Sivilceli Ciltler Sivilceleri kapatmak icin?

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

chatLaq.

Ne biliiim insanı
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2009
2.068
2
Ya kzlar okul zamanı yüzümde sivilce falan oluo. onun kızarıklıgını kapatmak icin bana ne önerirsiniz? cildimi fondötenle dahada kötülestirmek istemiorm. bildiginiz fondöten olmayan bi kapatıcı varmı? yada siz neler yapıosunuz?

cqanım bildiğim fondöten olmayan kapatıcı yok. ama cildiyeye gitmiştim bana imex krem önerdiler hem tedavi edici hem de fondöten renginde. cildim epey düzeldi üstelik kapatıcı etkisi de olduğundan kafama takmadıkça daha da düzeliyor. ama bir ilaç olduğu için eczacıya veya doktora danışmadan kullanmanı önermem. %100 kapatmasa da %80 kapatıyor diyebilirim.

cqanım bildiğim fondöten olmayan kapatıcı yok. ama cildiyeye gitmiştim bana imex krem önerdiler hem tedavi edici hem de fondöten renginde. cildim epey düzeldi üstelik kapatıcı etkisi de olduğundan kafama takmadıkça daha da düzeliyor. ama bir ilaç olduğu için eczacıya veya doktora danışmadan kullanmanı önermem. %100 kapatmasa da %80 kapatıyor diyebilirim.

saol cnm. arastırcam

imex le gunese çıkma sakın canım leke yapıyo

teşekküler çikolata gelin:) arkadaşa bunu söylemeyi unutmuşum. kışın pek sorun yok ama yazın güneşe sakın çıkma. bir de mutlaka yaşın kaç olursa olsun cildine uygun bir güneş koruyucu kullanmalısın. ben sebamed öneriyorum cildimde çok şükür çil haricinde başka lekelerim yok. sürmezsem çillerim çoğalıyor çünkü...

imex kullanılıcaksa altına güneş koruyucu bir nemlendirici sürmeli ve güneşe çıkılmamalı...
çatlakçım sana body shopun pata kremini önerebilirim bitkisel..geçenlerde aldım sivilce kapasın die değil ama istiyodum pata krem..tavsiye ederim canım

imex kullanılıcaksa altına güneş koruyucu bir nemlendirici sürmeli ve güneşe çıkılmamalı...
çatlakçım sana body shopun pata kremini önerebilirim bitkisel..geçenlerde aldım sivilce kapasın die değil ama istiyodum pata krem..tavsiye ederim canım

peki kapatıomu cnm?

X