Siyah nokta sorunsalı

otur SIFIR

21/04/21* Baslangic:62.2----- 21/04/21 Guncel:62.2
Pro Üye
16 Ekim 2012
32.412
96.053
Yeni bir exfoliator aldim. Oteki markalara gore biraz pahali ama iyi gelirse sana oneririm.

kucukkurbaga04

okuryazar
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
25 Mart 2014
4.555
2.722
clear&clearın siyah noktalar için olan peelingli yüz jelini kullanıyorum. ciddi ciddi azaltıyor küçültüyor. bayaa fark ediyor deneyin bence

disiua1905

Guru
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2008
2.402
104
Toz jelatin nedir arkadaşlar

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 30-06-2021

Hamileliğimin 38. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 16 gün kaldı.

Bir haffta içinde bebeğinizin ayaklarının uzunluğu, az bir miktarda uyluğundan daha uzun olacaktır. Kendi uyluğunuza baktığınızda ayaklarınızdan ne kadar büyük olduğunu görebilirsiniz. Bu değişik oranlar doğumdan sonra değişecektir. Artan pelvik baskı doğumun erken belirtilerinden bir diğeridir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2950 gr. - Yaklaşık boyu : 49.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

mihrumah

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2009
878
223
toz jelatini denedim.bi işe yaramadı.
Geçen yine forumda ünlülerin yakın çekim resimlerini gördüm.Makyajın altında bile belli oluyodu o siyah noktalar.Ondan sonra dedimki kızım boşver,bunlarda bile varsa o bakımlardan sonra, sen bu kadar takma.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2482 gün geçti.

Janet Jak Esim

Durme, durme querido hijico
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2012
30.485
65.674
Merhaba, sizlere eczanelerde fiyatı 6.50 tl olan ve asıl amacı sivilce ve lekelerini soyarak yok eden müthiş bir ilaçtan bahsedeyim. Acnelyse.. Benim de hep siyah nokta sorunum vardı fakat acnelyse 1 haftada % 95 bu sorunumu giderdi. İlk başta siyah noktaları çok belirginleştirir fakat kısa bir sürede de tamamen geçirir inşallah :-)

disiua1905

Guru
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2008
2.402
104
Merhaba, sizlere eczanelerde fiyatı 6.50 tl olan ve asıl amacı sivilce ve lekelerini soyarak yok eden müthiş bir ilaçtan bahsedeyim. Acnelyse.. Benim de hep siyah nokta sorunum vardı fakat acnelyse 1 haftada % 95 bu sorunumu giderdi. İlk başta siyah noktaları çok belirginleştirir fakat kısa bir sürede de tamamen geçirir inşallah :-)

Sivilceler geçti mi peki

Bir haffta içinde bebeğinizin ayaklarının uzunluğu, az bir miktarda uyluğundan daha uzun olacaktır. Kendi uyluğunuza baktığınızda ayaklarınızdan ne kadar büyük olduğunu görebilirsiniz. Bu değişik oranlar doğumdan sonra değişecektir. Artan pelvik baskı doğumun erken belirtilerinden bir diğeridir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2950 gr. - Yaklaşık boyu : 49.8 cm. (Baştan Topuğa)

Janet Jak Esim

Durme, durme querido hijico
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2012
30.485
65.674
Sivilceler geçti mi peki

Evet, çok şükür tabiki de geçti. Geçen eltim diyor ki yüzüm senin gibi olsaydı ne olurdu diye :-) ben de hemen gidip ona aldım acneleyse ve gercekten yüzü parlamaya başladı. Tavsiye ediyorum fakat çok az sürülecek ve kesinlikle gece sürülecek. Gündüz de güneş kremi olmadan asla ama asla dışarı çıkılmayacak:-)

nurdamla

Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2014
79
8

Bu krem her cilt tipine uygun mu acaba

Larensa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2012
1.395
703

aaaa gercek mı alayım bunuda bı de bunu deneyelım

disiua1905

Guru
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2008
2.402
104
Evet, çok şükür tabiki de geçti. Geçen eltim diyor ki yüzüm senin gibi olsaydı ne olurdu diye :-) ben de hemen gidip ona aldım acneleyse ve gercekten yüzü parlamaya başladı. Tavsiye ediyorum fakat çok az sürülecek ve kesinlikle gece sürülecek. Gündüz de güneş kremi olmadan asla ama asla dışarı çıkılmayacak:-)

Not alıcam deniyeceğim bende ne çıkar denemekten :KK1: