Sivilceli Ciltler Sivilcelere kesin çözüm!KİL

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
ben bi kere yaptım cok ferah bişey ya sanki böyle mentöllü gibi...şimdi de aktardan alıcam kil onunla yapıcam..gecenkı hazır paketti ya ben de iz var alnımın ortasında kırmızı kocamannn uff ya kimyasal peelingden bahsediyorlar ama devlet hastanesinde yaparlar mı ve ücreti nediir arkadaşlar:2:

canım ben dermokil kullanıodum kese içinde siyah noktalara ii gelio baya temizlio.
ben kimyasal peeling yaptırdım izler için çok ta faydalı olduğunu söleyemem canım ben özelde yaptırdım 4 ay önce aşırı acı verici bişey olduğunu da belirtmek isterim..ben hayatımda hiç okadar canımın yandığını hatırlamıorm..bence ii düşün.devlette yapılıomu bilmiorm ama ben özelde tek seans komedon temizliğyle 50tl ye yaptırmıştım..bidaha da ölsem yaptırmam :)

geçen killi sabun aldım yüzümdeki sivilceler için.
alırken dikkat etmemişim. banyo sabunuymuş.
yüzüme kullansam olur mu acaba

geçen killi sabun aldım yüzümdeki sivilceler için.
alırken dikkat etmemişim. banyo sabunuymuş.
yüzüme kullansam olur mu acaba

yüz ve vücut teni farklı yapıda olduğu için uygun olacağını sanmıorm ben canım..

Ürün cilt tipine uygunsa bi sorun yaratmaz ama herhangi olumlu bi sonuç da bekleme bence canm

kızlar bende kil kullanıorum çok güzel yapıo yumuşacık yapıo ama epeyde kurutuo... ben farklı denemeye başladım ama kili bildiğimiz maden suyuyla ıslatıp sürüorum cildime... çk eskiden sodayla yıkardım ii gelio die duymuştm şmdide bunu dneyym dedm..

daha snrada gül suyuyla ıslatıp denemeyi dşünüorum...

Valla ben kili bıraktım kızlar. Çünkü artık cilt yapımı bozmaya başlamıştı. Soyulup duruyodu cildim. Ayrıca yağlı bi cildim olmasına rağmen üstü kuru olmuştu bildiğiniz, yani yapısı bozuldu. Şimdi nemlendirici kullanıyorum kili tamamen bıraktım ben çok da mutluyum

kil , mısır unu , 1-2 damla zeytinyağı ve su karıştırıp sürüyorum kuruyunca hafifçe ovalayarak çıkarıyorum maden suyuyla siliyorum siyah noktalar bir süreliğinede olsa geçiyor :)

ben kil maskesini denedim ama cildim gerçekten aşırı yağlandı ve hiç sivilcelenmeyen cildimde sivilceler çıktı neden bende böyle bi etki yaptı bilmiyorum

Kızlar bende 1-2 aydır kil maskesi yapıorum bilmiyorum sivilcelerim ondan dolayımı geçti yoksa yaşım gereği kurtuldummu bilmiyorum 24 yaşımdayım 6 yıldır sivilcelerle uğraşıyorum ama sanırım artık bitti biraz küçük çukurlar var o da zamanla geçer diyolar adet oluyorum hiç sivilce bile çıkmıyo artık eskiden ne çekerdim.Ben kil maskesini şöyle yapıorum;
-taş kil aldım biraz üzerine su damlatınca çamur haline geliyo zaten
-1 çay kaşığı avakado yağı
-1 çay kaşığı gül yağı
-1 çay kaşığı kayısı yağı
-1 yemek kaşığı gül suyu
-1 adet e vitamini ampul
bunları karıştırıp yarım saat yüzümde bekletiyorum ama maskeden önce 1 yemek kaşığı esmer şekerle gül yağını karıştırıp peeling yapıorum sonra maske.Hergün yapmak zararlı haftada 2 kez yapın yeterli bazen de gece yatarken yüzüme pamukla gül yağı sürüyorum hem mis gibi kokuyo hemde yumuşacık oluyo sabah.üşenmeyin kızlar yapın sonuç güzel ))

iyide gül yağının damlası 20 ytl nasıl aldın bu kadar yağı toplam bu yağların hepsine kaç para verdin bende alıcam yağları ama kiloyla satıyolar çok pahalıya gelir

bence kili şöyle yapın aktardan alabilirsiniz kili yeşil kil sivilceler için daha iyi 1.5 yemek kaşığı kili kaba dökün ve içine 4 damla limon suyu ve 1 çay kaşığı kayısı yağı 2 yemek kaşığı rosense (doğal %100) gülsuyu ekeyin bu sırada beklesin sizde buhar banyosu yapın yüzünüze tencereye 1.5 su bardağı su 4 yemek kaşığı elma sirkesi ekle ve ısıt kaynayınca altını kıs ve buhara tut yüzünü 10 dk sonra yıka ve beklemiş olan kile 1 çay kaşığı daha kayısı yağı ekle ve sür cildine ardından nemlendiricinizi sürün nemlendiricinin içine e vitamini ampülde koyabilirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…