Siz ne yapardiniz?

krocan ve gurbacan hakketten geri kafalısınız haaa :mymeka:
olm konuşsa nolcak la sanki yattı kalktı yaa ayrılırsaymışta falanmışta filanmıştaşakkıdı
hadi bu krocan koca poposuyla geri kafasıyla bi koca bulmuştabenneyaptımki
sen uyma buna kermit kafa beni örnek al diyom sana :icecream:

Diğer tüm paylaşımlarınız gibi cinsellikte evliliğinizin bir parçası olacak.Oturup evlendiğiniz gece bunları konuşacak değilsiniz.Bence hiçbir tuhaflık yok,eşin olacak o senin..

bende bir tuhaflık goremedım, tabıkı konuscaksınız bundan dogal ne var, hiç birsey konusma etme, yakınlasma olmasın sonrada ilk gece koynuna gir bu bana tuhaf geliyor acıkcacı

nişanlinlan konuştuğun konuyu annene neden anlatıyorsun? anlatmasan haberi olmaz ozaman kızacakta durumu olmaz. Annelere bu konular tuhaf gelebilir. Onların zamanında yokmuş bu tarz şeyler. Sende gidip anne biz böyl böyle konuştuk demene gerek yok zaten
ayrica korunma konusu okadar uzuuun uzunn konuşulacak bir konu değildir. Ya korunulur yada korunulmaz. Ya kadın korunur yada erkek bunlar çok büyütülecek konular değil ve birbirinizi daha yakından tanımaınızda sağlamaz

1. bunlari konuştugunuzu neden annene söyledin anlayamadim (bu tarz konular ciftler arasinda özel kalmalidir bence)
2. korunmanin cok fazla secenigi yok (herkezin bildigi 3- 5 korunma yöntemi vardir)uzun uzun konuşucak birşey göremedim ben konudafisfisfis

valla ben konuşuyorum nolcak sanki sonuçta o senin kocan olcak hem bazı şeyleri kolaylaştırıyo bu tür konuları konuşmak

konuşulmalı tabi ki çünkü ikinizin ortak bi çözümde karar kılması lazım.. e bunu da konuşmadan bulamazsınız.. belki o farklı bi yöntem istio sen farklı bi yöntem dimi..

siz yeni bir hayat kuruyorsunuz tabiki konuşacaksınız bunları fakat annenle paylaşma yanlış yorumlayabiliyorlar mutluluklar

bende abes birsey goremedim neticede korunmak onemli ilk geceden hamile kalma ihtimalinde var yani..bunuda esin olcak kişinin bilmesi lazım.
annene anlatmanıda soyle soyliyim eger biz bunları bunları konustuk seklinde anlatıyosa yanlıs tabiki ama akıl danısmak, hangi yolun daha saglıklı oldugunu anlamak icin konustuysan bunda hic bi sorun yok bence..

konuşmanıza gerek yok ben sana söyleyim:)
ilk başta korunma seçeneğiniz az zaten spiral olmaz mesela
biz doğum kontrol hapını tercih etmiştik onu da düğünden 1 ay önce içmeye başlıyorsun unutma
ama uzun süre kullanmamanı öneririm isteksizlik yapıyor

ve aranızda konuştuğunuz herşeyi annene anlatma:)

nişanlınla bu konuyu paylaşman çok normal tabiki paylaşabilirsin :kahve: ama bunu konuştugunu annenle paylaşman ne kadar normal bişey diyemem CADIARZU

bence konuşman normal.tıpkı kaç çocuk istediğinizi,ne zaman istediğinizi konuşmak gibi...
ayrıca mesela doğum kontrol hapı kullanmak istersen tam koruma sağlamak için ilişkiden 1-1,5 ay gibi bi süre önce başlaman gerekiyor diye biliyorum.bu durumda evlendikten sonra başlarsan ilk bir ay hiç bir etkisi olmaz...
konuşup karar verip öyle hareket etmek en iyisi

X