Saç Rengi ve Saç Boyama siyahı akmasını hızlandırmak ıcın ne yapılması gerekır

sevgiherseydemek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2009
123
1
canım arkadaslarım saclarım sıyah oldu malum artık bunun akmasını hızlandırmak ıcın ne yapmalıyız hangı urunlerını kullanmalıyım yardım edersenız sevınırımmm:çok üzgünüm::Saruboceq:

canim kepek sampuani yada iki bardak suya kücük posette iki kabartma tozunu katip saclarina sürüp yarim saat falan bekletip yikamak güzel akitiyor boyayi

canim kepek sampuani yada iki bardak suya kücük posette iki kabartma tozunu katip saclarina sürüp yarim saat falan bekletip yikamak güzel akitiyor boyayi

Bende okumuştum kepekli saçlara iyi gelen şampuanların siyah boyayı akıttığını.Hatta saçlarında siyah boya olan arkadaşlarıma söylemiştim.

canım benimde saçım siyahtı mecburen akıtmak zorunda kaldım yoksa kurtuluşum yoktu bence iyi bir kuaförde akıtabilirsin...

bol bol beyaz sabunla yıka:KK66:))

cnm bnmde saçlarım siyah ve kurtulmak istiyorum
beyaz sabunu denemeyi düşünüorum yani açıcıların yanı sıra en doğalı bu gelio banada
bişi merak ediorum
şimdi yıkıcam beyaz sabunla saçlarımda bi kuruluk matlış şakil kaybı gibi sorun olur mu??

canım arkadaslarım saclarım sıyah oldu malum artık bunun akmasını hızlandırmak ıcın ne yapmalıyız hangı urunlerını kullanmalıyım yardım edersenız sevınırımmm:çok üzgünüm::Saruboceq:

canım saçlarını hergün yıka jöle köpük kullan fön düzleştirici maşa ile sürekli şekil ver daha hızlı akar boya bişey sormak istiyorum siyah renge boyadığında kaç ay rengini akmadan kullanabliyorsun kaç ay sonra rengi açılmaya boya akmaya başlıyor bende siyah düşünüyorumda ilgilendiğin için teşekkürler şimdiden...

canim kizkardesim yapti kabartmatorunu ise yariyo, zarari yok yikamadan sonra sac kremi kullanman gerek ama ,

Sabun kullanan arkadaslar sabun cok köpürmedigi icin insan daha cok sabunluyo oda yikamakla kolay kolay cikmiyo, az almaya calisin birde durulamayi sirkeli su ile yapin matlasmaz..

kabartma tozuuu süüpppeeeerrr akıtıooorr ben denemiştimmm 2 günde gözle görülür bi şekilde akmışştıııı kesinn deneyiin süper :))

Head & Shoulders'ı kepek icin kullanmistim birzamanlar bagimlikik yapiyor. birakinca kepekler hep yine geliyor, arti kepek sampuanlari saci zayifliyor. kepek sorunum kalmadi nasil hallettim hatirlamiyorum ama artik daha dogal sampuanlar kullaniyorum o cok ünlü firmalarin ürünleri silikon dolu sac güzellesmis gibi geliyor ama sadece tabaka yapiyor sac ve derisi nefes alamiyor malesef.

Bende mavi siyaha boyadım kızlar ama renk çok laciverete döndü yani peruk gibi bi izlenim verio saçınızda kabartma tozunu deneyecem güzel koksun diye bide vanilya :) olurmu hehehehe

X