Saç Rengi ve Saç Boyama siyah saçımı açtırdım..

A

adatuna

Ziyaretçi
kızlar sürekli siyah saç açma ile ilgili konuları okuyup cesaret edememekten bıkmıştım.en son kafama koydum ve bgn saçlarımı açtırdım ne kopma ne de yanma oldu.Allaha şükür.işi ehline verince güzel oluyormuş.saçımıda altın kahveye boyadı ikinci boyamada oturcak rengi dedi.çıktığımda siyah saçlarımdan kurtulduğum için çok mutluydum.darısı isteyenlerin başına inş.120 liraya hallettim fiyatta aklınızda bulunsun.
hoşçakalın..

bende aynı fiyata açtırmıştım canım.zaman geçtikce daha güzel oluyokaydirigubbakcemile5

ben iki sene önce açtırdım saçlarımı siyahtıı..ve hala saçlarım kendine gelemedi iki sene geçmesine ve baya kestirmeme ragmenn acaip pişmanımm..kuaförden çıktıktan sonra anlamadımmm güzle duryordu ..ama banyodan sonra kendi halinde kurumaya bıraktıgımda gördüm o felaket manzarayııı..bundan sonra töbe olsun bidaha açtırırsam:)seninde saçın hayırlıı oslun cnmmm...:)

bende 120 TL'ye açtırdım ve bakır karamele boyattım ama benim saçımda kızıl vardı.
Orial kullanmıyoruz dediler birde farklı birşeymiş ama rengi orial rengiydi.
ılk baştan evet bende anlamadım birşey ama
sonradan saçlarımın taş gibi olduğunu farkettim
saç kremi sürdüğüm halde kazık gibiydi çok üzüldüm yamafoldumben
bakım yapıyorum sürekli işte düzemle var gibi:sinifsinif:

teşekkür ederim kızlar zamanla bende yıpranma payını yazıcam buraya..ben sarı saç uğruna daha öncede saçlarımı yakmıştım belimde olan saçımı kısacık kestirmek zorunda kaldım umarım yine böyle bişi olmaz bende çok üzülürüm.bir daha tövbe siyaha diyorum birde saçı açarken 40 dakika başımda sürekli saçlarımı ovdu eğer böyle yapmazsan sabaha kadarda kalsa açılmaz dedi saçımda kızıl turuncu gibi farklı enklerin olmamasını sağlıyormuş gerçektende olmadı.saçını açıcılarla açan arkadaşlara söylemek istedim

bnde 80tl ye açtırmıştım saçımı bnim saçım kızıldı ama daha önce yine açtırdığım için saçımda çok tutamadı bnimkinide dediğin gibi sürekli owaladı dağıttı ilk başta bendede yıpranma olmamıştı fön deden şey belli etmiyor =) ama snra yıkadım saçımı uçları hafiften yanmıştı bende makasla kestim o kısımlarını şimdi saçım düzeliyor gibi bakımda yaptığım söylenemez üstüne 3 kere kestrdim okadar=)inş snde sorun olmaz

inş.subat_01 ne kadar şanslısın.annem bigüb boyayla beklesin dediği için din yıkamadım ama bgn akşam yıkayacağım bakalım nası olcak korktum şimdi :KK43:
saçını açtırmış arkadaşlardan yine siyah saça dönen varmıdır acaba çok merak ediyorum.

inş.subat_01 ne kadar şanslısın.annem bigüb boyayla beklesin dediği için din yıkamadım ama bgn akşam yıkayacağım bakalım nası olcak korktum şimdi :KK43:
saçını açtırmış arkadaşlardan yine siyah saça dönen varmıdır acaba çok merak ediyorum.

ben varım canım:icecream: kaç kez bu defa son dedim kaç gez geri döndüm ama bu son oldu en son kendim açtım ve artık siyah asla diyorum koyu renkler boyarım belki yine ama siyah:eek:lmaz:

merhaba kızlar,
ben de saçtan muzdaribim bu aralar. saçlarım koyu kızıldı bıktım ve kapatması için kızıllıkları kahveye boyadım ama siyah oldu haftaya okul başlaıo ve bu siyah saçı hiç sevmedim koyu kahveye bile razıyım ne yapmam gerekiyo acaba?

canım beyaz sabun ii akıtıyormuş öyle bi başlık vardı bi bak istersen.ben denemedim ama öyle diolar

Bende evde kendim açtım açıcı artı boya 25lira tuttu ve yanma kopma yok allama şükür zemuszemus
güle güle kullan tatlım opuyorumnanaktan

baktım ona da cnm ama siyahı akıtıp alttan kızıllar çıkar bu sefer die korkuorum bı de zamanım az o yuzden:KK43:

kızlar sürekli siyah saç açma ile ilgili konuları okuyup cesaret edememekten bıkmıştım.en son kafama koydum ve bgn saçlarımı açtırdım ne kopma ne de yanma oldu.Allaha şükür.işi ehline verince güzel oluyormuş.saçımıda altın kahveye boyadı ikinci boyamada oturcak rengi dedi.çıktığımda siyah saçlarımdan kurtulduğum için çok mutluydum.darısı isteyenlerin başına inş.120 liraya hallettim fiyatta aklınızda bulunsun.
hoşçakalın..

keşke resim koysaydın benimde cesaretim yok bakardım ii günlerde kullan

kedi teşekkür ederim bi kere saçlarım yandığı için casaret ededim 25 lira süper bi fiyat bu arada:)sende gülegüle kullan canım..
zeynepcim güvenebileceğin bi kuaföre yaptırınca sorun olmuyor..birçok yere sor ve kararını ona göre ver bence inş. istediğin gibi olur cesaret bulursan.
immortal canım ne diim profesyonel bi yardım alcan öyleyse.bi kuaföre danış istersen.umarım halledersin sende.

umarım cnm ya hiç sevmedım bu rengi beyaz tenliyim ve bu saç ben de rock çu tarzı verdı saçlarım yanmaz yıpranmaz umarım...

X