Mutfak Püf Noktaları Siyah ankastre cam ocak

mavi0911

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2021
6
3
38
Merhabalar,siyah elektrikli cam ocağımın sadece bir bölümünde sebebini anlayamadığım lekeler var.Sanki ocağın içine işlemiş gibi,neyle silersem sileyim çıkaramadım.Fikirlerinizi bekliyorum.😊

Leke degilde sanki cam hasar gormus gibi garantisi varsa bi cagirsaniz kullanim hatasıderler yuksek ihtimal ama yinede bi sorun bence

Hayatımda en pişman olduğum şey siyah cam ocak. Asla lekesi bitmiyo sürekli bi toz bi parmak izi bi su lekesi. Nefret ettim.. ne temizleyicilere ne paralar döktüm yok abi çıkmıyo belirli yerlerdeki izler. En son bulaşık teliyle giriştim . Çizilsin kırılsın umrumda değil..

Leke degilde sanki cam hasar gormus gibi garantisi varsa bi cagirsaniz kullanim hatasıderler yuksek ihtimal ama yinede bi sorun
Sanırım hem davlumbazın ışığı hemde kameranın flaşından dolayı sanki üzerine bir şey düşmüş gibi çıkmış fotoğraf.Aslında bir buğuluk var.Garantisi var,sormakta fayda var.Teşekkür ederim.

Hayatımda en pişman olduğum şey siyah cam ocak. Asla lekesi bitmiyo sürekli bi toz bi parmak izi bi su lekesi. Nefret ettim.. ne temizleyicilere ne paralar döktüm yok abi çıkmıyo belirli yerlerdeki izler. En son bulaşık teliyle giriştim . Çizilsin kırılsın umrumda değil..
Aynı fikirdeyim.İmkanım olsaydı,asla almayacağım bir ocak.Fakat Almanya’da yaşıyorum.Maalesef burada gazlı ocak satılmıyor.Tek seçeneğimiz siyah cam ocak.

Merhabalar,siyah elektrikli cam ocağımın sadece bir bölümünde sebebini anlayamadığım lekeler var.Sanki ocağın içine işlemiş gibi,neyle silersem sileyim çıkaramadım.Fikirlerinizi bekliyorum.😊
Siyahhh😇bence ocakla ilgili bir problem içine işlemiş deidğiniz için bir servisini arayın görüşin🤔🤔🤷‍♀️

Nasil silersem sileyim bir iz kaliyor. Var mi tavsiye deterjan?
Eski oturduğum evde siyah cam ocakti nefret ettim günde 5 kerede silsen aynı Suan gri var oda aynı al birini vur ötekine derler ya aynen öyle.

Cocuklugumda beyaz firinli ocak vardı evimizde kiymetini şimdi anladım 😁😂 ankastre alinacaksa en iyisi beyaz olsun alınacaksa.

Nasil silersem sileyim bir iz kaliyor. Var mi tavsiye deterjan?
merhaba benimde siyah cam ama gazlı olanlardan iz sorununu viledanın bezi ve kimyasal içermeyen yağ sökücüler ile silmek ile buldum ben viledanın bezi sert suya girince yumuşuyor onlardan. ocağı yağ sökücü ile siliyorum sonra yine duru bir bezle siliyorum en son viledanın bezini ıslatıp sıkıp siliyorum iz kalmıyor.

Eski oturduğum evde siyah cam ocakti nefret ettim günde 5 kerede silsen aynı Suan gri var oda aynı al birini vur ötekine derler ya aynen öyle.

Cocuklugumda beyaz firinli ocak vardı evimizde kiymetini şimdi anladım 😁😂 ankastre alinacaksa en iyisi beyaz olsun alınacaksa.
Beyaz da hic şık degil ama ya 😁

merhaba benimde siyah cam ama gazlı olanlardan iz sorununu viledanın bezi ve kimyasal içermeyen yağ sökücüler ile silmek ile buldum ben viledanın bezi sert suya girince yumuşuyor onlardan. ocağı yağ sökücü ile siliyorum sonra yine duru bir bezle siliyorum en son viledanın bezini ıslatıp sıkıp siliyorum iz kalmıyor.
Oy masallah. Deniycem ama tesekkur ederim 😊

X