Siz ne düşüneceksiniz acabaaa

acaipinsan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2014
98
62
34
:silah: Ben 1 senelik evliyim. Fakat 3 senelik bi nişanlılık dönemim oldu,eşim askerliğini falan yapmadığı için işler uzadı. Aslında ikimizde küçüğüz ama severek evlendik neyse konuya geleyim. Nişanlıyken eşim bana resmen ölürdü. Ben defalarca çocukca ayrılmak isterken o hiç bırakmadı. defalarca önümde ağladı. Ailesiyle çok mutlu değildi. Bende onu çok severdim. Biz evlendik 10gün sonra bi kavga oldu abisi geldi sen bu kızı ölürmemişisin adam değilsin sen şerefsizsin adam olsan bu kızıda kendinide ölürürdün falan bi ahkam kesti kavgayı iyice büyüttü o günden sonra benim eşim bnim triplerimi eskisi gibi çekmez oldu. ben erkeğim bağırırımda sen alttan alcaksın havasına girdi değişik bi adam oldu. Eskiden 1saniy benim küsmeme dayanamazken şimdi günlerce konuşmasa umrunda değil. Ama benim asıl kafamı karıştıran. Bu adam bi gün benim için ölüyo bi gün sonra bana düşman oluyo. daha anlatcak çok şey var da hangisini anlatayım. Ne yapmalıyım?

Eşin daha ergen. Ayrıca ne demek öldürmemişsin bunu diyen birinin gazına gelip senden uzaklaşıyorsa ilerde ne yapacağı belli olmaz. Görünen köy klavuz istemez.

Profilinde Yaşın 27 görünüyor, nasıl küçük anlamadım...

Evlendiği için seni garantiye aldığını düşünüyor çok erkek bu psikolojiye girer akıllarınca "köprüyü geçene kadar ayıya dayı" diyorlar işte...

Ailede cahil bir aile belliki bunu niye öldürmedin diye avaz avaz bağırabildiğine göre...

Tek yapman gereken eşin seni kaybedebileceğini anlaması lazım, güçlü dur karşısında ve ezdirme kendini gerekirse ailesinede...

1 mahkemeye bakar onu boşaman, evlendikten sonra köleleri zannediyorlar kadınları...

Erkek kadın farketmez insanlar çeşitli durumlar karşısında tepkilerinde tutarsızlık ve dış cevreden etkilenme yasarlar. Önemli olan bu hal değişikliğinin zamansal sürecidir. Biraz zaman tanıyarak durumu gözlemleyin. İkili ilişkilerde sorunu dışarıya üçüncü şahıslara taşımamaya özen göstermeli ve problemin devam etmesi halinde üstünlük kurma ve yargılama yapmadan açık bir dille konuşulması gerekir.

Yahu esinin abisinin senin kavganın içinde ne işi var ? Tartışma halindeyseniz açma kapıyı , evdeyse at kapıya .. o evin içinde olanlar seni ve eşini ilgilendirir .. ne demek gelip kocana gaz vermek ...ay nasıl sinirlendim ..ya erkeklik yapıp abisinin sözünü dinlerse ? Allahım bütün beyinsizlere beyin ver inşallah ,amin ...

X