Sivilceli Ciltler Sivilcelere Isrgan Suyu zm

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
ben yaş isirgan bulamadim aktardan kurusunu aldım dün yaptım yatmadan önce yüzümü sildim ama kurusu olduğu için süzüpte yaptım bence etkili bişey ilk yapışımda değişimi fark ettim bende sivilce yok ama biraz sivilce izleri var etkisi oldu gibi bakalım.Kullandıkça yazacamopuyorumnanaktan

Sevili lapa lapa kar..
bu ısırganotu suyunu vücudumuzda da kullansak..dekolte ve sırtımızda çıkan sivilceler ve lekeler için herhalde olur..
Senin son durumun ne..bende 7-8 yıl önce roaccutane kullandım biraz azaldı ama yine çıkıyor..
Üstelik 4 yıl önce yüzümde kış ayı olmasına rağmen lekeler çıktı..Hala lekelerle uğraşıyorum..
Kışın azalıyor,yazın hortluyor..offf offf..

Ben kurusunu deneyeceğim ne kadar kaynatmalı?..bilirkişi sensin canım..opuyorumnanaktan...

bende yaşını buldum kurusunu döktüp tekrar yaşıyla yaptım blendırdanda geçirdim 1 kere kullandım yaşıyla yaptığımı ama bence etkili bişey kullanmaya devam edeceğim sivilce izlerimin rengi soldu gibi kullanmaya devam ettikçe yazacağım:enbuyukkk:

dıkkat edın kızlar.. bız ısırganı sacımıza dokuyoruz sac cıkartsın dıye =)) ben korkuyorum sahsen yuze surmeyee

Merhaba, paylastigin konu ilgimi cekti. Ben Clearasil kullaniyorum, kullanmadigimda tekrardan cikiyor ve yuzumu esmerlestiriyor. Burda isirgan otu yok ama bende cayi ile denerim. Degerli paylasimin icin tesekkürler. Simdiden sonuc icin heyacanlandim. :)

Kızlar ıbrahim Saraçoğlu'nun sitesinde okudum. Isırgan otunu içmek isteyenler vardı aranızda.
Aman ha menopoza girmek üzere olan bayanlar kullanmasın..!! Östrojen hormonunun salgılanmasını azaltıormuş.O yüzden daha çabuk girersiniz menopoza!! Girmemek için ise soğan kürü çok çok çok faydalıymış.Sitesinden bakabilirsiniz.(Annem için araştırmıştım bunları :sırnaşık şey: )
He bi de memişlerini büyütmek isteyen benim gibiler var :eek: östrojen hormonunu azalttığı için hatta durma noktasına getirebildiği için sakın içmeyin..!! :eek:lmaz:

Ben kurusunu denedim.Yağlı gibi geldi.Beğenmedim, aktif sivilcelerimi daha bi kötü etti sanki :çok üzgünüm:

ben 10 gün boyu kullandım daha fazla kullanmaya cesaret edemedim onun için 10 günün sonunda bıraktım ama tamamen geçtiği söylenemez sadec hafifletti şimdide yosun yağına başladım kükürtlü sabun aldım sabah akşam yüzümü yıkıyom ardından yosun yağımla masaj yapıyom ilk seferde dahi etkili oldu gibi kullandıkça yazacağım

ben 10 gün boyu kullandım daha fazla kullanmaya cesaret edemedim onun için 10 günün sonunda bıraktım ama tamamen geçtiği söylenemez sadec hafifletti şimdide yosun yağına başladım kükürtlü sabun aldım sabah akşam yüzümü yıkıyom ardından yosun yağımla masaj yapıyom ilk seferde dahi etkili oldu gibi kullandıkça yazacağım

ben de 2 hafta kadar kullandım... süper bir etkisi olmadı ama hafifletti ... belki de yeniçıkacakları önlemiştir o dönem... ama beklediğim etkiyi göremedim... tüylenme de yapmadı ama...

Sevili lapa lapa kar..
bu ısırganotu suyunu vücudumuzda da kullansak..dekolte ve sırtımızda çıkan sivilceler ve lekeler için herhalde olur..
Senin son durumun ne..bende 7-8 yıl önce roaccutane kullandım biraz azaldı ama yine çıkıyor..
Üstelik 4 yıl önce yüzümde kış ayı olmasına rağmen lekeler çıktı..Hala lekelerle uğraşıyorum..
Kışın azalıyor,yazın hortluyor..offf offf..

