siz olsaniz bu ikiyuzlulere nasil davranirdiniz??

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Sevgicicegim99

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2018
1.037
357
nerden basliyim bilmiyorum ama oncelikle 6 yillk evliym . eşimle severek evlendik sorunlar oldu ama şuan duruldu cok şükür. kaynanamlar baska bir ilçeye tasindilar deniz kenarinda biryere. Biz de eşim le doğal olarak kaynanama gidiyorduk . ama gereksiz torunu da oradaymis. neden gereksiz dedigimi anlayacaksiniz. bir gun esimle gittik kayinvaldeme orada gorumcem de vardi. ben esimle eve yeni girmiştim. onlar mutfakta esimle beni konusuyorlardi. esimin adi Ahmet olsun benim adim Ayşe olsun.gorumcemin kizi, annesine Özürlü Ahmet le Özürlü Ayşe geldiler ıyyy dedi. bizzat duymuştum yeni evliydim şimdiki aklım olsa ne diyon ln sen ikiyuzlu derdim. arkamdan konustugunu yuzune vururdum. o yıllarda yuzune vurmadim sustum aptal gibi. neyse
bu zaman icerisinde zaman.akip gitti bu ikiyuzlu şahıs bana yenge size gelicem kalmaya dedi. yine misafir kovulmaz mantigi ile kabul ettim asla yuzune vurmadım.

dedigim.gibi tekrar soyluyorum simdiki aklim olsa susmazdimmmm.
geldi kaldi bizde yedi icti vs.
misafir olarak geldi bize yuzune vurmayayim.dedim yine bisey demedim baska biryerde.soylemeyi planliyordum ama o başka yer biturlu çıkmadı karşımıza.

ben kendime.instagram actim gorumcemi de ekledim. herkese açık yaptim. bu arkamizdan ÖZÜRLÜLER diyen şahıs bugun hikayelerime bakmis.

bu saatten.sonra nasil bir yol izleyeyim ona gerçek yuzunu bildiğimi bildireyim mi? evime birdaha gelmeye yüzü olmasin

Taa ne zaman olan konuları düşünüp düşünüp kendinize dert edecek kadar dertsiz mi kaldınız?
Sizi aradığında ya da gelmek istediğinde müsait olmadığınızı söyleyin, onun görmesini istemiyorsanız engelleyin olsun bitsin.
dertsiz kalmak mi ? şuan hic derdim yok mu sandınız hikayelerime bakmis sinsi. ne takip yollamış ne baska birsey profilimi incelemis dm den her seyi yazayim mi

Yillar gecmis uzerinden.
Sonrasinda evine gelmis, kapini acmissin.
Simdi bir daha gelmesin, yuzune vurayim vs. diyorsun. Gereksiz bence.
Kac yasindaydi bunu soylerken? Kucukse belki annesinin etkisinde kalmistir.
Bosver takma bu kadar. Bundan sonra bir saygisizligini gorursen aninda yapistirirsin cevabini olur biter.

Taa ne zaman olan konuları düşünüp düşünüp kendinize dert edecek kadar dertsiz mi kaldınız?
Sizi aradığında ya da gelmek istediğinde müsait olmadığınızı söyleyin, onun görmesini istemiyorsanız engelleyin olsun bitsin.
bu olay birkac.yil once oldu.diye suan arkamizdan özürlü diye konusmuyorlar mi yani?

Belki o da sizin için "gereksiz" diye düşündüğünden o şekilde konuşmuştur.
Dediğiniz gibi duyduğunuz anda tepki verecektiniz, şu an hiç anlamı olmaz.
Instada herkese açık yapmazsınız, takip isteği gönderince kabul etmezsiniz olur biter.
Durduk yere "sen zamanında bizim için böyle böyle demiştin" derseniz demedim der, inkar eder, siz haksız duruma düşersiniz.

Şikayet ettiğiniz şeyleri siz de yapıyorsunuz üstelik, madem sevmiyorsunuz neden evinize alıyorsunuz? Madem sonrasında lafını edeceksiniz neden ikramda bulunuyorsunuz? İki tarafında olgunlaşması gerek farklı yönlerden.

Yillar gecmis uzerinden.
Sonrasinda evine gelmis, kapini acmissin.
Simdi bir daha gelmesin, yuzune vurayim vs. diyorsun. Gereksiz bence.
Kac yasindaydi bunu soylerken? Kucukse belki annesinin etkisinde kalmistir.
Bosver takma bu kadar. Bundan sonra bir saygisizligini gorursen aninda yapistirirsin cevabini olur biter.
ama en son evime geldiginde de kızımı dışladi benim evimde hemde. bizleri hem sevmiyor hem geliyor anasi geldi diye

