Sivilceli Ciltler Sivilcelerime yıllar önce bu su ile veda ettim.

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

arkadasım hemen ertesi gün demişsin ama hiçte öle olmadı bende ve bu hemen ertesi gün anlamında hemen etki etti tabirini tulişten sonra 2. olarak senden duyuyorum ya bizim sularda bi yanlış var yada baska bişey anlamadım gitti ben 3. haftamdayım hepte kullanıyorum hatta bazı günle bide öğlen yapıorum ve hiçte öle aman allahım diyecek sasırdıgım durumum olmadı daha [sadece pamuga cıkan kirde sasırdım :)] ilk şişemin sonu gelio ya bitince yenisini yaptırıcam yada bırakıp tekrar bi dermatologa gidicem olmuyo böle yoksa....

ama öle hemen 2 günde etkisini gösterdiğine fazla inanmıyorum hem bikere tulişin mor lekeleri varmış oda nasıl sivilceyse bilemicem de o kadar agır derecedekini halletide bende niye bişey olmadı anlamadım ayrıca bnm suratımda hiç pul pul olmadı yani...
ya herkeste aynı etki yapmıyo yada baska bişiler var...

bu arada kezo arkadasa katılıyorum sivilcelerin cıkmasını engellemiyo çıkan çıkıyo yine sadece iyi temizlediği için gecmesini kolaylaştırıyo

ben bir haftadır kullanıyorum.kullanmaya başlamadan önce bir adet sıktığım bir sivilce bir adette yeni çıkmaya niyetlenmiş bi sivilce hani önce şiş bi şekilde çıkıp sonra uç veren sivilcelerden vardı. ama bu ilaç uç vermesine izin vermedi çıktığı gibi indi.benim soyduğum yara olan sivilceyide kuruttu.tabi ben ellemeseydim daha önce kuruturdu.çıkanları geçiriyo bişey değilde çenemin altında gene iki şiş sivilce çıkmaya niyetlendi.o biraz moralimi bozdu.neyse canım bir hafta oldu daha ben inaıyorum kökünden kurtulcam bu illetten.ha bu arada fondöteni bıraktım sadece pudra sürüyorum.bir haftalık gelişmeler bunlar

bizim ortalam 15-20 lira tuttu siz acaba daha mı pahalı hazırlattınız?

lafaele katılmamanız normal tabi bu şekilde bi söylemle değil canlar hepimizin cilt tipi herşeyi herşeyi farklı...o yüzden onlarda 1günde etki etmiştir biz de 1ayda.genelleme yapıp mucize beklemeyelim derim ben
bu arada kezo arkadasa katılıyorum sivilcelerin cıkmasını engellemiyo çıkan çıkıyo yine sadece iyi temizlediği için gecmesini kolaylaştırıyo

acaba daha önce bir dermatologa gözüktünüz mü?yani sivilcelerin sebebini ögrendiniz mi?
-ciğerlerden ya da yediklerinizden yani içsel bir sebepten ötürü çıkıyor demekki sivilceleriniz eee dogal olarakta onlar çıkıyor cildi iyileştiriyor yani sizin bir dr.a gidip sivilcelerinize baktırmanız gerek antibiyotik istersiniz ki yazar zaten başka bişey yazarsa da ister onu kullanır ister o antibiyotikle bu karşımı kullanırsınız.

kızlar ben size birşey danışmak istiyorum...bu forumda neredeyse bütün sayfalara yazdm artık bu sorunumu:1no2:
benim dizlerimden aşağı ön bacaklarımda baya lekeler warsenağlamabatık ve benim oynamalarımdan ötürü son bir kaç yıldır sürekli artıyolar:a015:
acaba bu su onlara da iyi gelebilirmifisfisfisartık denemediğim yol kalmadı naapsam geçiyolar,fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirima.s.

