Siz karar verin gobek mi,bebek mi?

nutelladdict

Guru
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2009
348
12
45
Evet bayanlar ne dusunuyorsunuz?

Eklentiler

• $h 001.jpg
    $h 001.jpg
    58,8 KB · Görüntüleme: 168

kuzularinannesi

A new day, A new start...
Pro Üye
16 Aralık 2008
42.871
11.577
eee..??

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 50 Kg. ile 67 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 164 cm. Başlangıç Kilom :83 Kg. Şimdiki Kilom :82 Kg.

nutelladdict

Guru
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2009
348
12
45
arkadaslar bu maalesef sismanliktan kaynaklanan bir gobek,cogu insan beni gordugunde hamile oldugumu sandigi icin birde sizlere sormak istedim.resmide liposection ameliyatii cin cekmistim.

Saruboceq

İki Kız Annesi :)
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2007
12.384
207
bu göbek mi?yani bebek değil diyorsun..
ne yapmayı düşünüyosun zayıf birine benziyosun kolunun bir kısmı çıkmışda..akannehir

E

EU2

Ziyaretçi
tembel bir masabaşı çalışanı göbeği. kilonun birden alınması ve ondan sonradan sabitlenmesi durumu söz kkonusu galiba -kişi kendinden bilirşakkıdı - canım bence cerrahi işlemlere başvurma. ben evlendikten sonra on kilo aldım ve okulda idari görev aldım. otomobil kullanmaya başladım. aynen bööle bi göbeğim oldu. ve herkesin aklına gebe olma ihtimalim geliyordu.hele elbise falan giyemiyordum. ama pes etmeyen bi rejim ve az biraz pilatesle hallettim. bir de korse kullanmaya başladım. korse tüm kiloların göbeğe gitmesini önlüyorve mideyi de sıkıştırdığı iiçn daha az yiyorsun. ve tüm bunlar kendimi sıkmadan 5 ayda oldu. :lepi: şimdi uzaktan tanıyanlar bana bebeğini düşürmüsün galiba diyorlar :eek:

nutelladdict

Guru
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2009
348
12
45
tembel bir masabaşı çalışanı göbeği. kilonun birden alınması ve ondan sonradan sabitlenmesi durumu söz kkonusu galiba -kişi kendinden bilirşakkıdı - canım bence cerrahi işlemlere başvurma. ben evlendikten sonra on kilo aldım ve okulda idari görev aldım. otomobil kullanmaya başladım. aynen bööle bi göbeğim oldu. ve herkesin aklına gebe olma ihtimalim geliyordu.hele elbise falan giyemiyordum. ama pes etmeyen bi rejim ve az biraz pilatesle hallettim. bir de korse kullanmaya başladım. korse tüm kiloların göbeğe gitmesini önlüyorve mideyi de sıkıştırdığı iiçn daha az yiyorsun. ve tüm bunlar kendimi sıkmadan 5 ayda oldu. :lepi: şimdi uzaktan tanıyanlar bana bebeğini düşürmüsün galiba diyorlar :eek:

selamkusura bakma daha once yazamadim,aslinda masabasi calisani degilim ama anneminde boylebir gobegi var.fiziken ayni annem gibiyim.bende o kadar irade ve hirs yokmaalesef 5 ay benimicin omur demek.ben biran once olsun bitsin istiyorum.o yuzden liposuction yolunu sectim.gerikalan kilolarim icin moralde olur diye.