Siz karar verin gobek mi,bebek mi?

nutelladdict

Guru
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2009
349
13
48
Evet bayanlar ne dusunuyorsunuz?

Eklentiler

• $h 001.jpg
    $h 001.jpg
    58,8 KB · Görüntüleme: 196
arkadaslar bu maalesef sismanliktan kaynaklanan bir gobek,cogu insan beni gordugunde hamile oldugumu sandigi icin birde sizlere sormak istedim.resmide liposection ameliyatii cin cekmistim.

bu göbek mi?yani bebek değil diyorsun..
ne yapmayı düşünüyosun zayıf birine benziyosun kolunun bir kısmı çıkmışda..akannehir

tembel bir masabaşı çalışanı göbeği. kilonun birden alınması ve ondan sonradan sabitlenmesi durumu söz kkonusu galiba -kişi kendinden bilirşakkıdı - canım bence cerrahi işlemlere başvurma. ben evlendikten sonra on kilo aldım ve okulda idari görev aldım. otomobil kullanmaya başladım. aynen bööle bi göbeğim oldu. ve herkesin aklına gebe olma ihtimalim geliyordu.hele elbise falan giyemiyordum. ama pes etmeyen bi rejim ve az biraz pilatesle hallettim. bir de korse kullanmaya başladım. korse tüm kiloların göbeğe gitmesini önlüyorve mideyi de sıkıştırdığı iiçn daha az yiyorsun. ve tüm bunlar kendimi sıkmadan 5 ayda oldu. :lepi: şimdi uzaktan tanıyanlar bana bebeğini düşürmüsün galiba diyorlar :eek:

tembel bir masabaşı çalışanı göbeği. kilonun birden alınması ve ondan sonradan sabitlenmesi durumu söz kkonusu galiba -kişi kendinden bilirşakkıdı - canım bence cerrahi işlemlere başvurma. ben evlendikten sonra on kilo aldım ve okulda idari görev aldım. otomobil kullanmaya başladım. aynen bööle bi göbeğim oldu. ve herkesin aklına gebe olma ihtimalim geliyordu.hele elbise falan giyemiyordum. ama pes etmeyen bi rejim ve az biraz pilatesle hallettim. bir de korse kullanmaya başladım. korse tüm kiloların göbeğe gitmesini önlüyorve mideyi de sıkıştırdığı iiçn daha az yiyorsun. ve tüm bunlar kendimi sıkmadan 5 ayda oldu. :lepi: şimdi uzaktan tanıyanlar bana bebeğini düşürmüsün galiba diyorlar :eek:

selamkusura bakma daha once yazamadim,aslinda masabasi calisani degilim ama anneminde boylebir gobegi var.fiziken ayni annem gibiyim.bende o kadar irade ve hirs yokmaalesef 5 ay benimicin omur demek.ben biran once olsun bitsin istiyorum.o yuzden liposuction yolunu sectim.gerikalan kilolarim icin moralde olur diye.

uff iste ayni benim gobegimde boyle
dogumdan 9 10 kilo kaldi kollarim bacaklarim kalcam zayif ama sadece boyle bi gobek var
yakinlarim haric herkes uc dort aylik hamile saniyor
hamilelikten once zap zayiftim
birden ikiz gebelik olunca boyle oldu
esim karnina yogunlasip pilates yapman lazim diyor zayiflasanda pilatessiz gitmez diyor
hele aksam yemegi yiyince sinir oluyorum
guya rejimdeydim uc gundur hala rejime devam ilk gun pilates yaptim iki gundur yapamadim
hele bi yere giderken eski kiyafetlerin gayet guzel olupta gobek lup diye cikinca insan deliriyo :1shok::1shok:mafoldumben

Canım ya çok kötü,hiç hoş değil
zayıf olup da böyle göbek olunca hamile sanıyodur herkes
bence kurtulmak için ne gerekiyorsa yap,yaptır
kolay gelsin.

Göbeğinizin nedeni nickinizden anlaşılıyor. O göbeğin tek suçlusu nutella, buna emin olabilirsiniz:KK66:

X