siz olsaniz bu ikiyuzlulere nasil davranirdiniz??

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bubo

🦩
Pro Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2018
1.797
6.353
ama en son evime geldiginde de kızımı dışladi benim evimde hemde. bizleri hem sevmiyor hem geliyor anasi geldi diye
Ama bu tavrinin sebebi annesi zaten. Sen nasil konusuyorsun dayin ve yengen hakkinda diyerek susturmasi gerekiyordu kizini. Muhtemelen gorumcen de boyle konusuyor ki kizi yuz buluyor.
Ikisi de terbiyesiz..

Koca kiz (24 yas) nasil kucucuk cocugu disliyor. Kendine gel, yasindan utan deseydin ya. Sen lafini gerektigi yerde soylemiyorsun sonra icine dert oluyor. Icine dert olacagina o an lafini soyle bozulan bozulsun, kusen kussun kendileri bilir.

Boyle icine atman, tepki vermen gereken yerde susman hic iyi degil, bunu asmaya calis.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-11-2021

Hamileliğimin 15. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 180 gün kaldı.

Bebeğiniz artık rahim dışında yaşama hazırlık için nefes alma, yutma, emme gibi hazırlık hareketleri yapıyor. Amniyotik sıvı bebeğin sindirim sistemi tarafından yutulur ve işlenir. Bu işlem bebeğin doğumdan sonra aldığı gıdaları işlemesi için yapılan bir hazırlık işlemidir. Diğer kültürlerde doğum : Maya geleneğine göre doğum yapan kadın, doğumdan sonra 20 gün boyunca bebeği kucağunda olduğu halde uyur ve 20 gün sonra normal aktivitelerine başlayana kadar kesinlikle bebeğinden ayrılmaz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 74 gr. - Yaklaşık boyu : 87 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Sevgicicegim99

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2018
938
398
Belki o da sizin için "gereksiz" diye düşündüğünden o şekilde konuşmuştur.
Dediğiniz gibi duyduğunuz anda tepki verecektiniz, şu an hiç anlamı olmaz.
Instada herkese açık yapmazsınız, takip isteği gönderince kabul etmezsiniz olur biter.
Durduk yere "sen zamanında bizim için böyle böyle demiştin" derseniz demedim der, inkar eder, siz haksız duruma düşersiniz.

Şikayet ettiğiniz şeyleri siz de yapıyorsunuz üstelik, madem sevmiyorsunuz neden evinize alıyorsunuz? Madem sonrasında lafını edeceksiniz neden ikramda bulunuyorsunuz? İki tarafında olgunlaşması gerek farklı yönlerden.
Baktım da onca yorum yazan içinden sizin yazma şeklinizde sinsilik fark ettim Bir daha yazmayın rica ediyorum İyi geceler 👿

Sevgicicegim99

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2018
938
398
Şimdi siz bu kadar zaman sonra durup laf ederseniz. Oda size gerçekten özürlü dediğim kadar varmışsin ancamı aklına geldi hesap sormak derse ne diyeceksiniz ?
eger o cevabi vercegi cesareti varsa gorumcem buraya geldiginde kizi da supurge gibi yaninda gelemeyecek ve bunun farkinda. Asla gelemez çünkü cevap verirse

Sevgicicegim99

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2018
938
398
Ama bu tavrinin sebebi annesi zaten. Sen nasil konusuyorsun dayin ve yengen hakkinda diyerek susturmasi gerekiyordu kizini. Muhtemelen gorumcen de boyle konusuyor ki kizi yuz buluyor.
Ikisi de terbiyesiz..

Koca kiz (24 yas) nasil kucucuk cocugu disliyor. Kendine gel, yasindan utan deseydin ya. Sen lafini gerektigi yerde soylemiyorsun sonra icine dert oluyor. Icine dert olacagina o an lafini soyle bozulan bozulsun, kusen kussun kendileri bilir.

Boyle icine atman, tepki vermen gereken yerde susman hic iyi degil, bunu asmaya calis.
Kavunkokusu bu hayatta Bubo gibi ol kadin senden bin kat daha zeki belli

banabenigeriver

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2016
9.343
4.797
Polemiğe girme canını sıkan yorumları yapanları gözardı et kurtul tatlım 😉

Sevgicicegim99

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2018
938
398
Ikisi de terbiyesiz..

kesinlikle katiliyorum eltim icin arkasindan orospu diyen gorumcem var ben şahidim

Kahve __Kokusu

Carpediem
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2019
2.944
7.595
eger o cevabi vercegi cesareti varsa gorumcem buraya geldiginde kizi da supurge gibi yaninda gelemeyecek ve bunun farkinda. Asla gelemez çünkü cevap verirse
Ben tam anlayamadım sizin yapmak istediğinizi eskiyi açıp böyle derseniz yıllar önce bunu demiş diye hakliyken haksız duruma düşersiniz .. görüncenizde cephe alır size cocukmus söylemiş der neden uzatıyorsun der akıl yurutuyorum haksızmiyim ?

Feniks

Aktif Üye
Pro Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2021
465
1.242
Bu saatten sonra bir şey dersen, kendini küçük düşürürsün.
Zavallı hala atlatamış, bunu düşünmüş, der içinden.
Böyle konuşan utanmaz yani. Hoşuna gider, güler sizin tepkinize.
O tepkinizi anında verecektiniz.
Bir güzel ağzının payını verip devamında tınlamayacaktınız.
Merak etmeyin, böyle kişiler bunu yine yapar.
Bekleyin o zamanı, o zaman sırf "yeni" terbiyesizliğine odaklı lafını verin.

Son düzenleme:

RaskolnikovunSonyasi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2016
1.280
2.472
Bu saatten sonra bir şey dersen, kendini küçük düşürürsün.
Zavallı hala atlatamış, bunu düşünmüş, der içinden.
Böyle konuşan utanmaz yani. Hoşuna gider, güler sizin tepkinize.
O tepkinizi anında bir güzel ağzının payını verip devamında tınlamayacaktınız.
Merak etmeyin, böyle kişiler bunu yine yapar.
Bekleyin o zamanı, o zaman sırf yeni terbiyesizliğine odaklı lafını verin.
%100 katılıyorum. İş işten geçmiş bu saatten sonra komuyu açmak küçük düşürür. Konu sahibi kaç yaşında acaba onuda merak ettim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.