canm anahtar kelımelerden lekeler i tıkla orda sorununla ilgili forumda bılgılere ulasabılırsın bu konuda yazılar gormüştum burası sadece bu tonıkle ılgılı yazıları kapsıyo orda sana yardımcı olcak fıkırler vardı

onların hepsini okudum canım,hatta konuyu benim açtıklarım da war içlerindeama hiçbiri derdime çare olmadı:1no2:
bende bunu görünce acaba geçirirmi ki die düşündümsenağlama

merhaba, sularda bı farklılık yoktur bence ama bendekı şişenin ağzında kapağın yanısıra bir de tıpa var asetonu alkolu uçmasın diye.. pamuğa doktukten hemen sonra sıkı sıkı kapatıyorum şişenin dibi dahi gelse aseton ve alkol sivilcelerime geldiğinde yakıyor yani uçmamış oluyor hala..
hemen ertesi gün dediğim de kurutma olayı. benim yuzumdeki sivilceleriertesi güne ya kurutuyor yara varsa kabuk yapıyor vs. ertesi güne mutlaka bir değişim oluyor yani.. tertemiz eder dediğim olay da lekeler için değil sivilceler için hani belki yanlış anlaşılma olmuştur dedim..
benim yuzumdeki sivilceler bir hafta icinde tamamen söndü çünkü. ama hala cıkmaya calısanlar oluyo tabi ve ben onlarla oynuyorum sıkıyorum yara edıyorum ustune bunu suruyorum dolayısıyla benım yara ettıgımı kabul yapıyor ancak ama parcalamadıgım cok sıvılcemı cıkmadan indirdi..
yani ertesi güne kurutuyor ve bır haftada tertemız edıyor (sivilceleri lekeleri degil, lekeler bıraz daha vakıt alıyor) dediğim buydu.. herkesin cilt tipi farklı belki ondandır..
birde ben daha önce sivilce kremleriymiş vs öyle çok uztune dusmemıstım ılk defa boyle duzenlı olarak bir sey kullanıyorum. yanı sivilcelerim cildim ilaca alışık değil o yuzden de direk etki etmiş olabilir bilmiyorum :sm_confused:
sizin 3 hafta olmuş hiç bir değişiklik olmadımı peki yani sivilcelerinizin iyileşme suresi kısalmadımı yada lekelerde duzelme fılan :uhm:

ya ben dün yaptırdım ama sürdükten snra agzını acık unutmusum S: artık fayda etmezmi ?

aaaa :çok üzgünüm:
ozaman alkol, aseton kalmadı demektir.. alkol ve asetonun ne etkisi oluyorsa onlar olmaz yada az olurlar.. lekelerin rengini açıyordu bildiğim kadarıyla o amaçla eklenmiş içine yani..
kafadan atma yani tahmini bir şey soyluyorum sivilcelerine iyi gelebilir ama lekelerini geçirmeyebilir bence..
ama tabiki net bir fikrim yok.. bir süre kullan istersen bol bol sık sık temizle çabuk bitsin jeyyar
sonra yenisini yaptırırsın daha dun yaptırdım dıyosun yazık gunah atılmazki...

bende tıpasını kapattım da yani ben baktıgımda gözle görülür bişy yok yani hatta su anda burnumun üstünde var bitane sert olanlardan hiç faydası yok gibime gelmeye basladı yani bn ve bnm gibi olan daha cok vardır bu durumda olurken baskalarının ertesi gün gecti demesi sinir bozucu bende ondan fazla tepki verdim ztn bende de düzensizlik var 1 2 defa ama o kdr onun dısında hep kullanıyorum 1 şişenin sonuna geldim sayılır hatta bazı günler 3 kere sürüyorum haftada 1 de buhar banyosu falan yapıorum ama bi değişiklik yok yani tam 2 3 tanesi gecti derken 2 tane daha cıkıo ee ne anlamı kaldı diorum yani...

