Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Siyah renkte koltuk kullanan var mı?

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

Mxixsra

Paşa nın annesi
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2008
12.041
11
Canlarım b en koltuğumu aldım krem renkte,artık bu konunun benim için güncelliği kalmadı.
Mod arkadaşlar konuyu kaldırabilirsiniz

Son düzenleme:
canim bizim koltuklar beyaz...ama yengemlerinki siyah ve acikcasi ben siyah koltuklari hic kullanisli bulmuyorum..kullanisindan ziyade siyah rengini de begenmiyorum yeni gelinsiniz hemen karalara ne gerek var :))) galiba beyaz hastasi oldugum icin böyle düsünüyorum sırnaşık şey

ama kullanan arkadaslar mutlaka vardir, onlar yazsa daha iyi olur bence:teytey:

simdiden hayirli olsun canim, allah tamamina erdirsinŞeniz

canım siyah evi nasıl gösterir bilmiyorum,yemek odam siyah benim mesela,toz acayip belli oluyor,yine konsolun üzerine birşeyle örtüyorum ama koltukların üzerinde beyaz beyaz toz hoş durmayabilir,yada önemli değil diyorsan kırlentlerle rengini açabilirsin,her tarafı mı siyah koltuğun

Renkler ve zevkler tartışılmaz ama evi çok karanlık gösterio bence koyu renk eşyalar :) benim krem lila hiç toz belli olmuyo baya bi rahatım o konuda ama siyahın da böle egzotik bi duruşu var :))

canım bence içine sinen ne ise onu al mutlaka....ev senin evin çünki..........

benim koltuklarin krem deri,bidaha koltuk alirsam siyah deri almayi dusunuyorum,,,,,bi akrabamda oylede gordukce hosuma gidiyo.....bende kullanisini merak ettim,hicde sormadim....

bizim siyah değilde siyah kadar koyu bordo ama deri. kumaş nasıl olur bilmiyorum da deri de koyu renk cidden çok toz belli ediyo 3 4 güne mutlaka silmek gerekiyo.

benimkiler siyah deri canim...cokta pahaliya aldim,agir biri oturunca esniyo gibi pütür pütür kaliyor,benimki mat deri,cok tozlaniyor,elimden bez düsmüyor...toz alma zimbirtisi aldim hani su tüylü tüylü olanlardan,tozu aliyorum arkami dönmeden tozlaniyor...esim meyve yerken bir dilim düsürdü ne ypatiysam lekesi kaldi:KK43:((nemli bezlede silsem hemen tozlaniyor canim...
deri koltugu silmek falan kolay,görünüste güzel ama arkadasim benzer bir modelin siyah kumasini aldi,görünce imreniyorum..
secim senin canim,begendigin neyse onu al derim..ama siyahtan ziyade bej tonlari daha kullanisli yada yine siyah kumas olanlari...

canım benim koltuklarım siyah gayet şık duruyor dekorasyonu doğru yaparsan karanlık falanda olmuyor hemde çok ağır duruyor.
kullanışına gelince kumaş çok önemli benimki tay tüyü 1 ayı geçti evleneli ama bir kez bile toz almadım tozlanmıyor .arkadaşımda siyah deri kullanıyor gayet memnun
içine sineni al bence a.s.

Canlar hepinize fikirleriniz için teşekkür ederim.Ama halen karar verebilmiş değiliz:KK43:

cnm bende koyu renk seviyorum ama heryeri simsiyah istemem.bi kaç begendiklerimi koyayım fikir olur belki..

bence siyah çok asil ve şık durur :) beyaz düz halı falan atarsın ortaya şölee tüylü tüylü eheheh :))) koltuklar siyah olur diğer ayrıntıları açık renk seçersen gayettt şık olur :) hayırlı olsun

canım bizde oturma odam için siyah köşem yaptırdık alt kısmı deri rahat silinsin diye öyle yaptırdık üstü ve yastıkları da kadife gibi henüz kullanmaya başlamadık ama evimizde yani açıkta beklıyor ve toz olsa bile elimizle temizliyoruz ...........siyah koltuk bence dekor ve yanına başka renk isteyen bir seçim bizde bu seçimi siyah kırmızı ve gri den yana kullandık koltuk tamamen sıyah kırlentleri büyük kırmızı sıyah ve gri den oluşuyo odayı da uygun tonda aksesuarla süsledinmi bence hiç de iç karartıcı degil..içine ne siniyorsa onu al canım bak herkezin yorumu farklı seven var sevmeyen var önemli olan senin fikrin sen kullanacaksın çünkü.........

bızım evdekı koltukların yanlarıda sıyah acaıp toz oluyor ama havası cok baska bence sıyah koltukların ..

banada cok hos gelıyor dogrusu tabı zevk meselesi ben spor degılde daha agır duran seylerden hoslanıyorum sanırım ondan

benimde oturma odamdaki koltuklardan biri siyah ama kumaş daha o odada hiç oturmadık ama nasıl toz çekior anlatamam yani o odada otursam kafayı yerdim heralde beyaz beyaz tozlar üstünde ama deri alcaksan çok güzel olur derininde dezavantajı kışın soğuk olur yazında yapış yapış :)))

selam cnm ; be ndaha yeni evliyim..iki takım siyah koltuğum var kaydirigubbakcemile3

misafir odasındakiler tek renk siyah değil..toz falan belli olmuyor..

oturma odamdaki köşe koltuğum siyah..süete benzer bi kumaş olduğu için toz topluyor..sadece oturma bölümüne örtü serdim..hiç bi sorun yok ..

hazır resimler pc de iken bi kaç resim eklim fikir olsun sana da..Şeniz

( resimler düğün gününe yakın çekildi..çeyiz serildiği için dantelleri vs karaladım kaydirigubbakcemile3 )

Son düzenleme:
Herbirinize tekrar teşekkür ederim arkadaşlar.Odayı kırmızı ve beyazla kombine edeceğiz bizde.Koltuğun sırt yastıkları beyaz üstüne çoğunlukla siyah ve az kırmızı desenli,kalan bölümler siyah.
TV üniteside venge ve krem olacak.
Halı krem üzerine siyah ve kırmızı desenli olacak.
Odadaki diğer eşyalarda venge rengi masa ve konsol.
Koltuğu katalogtan beğenmiştik bu hafta sonu bizim için getirtecekler bakıp son kararımızı vereceğiz.Sevgiler

tatlım benim koltuklarım siyah. Muhteşem bir havası var odamın bu yüzden.
duvarlarım perdeler ve halılar bej renginde. avizelerim siyah üzerinde kırmızı süsler var. tek tük kırmızı aksesuarlar kullandım. ve gümüş pullı yastıklarıda atlamadım. yakında resmini koyarım. kesinlikle siyahtn hoşlandıysan vazgeçme derim

sevgilier

X