Siz balayınızı nerede yaptınız ?

Ben balayinda yurtdisina gitmistim...
Ama tavsiye etmem, zaten dugunden once o kadar yoruluyor insan, balayinda bir otele gidip hic cikmadan ohhhh keyiff yapmali...:21::21::21::21:

Biz orayi burayi gorcez, gezcez diye acaip yorulmustuk...:KK55::KK55::KK55::KK55:

:KK3: Kızlar biz de erken rezervasyondan yararlanmak için şimdiden aldık balayımızı :KK66::KK64::KK16::21: Mirada Del Mar otele gidiyoruz, kemer göynükte :KK69:
Mirada Del Mar
Düğün yorgunluğundan sonra serilip yatmayı, acayip miskinlik yapmayı düşünüyoruz. 6 gece kalıcaz. Düğünümüz 8 ekimde, 9 ekim günü ordayız :KK9:

Konu güncelligi ve yararli tavsiyeler icermesi nedeniyle
Önemli (sabit) konular arasina alinmistir..
Iyi paylasimlar..

6 haziran ptesi günü balayı için Antalya Rixos Lares otele gidiyoruz:KK64::KK64::KK64::KK64:

antalya kemer amara dolce vita
inanılmaz lüks bir oteldi
70 metrekarelik kocaman bir oda, süper zevkli mobilyalar, süper lüks bir banyo ve giyinme odası
havuzlar bahçeler hayvanat bahçesi alacarte herşeyiyle mükemmeldi

biz balayına dubai ye gittik sheraton da kaldık ama deniz çok sıcaktı ve hep hvuza girmek zorunda kaldık bence balayı için en türkiye nin güneyi

:KK3: Kızlar biz de erken rezervasyondan yararlanmak için şimdiden aldık balayımızı :KK66::KK64::KK16::21: Mirada Del Mar otele gidiyoruz, kemer göynükte :KK69:
Mirada Del Mar
Düğün yorgunluğundan sonra serilip yatmayı, acayip miskinlik yapmayı düşünüyoruz. 6 gece kalıcaz. Düğünümüz 8 ekimde, 9 ekim günü ordayız :KK9:

Düğün ve balayı tarihlerimiz aynı mevsim dolayısı ile en sıcak ve rahat şehir antalya olacak sanırım otelinize göz atıcam beğenirsek bizde ordayız :)

Merhaba arkadaşlar,

Biz de balayımızda Antalya Belek'te olan Calista Ruxury Resort Hotel'de kaldık.. Ben döndükten sonra tüm yakınlarıma tavsiye ettim, özellikle otel çalışanlarının yaklaşımı gercekten övgüyü hak ediyor. Bu kadar güler yüzle çalışan insanlar görmedim, Oda dizaynı ve mobilyalar çok şıktı. Banyo da hem küvet hem de duşakabin bulunuyor. Oda temizliği ve yemekler de gercekten güzeldi. Balayı çiftlerine ücretsiz bir alacarte akşam yemeği sunuyorlar. İtalyan restaurantı (TİMO) yu tavsiye ederim..

Ayrıca ilk profesyonel masajımızı orda yaptırdık. Genç çiftlere tavsiyem bunun için bir bütçe ayırmaya çalışmaları.. Tatilde kendinize verebileceğiniz en güzel hediyelerden biri.. Tabii benim gibi sık sık masaj yaptırma imkanı olmayan insanlar için :)

Biz Eylül'de evlendik ve balayımız da Eylül ayının başlarındaydı. Antalya tercihiniz olacaksa özellikle aylara dikkat edin derim.. Eylül Antalya için ideal bir ay bence. Daha öncesinde sıcaklar fazla kavuruyo olabilir.

Umarım herkes istediği gibi bir balayı geçirir.

Sevgiler,

CESME ILICA OTEL(alacati) sahanee super otesi ruya gibi bir balayi yapmistik :KK16::KK16::KK74::92:

Son düzenleme:
antalya kemer göynük Le Chateau De Prestige Spa & Thalasso Delux harika:KK70::KK70:5 yıldız ultra herşey dahil.bız agustosta gıtmiştk ben mart ayından tur şirketınden yerimizi ayarladım cok uyguna gelmişti.iki kişi 1.250 liraydı gecen sene.5 gece 6 gün.

kızlar biz voyage hotel belek e gitmiştik muhteşemdi tavsiye edilir...

aynen katılıyorumm bizde oarayı seçtik..zaten geçen senlerde balayı otel ödülü lamış ir otel..biraz tuzlu ama değer...amara wing resort oda kemerde bu geçtiğimiz yazda ordaydık..voyage ye göre daha küçük ama herşey bir arada biraz daha yeşili bol..ordanda acayyip memnun kaldık..her iksinede bakın..pişman olmicaksınız ama kilolara dikkat her iki gittiğim otelde 3 er kilo laarak döndüm..enfes yemekler....

Antalya kemer ALETIMYA otel...ahhh ahhh ne guzel gunlerdı,ne temızlık,ne yemek,ne utu derdı oggg kebap valla,yat asagı her sey onunde valla:):)

biz eşimle balayında maldivler'e gittik... öyle güzel ki balayı planı yapanlar mutlaka seçenek olarak akıllarında bulundursunlar... mavi ve yeşil denecek başka bi söz yok!! bi oda hayal edin, odanızdan direk denize inebiliyorsunuz, odanın denize inen yüzünde müthiş bir teras, orada bir yatak ve jakuzi... balayını bizim gibi başbaşa ve romantik içerikli yapmak isteyenler......................

X