Ben kurusunu deneyeceğim ne kadar kaynatmalı?..bilirkişi sensin canım..opuyorumnanaktan...
kar mevsımı geldı işde karsındayım kızma ...
benım suan yok elveda ettıler bana sıvılcelerım..
ızlerı de kalmadı ..
yuzunde zaten cıkıcagnı hıssedersın bı sıvılcenın hemen tonık bıcımınde suruyom gerı sonuyo cıkmadan cıkmayıncada ne ız yapabılıo nede baska bısı..
dekolte bolumunde kullanmadım ama eczaneden oksıdet sulu pudra alabılırsın..ıyı gelıyomus..dekolte bolumlerı ıcın..
kurusunu az kaynat su yesıl olana kadar suyu sur yuzune tonık hesabı..yerimseniben
bende yaşını buldum kurusunu döktüp tekrar yaşıyla yaptım blendırdanda geçirdim 1 kere kullandım yaşıyla yaptığımı ama bence etkili bişey kullanmaya devam edeceğim sivilce izlerimin rengi soldu gibi kullanmaya devam ettikçe yazacağım:enbuyukkk:
evet renglerı soluyo daha sonra tememıyle ızlerı gıdıyo..
dıkkat edın kızlar.. bız ısırganı sacımıza dokuyoruz sac cıkartsın dıye =)) ben korkuyorum sahsen yuze surmeyee
suana kadar kımsenın yuzunde tulenme yapmadı..
Kaaaaar...konuna baksana !
yanıt bekliyossss..
temem kızma :)..gec oldu kusura bakmayın..
Merhaba, paylastigin konu ilgimi cekti. Ben Clearasil kullaniyorum, kullanmadigimda tekrardan cikiyor ve yuzumu esmerlestiriyor. Burda isirgan otu yok ama bende cayi ile denerim. Degerli paylasimin icin tesekkürler. Simdiden sonuc icin heyacanlandim. :)
rıca ederım..sonucda bı bıtkı belkı mucıze olur hayatımızda kım bılır..
okadar pahalı ılaclar kremler cılt bakımlardan sonra bahcede yetısen bı ısırgandan fayda bulursak hıc sasırmamalıyız:)..

bende bugün başladım sürmeye.inş. iyi gelir.çünkü yüzümde şuan kocaman kırmızı sivilceler var.üstelik acı çekiyorum resmen.

kızlar benim de sivilcelerim iltihaplıydı ve yüzümün her tarafına yayılmıştı.büsürü ilaç kullandım,fayda etmedi hiçbiri..ısırgan suyunu denemeye karar verdim ben de..3-4 gün kadar kurusunu kaynattım suyunu içtim,bir kısmını da yüzüme sürdüm.gören herkes yüzümün baya iyileştiğini söyledi..Haftasonu gittim dedemin bahçesinden taze ısırgan topladım bol bol:)) kaynatıp suyunu içiyorum,sonra da haşlanmış yaprakları ezip suyunu çıkarıyorum,onu sürüyorum..azalma var gibi,devam edicem, gelişmeleri yazarım..Ayrıca belirtiyim tüylenme gibi bi problemim de olmadı...Deneyin derim arkadaşlar,inşallah faydası olur hepinize...

Sivilceli değilim ama rahatsız olduğum bir sivilveden kalma gözenek vardı onu falan sıkılaştırdı,son dönemlerde cildim pürüzlenmeye başlamıştı ona da iyi geldi 3 gün kullanmama rağmen,devam edeceğim bakalım neler olacak.Bu arada paylaşım için çok teşekkür ederim : ]

Bende yarın alıp başlıycam bakalım... Umarım bir mucize de ben yaşarım...

Biraz önce yüzümü sildim. Bende de kırmızı lekeler var bakalım rengini açaçak mı...

aynen bendede var bende bir yenden deniyim bu sefer bir iki hafta yapayim bakalim nasil olcak

kızlar benim de sivilcelerim iltihaplıydı ve yüzümün her tarafına yayılmıştı.büsürü ilaç kullandım,fayda etmedi hiçbiri..ısırgan suyunu denemeye karar verdim ben de..3-4 gün kadar kurusunu kaynattım suyunu içtim,bir kısmını da yüzüme sürdüm.gören herkes yüzümün baya iyileştiğini söyledi..Haftasonu gittim dedemin bahçesinden taze ısırgan topladım bol bol:)) kaynatıp suyunu içiyorum,sonra da haşlanmış yaprakları ezip suyunu çıkarıyorum,onu sürüyorum..azalma var gibi,devam edicem, gelişmeleri yazarım..Ayrıca belirtiyim tüylenme gibi bi problemim de olmadı...Deneyin derim arkadaşlar,inşallah faydası olur hepinize...

bence siz doğrusunu yapmışsınız hem içerden hem dışardan tedavi olmuş çünki sivilce içerden dışarı çıkan bir iltihaplanmadır yani vücut iltihabı dışarı atar o yüzden diğer arkadaşlar fazla etki görmemiş ama ısırganm gerçekten çok faydalı bir bitki içerden antibiotik görevini yapıyor iltihabı içerdende tedavi edince sivilceler daha çabuk geçiyor diğer arkadaşlarda sizin gibi uygulama yaparlarsa daha etkili tedavi olacağına inanıyorum

Bende hemen hemen hergün maydonozu kaynatıp içiyorum... Isırgan suyu daha mı etkili acaba??

X