Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Siyah renkte koltuk kullanan var mı?

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları
Canlar, 2 aydır geziyoruz nihayet bir koltuk beğendik nişanlımla -siyah- annem kullanamazsın dedi.Kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyorum

bende siyah koltuklardan hoslaniyorum mobilyada beyaz ust taraflari sayah parlak mobilya bide gumus rengi pullu kirlent yastiklar alicam halida biraz mor beyaz olucak perdeleri mor yapicam etrari morlu bir ayna kullanicam biblolar samdanlarda lilali morlu olucak kafamda tasarladim super durucagina eminim bide hakkaten siyah koltukta cok sik durur bide cok sik duruyo esya kendini gosteriyo gosterislide oluyo sende benim kafadansina .s.

bence hoş değil ve gereksiz renkli takılıp içini açmak varken ne gerek var karalar bağlamaya ..

sakın sıyah allmayın yaa bnmkıler sırf sıyahh ve bol yastıklı hep tozz hergun tozunu almak gerekıyor cok bellı oluyor uzerındekı tozlar..
normalde mobılyalkarın yanı konsolun masanın fln tozunu alırız dımı ben koltuklarımımda alıyorum yelerı supururken hep onlarıda supurmek zorunda kalıyorum her supurmemde....

benımkını gorenler hayran oluyor amaaa gelde bana sor neler cekıyorum cocuklada zorrr.. kusmukları bellı oluyorr.. sakın almayın..

X