...

sabahları ; akşam eve gidip fondotenden kurtulunca bir de gece yatmadan önce...

cildimde gözenekler sıkılaştı gibi ... ama sivilcelerim için çok ani bir sonuç yok...
alnımda boynuzum var ... bir de şakağımda var ... :KK43:
aynı zamanda maydonoz kürü de uyguluyorum... karaciğerin çalışmasını düzenlemek için...

belki de sivilceler önce çıkıp sonra toparlanacaktır ...

10 gün aralıksız deneyeceğim...

ayy fondoten surmekden ben bıle bıkmısdım yaw..daha once doktora gttınmı canım?

ayy fondoten surmekden ben bıle bıkmısdım yaw..daha once doktora gttınmı canım?

evet karcım... 3 sene önce roaccutane tedavisi görmüştüm zaten... izlerim vardı... onları geçirmeye adamışken kendimi bu aralar yeniden sivilcelerle uğraşmak zorunda kaldım...

bugün 6. gün ... dvam ediyorum... ama ben çok hızlı sonuç alamıyorum maalesef...
yine de deneyin derim çünkü benim cildim hep zor iyileşir...

bu arada tüylenme filan da yok çok şükür ...

evet karcım... 3 sene önce roaccutane tedavisi görmüştüm zaten... izlerim vardı... onları geçirmeye adamışken kendimi bu aralar yeniden sivilcelerle uğraşmak zorunda kaldım...

bugün 6. gün ... dvam ediyorum... ama ben çok hızlı sonuç alamıyorum maalesef...
yine de deneyin derim çünkü benim cildim hep zor iyileşir...

bu arada tüylenme filan da yok çok şükür ...

ayy bende roac.kullandım yaa benı mahfettı ılac..
bende tuylenmekesınlıkle olmadı canım..bıde elma sırkesı dene bence bak cok faydası var..

ayy bende roac.kullandım yaa benı mahfettı ılac..
bende tuylenmekesınlıkle olmadı canım..bıde elma sırkesı dene bence bak cok faydası var..

elma sirkesini ve elma suyunu daha önce denemiştim... onlar da iyi geliyor ama süpersonuç alamadım ben... ısırgan otumunda 1 haftası bitti... şişe bitene kadar kullanmaya karar verdim...

açıkçası tam umduğum sonucu alamadım... regl dönemim geçti ama hala sivilce çıkıyor...

yine de daha az problemli olanlar da işe yarayabilir diye düşünüyorum...

elma sirkesini ve elma suyunu daha önce denemiştim... onlar da iyi geliyor ama süpersonuç alamadım ben... ısırgan otumunda 1 haftası bitti... şişe bitene kadar kullanmaya karar verdim...

açıkçası tam umduğum sonucu alamadım... regl dönemim geçti ama hala sivilce çıkıyor...

yine de daha az problemli olanlar da işe yarayabilir diye düşünüyorum...

olabılır canım cunku ben ve topıcde kullanan arkadaslarda işe yaradı..sıvılce cıkmadan sonduruyodu ..

Ayhh alllah senden razı olsun böyle bir paylaşım için yahu :S:S:S neler neler denedim bnde .. ama işte.. olmadı .. ısırganın saçtan sonra demekki sivilceyede yararı warmış ... Hemen alıp bu işlemi uygulucam çok tşkler :):eek:

Ayhh alllah senden razı olsun böyle bir paylaşım için yahu :S:S:S neler neler denedim bnde .. ama işte.. olmadı .. ısırganın saçtan sonra demekki sivilceyede yararı warmış ... Hemen alıp bu işlemi uygulucam çok tşkler :):eek:

ayy canım dılerım kı faydası olur :)..gercı bende oldu ..ve bazı arkadaslardada olmuş..

bende deniycem karcim. sanirim tazesini bulamam kurusunu alicam.demir eksikligim icin ne zamandir alip cayini icmek istiyordum zaten.iyi oldu yazini okumam iki ise birden yarar.benim aslinda cok fazla sorunum yoktu ama bir suredir sıkıntıdan ellerimi yuzumden alamiyorum.uzun zamandir bu aliskanligimi birakamiyorum.is yerinde kirli ellerle yuzumle ugrasip durunca ne olacagi malum.ayrica siyah nokta ve yaglanmada var.ilk firsatta basliycam isirgana.
bu arada on gunluk kullanimdan sonra bir daha kullanmadin mi acaba.sadece on gun mu kullanmak lazim.

bende deniycem karcim. sanirim tazesini bulamam kurusunu alicam.demir eksikligim icin ne zamandir alip cayini icmek istiyordum zaten.iyi oldu yazini okumam iki ise birden yarar.benim aslinda cok fazla sorunum yoktu ama bir suredir sıkıntıdan ellerimi yuzumden alamiyorum.uzun zamandir bu aliskanligimi birakamiyorum.is yerinde kirli ellerle yuzumle ugrasip durunca ne olacagi malum.ayrica siyah nokta ve yaglanmada var.ilk firsatta basliycam isirgana.
bu arada on gunluk kullanimdan sonra bir daha kullanmadin mi acaba.sadece on gun mu kullanmak lazim.

ben on gun kulladın hıc kalmadı canım sıvılcem uzun sure kullanmadım ama ne yaparsam yapalım kı kendımızı sıkdıkca gene atıyo tek tuk sıvılce..ınş faydasını gorursun canım benım..

ben sonuç alamadım yanlışmı yaptımki fazla falan mı kaynattım acaba. bide içmeyi deniycem :çok üzgünüm:

ben sonuç alamadım yanlışmı yaptımki fazla falan mı kaynattım acaba. bide içmeyi deniycem :çok üzgünüm:

ben de beklediğim sonucu alamadım canım... özellikle çene bölgemde bir anda çok fazla sivilce çıkmıştı ...

ısırgan otunun son kalan kısmını da elma sirkesiyle karıştırdım... öyle sürdüm... lekelerime daha çabuk yanıt aldım... sivilcelerle tam başettiğimi de söyleyemeyeceğim...

ama sen de elma sirkesini sulandırarak kullanmayı deneyebilirsin... ben su yerine ısırgan otunu kullandım...

Bu sıvılce ızlerı bende de var kırmızı kırmızı acaba geÇer mı offfff psıkolojım bozuldu resmen

ewet yaa cok gıcık o lekelrr.... soyucu kullanmalısın havva anca oyle gecer canm onlarr tek dıkat etmen gereken sakın kahverengı leke yapmaa onlar cok zor gecerr.. kırmızılr sorun degıl

X