lafael arkadaşım, verdiğin cevap için çok teşekkür ederim. ayrıca cumartesi günü eskişehirde eczaneye sordum fiyatı 14,25 ytl. merak edenlere duyrulur. ayrıca tuliş e de çok teşekkür ediyorum tekrar. tulişcim ayrıca diğer yazılarını da okudum süperrrr......

tekrar teşekkürler arkadaşlar......

yesbaby.cim bilmiyorumki.. ben buhar banyosu vs yapmiyorum ve suanda benım de yuzumde var bıkac tane..
yanı ole bebek gıbı sıfır sıvılce degılım.. ama eskısıne oranla okadar ıyıkı heycanla yazdıgım ıcın belkı oyle bır ızlenım uyandırmıs olabılırım..
bende de cıkıyorlar ama eskısınden cok daha ufak cunku ben oynamadan kuruyoalr yada yara yapıyosam hemen kabuk oluo fılan..
ben mıncıklamasam belkı dah da guzel olucak..
sende de ıllakı bır etkılı olmustur ya :uhm:
yada bundan once de cok bakım yapıodun o yuzden mı tepkı vermıo cılt bılmıorumkı benımkı alısık deıl bole hergun bakılmaya :1rolleyes:

herkes 14-20 YTL arasinda fiyatlara yaptirdi canim...
14-16 derdim aslinda ama ben 20ye yaptirdiim icin... burasi accik kazik da :çok üzgünüm:
senin 6.75YTL olanda biseyler vardi heralde.. o fiyata yaptiran duymadim...

çok teşekkürler ccerencecim hoşbuldumm a.s. inşaallah geçerler :1hug:

ve ayrıca bu konuyu açan ve formülü bizle paylaşan sevgili tulişe de teşekkürler a.s.

bu arada benim almış olduğum eczaneye daha önce bu solusyondan yapmış mıydınız diye sormuştum ..evet sürekli yaptığımız bir karışımdır ama izlerden ziyade sivilcelere veriyor dr demişti ...

hanimlar burasi kavga yeri degil sorunlarinizi bu sekilde halledemezsiniz
burasi bir paylasim platformu lutfen kurallara uyunuz aksi takdirde devam ederseniz hakkinizda islem yapilicaktir.....

gülse mix tamam iyi diosun da bnm son silinen msjımdan sonra ceren isimli arkadas 2 tane msj atmıs ve onlarda silinmiş o yazılar bnmle alakalı ki nasıl bnmki onunla alakalı oldugu için silindiyse onunkilerde silinmiş bnm hakkımda yazılan bi yazı varsa onu okumak bnm hakkımdır tmm silmişsin konu büyümesin die ama moderatör olarak gereginin yapılmasını istiyorum özel mesaj olarak baska sekilde olsun o mesajları okumak istiyorum ben nerden biliim küfür etmediğini baska bişey yapmadıgını...

bugün 5.günüm ama sadece kabartılar düzleşti biraz onun dışında kırmızı izler hala aynen duruyo senağlama
ne yapsam yaa :çok üzgünüm:

bugün 5.günüm ama sadece kabartılar düzleşti biraz onun dışında kırmızı izler hala aynen duruyo senağlama
ne yapsam yaa :çok üzgünüm:

bu da bir gelişme sıkma canını sonuçta 5.günden bile herhangi birşeyden etkisini görmekte hoş olsa gerek a.s
ben de kaç gündür kullanamadım.yanlız regli döneminde çıkan sivilcelerim bu defa çıkmadı belki tulişin sayesindedir he Şeniz
sıkma canını düş, düzenli kullanmaya devam et yerimseniben
.

merhaba arkadaşlar. bende bu formulu yaptırmak için eczane eczane dolaştım. tek bir eczacı yaparız dedi. bende yapın dedim ve fiyatını sorduğumda 25 ytl dedi. ohaaa oldum. siz 14 ytl den falan bahsediyordunuz. tabi başka çarem olmadığından kabul ettim. inşallah güzel sonuçlar alırım.:teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…