Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Siyah koltuk temizliği

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

Mavilimavi

Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2021
63
16
Selamlar hanımlar. Salon takımı 3lu koltuğumun birisi siyah çok güzel asil hoş duruyor ama gel gelelim temizliği fena çok fazla kullanılmıyor oda'm misafirlerimi orada ağırlıyorum ama işte hep tozlari belli ediyor ve elektrikli süpürge ile de çeksem yine aynı temizliği konusunda sizlerin fikrine ihtiyacım var koyu renkli koltuklarınızı nasil temizliyorsunuz nasıl güzel sonuçlar alirim lutfen yardım 🤗

Selamlar hanımlar. Salon takımı 3lu koltuğumun birisi siyah çok güzel asil hoş duruyor ama gel gelelim temizliği fena çok fazla kullanılmıyor oda'm misafirlerimi orada ağırlıyorum ama işte hep tozlari belli ediyor ve elektrikli süpürge ile de çeksem yine aynı temizliği konusunda sizlerin fikrine ihtiyacım var koyu renkli koltuklarınızı nasil temizliyorsunuz nasıl güzel sonuçlar alirim lutfen yardım 🤗
Sürekli temizlicen böyle canımm siyahın baska formülü yok 🤔

Adı ne bilmiyorum ama genelde kedisi olan evlerde var. Saplı rulo düşünün yapışkanlı bi yapısı var onunla koltuk üstündeki tüyleri alabilirsiniz. Toz alma rulosu falan yazsanız GoogleTalk çıkar belki

X