Siz nasıl konuşurdunuz?

Olanı soluceksın .O utanmıyo zam yapmaya sen solemeyemı cekınıosun.Bu beni aşıyo hocam dersin bu kadar

Belkide benden bıktı bile diye düşündüm zammı duyunca ay bi açıklaması yok çünkü.Aslında yazsam daha neler var ama arkasından konuşuyorum olacak ya o da ayıp geliyor,çünkü yüz yüzeyiz.bir kısmını paylaşabiliyorum.

Millet bu zamanda yüzde 50 zam yapmaya utanmıyor da siz ödeyemeyince mi utanacaksınız? "Benim bütçem yetmiyor bu kadarına, bırakmak zorundayım. Kendim devam edeceğim bundan sonra" deyin gitsin. Fiyatı yüksek servisleri " bütçem yetmiyor" diye reddettiğim çok oluyor. Geçen gün bacaklarıma lazerci arıyordum da, merkezin biri seans başına 1000 (yazıyla bin) küsür dolar demez mi... "Lazerin makinesini satın alsam daha ucuza gelir" dedim kapattım. Millet saçma sapan fiyat biçmeye utanmıyorsa müşteri tepkisine de kendilerini alıştırsın.

Size de kıyamam ya ,bari sonra buldunuz mu insan fiyatlarıyla çalışan bir lazer merkez?

Belkide benden bıktı bile diye düşündüm zammı duyunca ay bi açıklaması yok çünkü.Aslında yazsam daha neler var ama arkasından konuşuyorum olacak ya o da ayıp geliyor,çünkü yüz yüzeyiz.bir kısmını paylaşabiliyorum.
Bıktıysa bıktı be yapalım canım.Yol ver.Ne uzerıne calısıosunuzkı .

Size de kıyamam ya ,bari sonra buldunuz mu insan fiyatlarıyla çalışan bir lazer merkez?

Şimdi şöyle, ben yaklaşık 1 senedir lazer yaptırıyorum zaten, ama işim gereği çok seyahat eden, ülkenin farkkı bölgelerinde 1-3 ay kadar kalan biriyim. Her gittiğim yeni yerde yeni lazerci buluyorum. Şu an çalıştığım bölge ülkenin en pahalı bölgelerinden biri. Burada buldunduğum sürece lazere gitmemeye karar verdim. Her yer çok pahalı çünkü. Ha bu anlattığım kadar olağanüstü pahalı değil her yer ama işte, benim bütçeyi aşıyor.

Seans başına 1000 dolar mı? Şaka mı? Tek seansta bitiriyorsunuz herhalde deseydin.
Vallahi millet yolacak keriz arıyor. Ben de ilk yanlış mı duydum diye tekrar ettim kişiye de, aynen dediğim gibiymiş. Ay sinirlendim şimdi. Bir de küfür mü etseydim acaba diyorum. :)

Tavsiyenizi dikkate alacağım.Diğer konu ile ilgili ; böyle sizin gibi yazılsa sorun yok fakat genel yazma şeklimden anlarsınız,eski mesajlarımı da okuyun.Bir insan için tamamen fikir sahibi olamazsınız 1 kelime ile.Argo - küfür dünyanın her yerinde kullanılır ,dozu vardır.Benim kadın uzuvuyla ne ilgim olabilir.koskaca insanım ,neredeyse “sapık” ilan edecek beni hanımefendi.sizinki gibi bir üsluba hay hay,ama diğer türlüsü sadece saldırmak için yazılmış bir yazı.uyarı değil,iyi niyet yok.
Elbette bir yorumdan yola çıkarak kimseyi tanıyamayız,size katılıyorum.
Şunu da eklemek istiyorum gerçekten üslup çok önemli.
Bazen ne söylediğimizden çok nasıl söylediğimiz önem kazanıyor.
Üstelik adı üstünde beşeriz,şaşar hata yaparız ki zaten siz de hatanızı savunmuyorsunuz.

Artık spor yapmak istemiyorum ,
Kendimi salmaya karar verdim diyin...

hahaha harika bir cevap.gerçekten kısmen de doğru.spor hocası tutuyorsanız,size diyet yaptırması gerekir kg verin diye ,beslenme programı yapar.Ben bizzat istemedim.ayol kış günü tabiki boğazımdan kısmıyorum.ne yapayım salata yiyemem üşürken.

Sizin maasa yüzde elli zam yapıldı mı ki bu kadar arttırıyor
Acık acık madem arkadassın seni zorlayacagını söyle

Elbette bir yorumdan yola çıkarak kimseyi tanıyamayız,size katılıyorum.
Şunu da eklemek istiyorum gerçekten üslup çok önemli.
Bazen ne söylediğimizden çok nasıl söylediğimiz önem kazanıyor.
Üstelik adı üstünde beşeriz,şaşar hata yaparız ki zaten siz de hatanızı savunmuyorsunuz.

Çok teşekkür ederim.Sonrasında şöyle de düşündüm,birşeye kızıyorsanız ki ben o hanımefendiye kızdım , aslında orada görmem gereken birşey varmış.ben öfke ile girmiştim buraya yazarken derdimi.o birkaç gün çok öfkeliydim.siz öfkeli dolaşırsanız,çok alakasız biri de çıkabilir size ayna olmaya.kendisine teşekkür ediyorum aslında,gördüm ki burada öfke duyulacak birşey yok,hem burada demekki biraz daha dikkat etmem gerekmiş hemde hocama kızmayı bıraktım.o kendine bunu hak eder görmüş ,eyvallah ben giderim belki başkası gelir bu parayı verir .baktığınızda bende veririm aslında çok şükür ama tercih etmiyorum bu fiyatları şu an .Bu aslında.Arkadaşlığımızda gene belli ölçülerde devam edebilir sorun yok..Ne dertler var yahu bunu neden dert edindim diye üzülüyor insan sonra.Allah sağlık versin yeter ki.

Şimdi şöyle, ben yaklaşık 1 senedir lazer yaptırıyorum zaten, ama işim gereği çok seyahat eden, ülkenin farkkı bölgelerinde 1-3 ay kadar kalan biriyim. Her gittiğim yeni yerde yeni lazerci buluyorum. Şu an çalıştığım bölge ülkenin en pahalı bölgelerinden biri. Burada buldunduğum sürece lazere gitmemeye karar verdim. Her yer çok pahalı çünkü. Ha bu anlattığım kadar olağanüstü pahalı değil her yer ama işte, benim bütçeyi aşıyor.

Sizede kolay gelsin.hem zevkli hem zorlu bir meslek hayatı gibi

Bazı hocalar para koparsın diye her şeyi yapıyor uyuz oluyorum bu spor hocalarına oldum olası. Diyet veriyor bir de biliyormuş gibi güya yazdığı diyet değil. Benim kan testim vitaminim mineralim senin elinde mi ? Aman aman illetasyon resmen. Senin fiyat bütçemi aşıyor bye de bırak

hahaha harika bir cevap.gerçekten kısmen de doğru.spor hocası tutuyorsanız,size diyet yaptırması gerekir kg verin diye ,beslenme programı yapar.Ben bizzat istemedim.ayol kış günü tabiki boğazımdan kısmıyorum.ne yapayım salata yiyemem üşürken.
Ya yiyende ölüyo yemeyende..
Hayattan zevk almadıktan sonra 5yıl 10yıl fazla yaşansa neolur..tabiki spor yapanlara falan saygım var.Ama abartanlar varya onlara gıcık oluyorum.kilon normalse bence ye gitsin.hayattan keyf almaya bak.

X