İkiyüzlü arkanızdan konuşup yüzünüze gukene denir. Bu yüzünüze de gülmüyor ki. Sosyal medya fotolarınizi da gıybet olsun diye karıştırmıştir
Bakıp hem eşe dosta gonderip alay edip ahem beğeni atıyorsa falan , evet, belki biraz iki yüzlü bir davranış olabilir. Ama bu yaptığında bir şey yok.
Ayrıca eşinizin yegeni kaç yaşında olabilir ki? Ergen falan miydi o lafı soylerken? Çünkü bazı ergenler tüm dünyaya uyuz olurlar, kırıcı lakaplarla zorbalık yapmak bazı ergenler için bir tatmin aracidir

nerden basliyim bilmiyorum ama oncelikle 6 yillk evliym . eşimle severek evlendik sorunlar oldu ama şuan duruldu cok şükür. kaynanamlar baska bir ilçeye tasindilar deniz kenarinda biryere. Biz de eşim le doğal olarak kaynanama gidiyorduk . ama gereksiz torunu da oradaymis. neden gereksiz dedigimi anlayacaksiniz. bir gun esimle gittik kayinvaldeme orada gorumcem de vardi. ben esimle eve yeni girmiştim. onlar mutfakta esimle beni konusuyorlardi. esimin adi Ahmet olsun benim adim Ayşe olsun.gorumcemin kizi, annesine Özürlü Ahmet le Özürlü Ayşe geldiler ıyyy dedi. bizzat duymuştum yeni evliydim şimdiki aklım olsa ne diyon ln sen ikiyuzlu derdim. arkamdan konustugunu yuzune vururdum. o yıllarda yuzune vurmadim sustum aptal gibi. neyse
bu zaman icerisinde zaman.akip gitti bu ikiyuzlu şahıs bana yenge size gelicem kalmaya dedi. yine misafir kovulmaz mantigi ile kabul ettim asla yuzune vurmadım.

dedigim.gibi tekrar soyluyorum simdiki aklim olsa susmazdimmmm.
geldi kaldi bizde yedi icti vs.
misafir olarak geldi bize yuzune vurmayayim.dedim yine bisey demedim baska biryerde.soylemeyi planliyordum ama o başka yer biturlu çıkmadı karşımıza.

ben kendime.instagram actim gorumcemi de ekledim. herkese açık yaptim. bu arkamizdan ÖZÜRLÜLER diyen şahıs bugun hikayelerime bakmis.

bu saatten.sonra nasil bir yol izleyeyim ona gerçek yuzunu bildiğimi bildireyim mi? evime birdaha gelmeye yüzü olmasin
Kaç yaşında bu? Özürlü falan demesi küçük çocuk gibi geldi bana

Instada herkese açık yapmazsınız, takip isteği gönderince kabul etmezsiniz olur biter.
Durduk yere "sen zamanında bizim için böyle böyle demiştin" derseniz demedim der, inkar eder, siz haksız duruma düşersiniz.

Şikayet ettiğiniz şeyleri siz de yapıyorsunuz üstelik, madem sevmiyorsunuz neden evinize alıyorsunuz? Madem sonrasında lafını edeceksiniz neden ikramda bulunuyorsunuz? İki tarafında olgunlaşması gerek farklı yönlerden.
napayim sen yeme.defol mu.diyeyim . gorumcem gelince kizi da geldi yaninda. o benim icin o laflari duyana kadar gereksiz değildi. ben o laflari duyduktan sonra bakis acim degisti. hic bir zararim da olmadi ama özürlü demeleri ilginç. Gerci öz kardeşine özürlü diyen tipler bunlar

bu olay birkac.yil once oldu.diye suan arkamizdan özürlü diye konusmuyorlar mi yani?
İyi de bırak konuşsun. Muhatap olma alma evine yani zorla kapıyı delip girmiyor ya. İstediği kadar arasın, açma. Hikayenize bakıyorsa engelleyin. Anlar zaten, sorarsa da sadece yakınlarım kalsın istiyorum falan derseniz anlar zaten.
Şimdi yıl olmuş konuyu açıp konuşmanın bir manası yok.

o zaman 18 yaşlarındaydi
18 ise o kadarda küçük değilmiş ya. Yaşlarındaydı diyorsunuz bence daha küçüktür. Iy özürlü falan tam 10 yaşında çocuğun diyeceği türden laflar. Siz en iyisi boş verin. Bir hata yapmışsınız evinize kabul etmekle olur öyle bazen insanın basireti bağlanır bundan sonra muhatap olmazsınız. Yaşıda küçüktür sizden terste davranmayın çocukla çocuk oluyor derler siz kötü olursunuz mesafeli olun yeter.

biz akşam yemeği yiyorduk geldiler oturdular sofraya ben ikramda bulunmadim.özellikle. ayrica ne yapmami bekliyorsunuz sen git niye geldin mi diyeyim. kaynanamin geldigi gunun.ertesi gunu hepsi.toplandi evimize nasil kovabilirdim acaba

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X