Siz olsaniz cephe alir miydiniz ?

Neden peki ? Tavri degisir diye mi dusundunuz
Siz hatalısınız. Hemen bir yerlere yazıp afişe etmek pardon size göre görüş almak yanlış. Bunu da özele para veriyorum diye yaptığınızı düşünüyorum. Şahsi fikrim. Sürekli çevrimiçi olması size anında dönmesini gerektirmez. Bence doktoru değiştirin. Karşılıklı olarak rahat edin derim.

Ben de bundan sonraki ilişkinin sağlıklı olmayacağını düşünüyorum. Aman şikayet edecek düşüncesi doktorda kalacak.
Keşke yoğunluğu gerçekten bittiğinde dönseydi, şikayeti duyunca değil. Bu doktor kısmında eksi gözümde.
Mesaja cevap vermedi diye adıyla sanıyla afişe etmek hiç mi hiç doğru değil. Hemde henüz birkaç saat geçmişken. Bu da sizin eksiniz.

Uslubunuza dikkat edin . Çiğ falan ne demek ya bunlar ? Bu ne rahatlık hiç tanımadığınız biri hakkında bu çirkin ve üçüncü sınıf kelimeyi kullanabiliyorsunuz ?
Çirkin ve üçüncü sınıf kelime ne yahu? Senelerce eğitim gördüm ama birinci, ikinci, üçüncü sınıf kelime diye bir şey öğretmediler. Durun ben de eski öğretmenlerimi şikayet edeyim bir yerlere neden bunu öğretmediler diye.
Çiğ falan ne demek diye sormuşsunuz. Eke koyuyorum. Kaynak: Türk Dil Kurumu Sözlüğü

18E81833-82C1-4358-80FE-6AF83D55780A.jpeg

Keşke bir de arayarak ulaşmayı deneseydiniz, belliki haber veren arkadaşı aramış. Çoğu kişi özellikle doğum için doktor bakarken araştırıyor yorum okuyor yorum soruyor. Özelde çalışan bir doktorun kendisi hakkındaki yorumları takip etmesi çok normal geldi bana . Çevrimiçi oldu demissiniz ama malumunuz artık kurum içi - işle ilgili iletişim de watsapptan sağlanıyor. Bunun için çevrimiçi olabilir, arkadaşların dediği gibi sırayla dönüyor olabilir yahut unutmuş olabilir. Sonuçta doktorun telefonunda kaç mesaj var sizinki kaçıncı sırada bilmiyorsunuz. Evde kalmaktan canınız sıkıldı olayı kişiselleştirip koşup yorum yazdınız herhalde. Tekrar söylüyorum keşke arasaydınız. Sizin hamileliginiz siz ve kocanız için 1. Önceliktir ama herkesten bunu bekletmeyin yoksa daha çok kafaniza takacak şey yaşarsınız.

Benim kitabımda da bir kaç saat mesajına cevap gelmedi diye forumlara doktor şikayet etmek kötü kalplilik demek ama neyse.
Beni gören Allah sizi de görüyor
Ben özrümü dileyip forumda gerekli düzeltmeyi de yaptım zaten. Yeterince üzgün olduğumu belirttiğim halde kalkıp burada hakaret etmek hangi ahlaka ,adaba yakışır bilemiyorum . Neyse ne olduğunuzu gösterdiniz

Ben de bundan sonraki ilişkinin sağlıklı olmayacağını düşünüyorum. Aman şikayet edecek düşüncesi doktorda kalacak.
Keşke yoğunluğu gerçekten bittiğinde dönseydi, şikayeti duyunca değil. Bu doktor kısmında eksi gözümde.
Mesaja cevap vermedi diye adıyla sanıyla afişe etmek hiç mi hiç doğru değil. Hemde henüz birkaç saat geçmişken. Bu da sizin eksiniz.

Mesajima yaklaşık 9 saat boyunca dönmediği için üzüldüm bende. Biliyorsunuz ikili üçlü testler önemli ve kritik

Tekrar ve sabırla izah ediyorum . Forumda mesaj görülüyor benim bütün gün ulasamadigim doktora forumda gören kişi hemen ulaşıyor. Doktor da o yoğunluğunda beni arıyor ki sileyim onu orada çok kişi görmesin . Ama evde oturup üçlü test gibi ciddi bir testin sonucunu beklerken korkabileceğim strese girebileceğim de düşünülmüyor .
Konuşma biçiminiz daha doğrusu yargılama biçiminiz korkunç kötü inşallah sosyal hayatınızda da bu tarzda değilsinizdir .

Tekrar tekrar söylüyorum yürüyün gidin :KK66:

Arkadaşı mesaj atmayıp aradığı için olabilir mi, meslektaşı önemli birşey soracaktır diye açmış olabilir mi mesela ya da siz mesaj atmayıp arayıp bilgi alsanız daha iyi olmaz mıydı?

Üçlü testin bir ciddiliği yok şöyle ki 2 li test daha belirleyicidir 12. haftada burun ölçülür ve kan daha doğru sonuçlar verir 3 lü teste doktorum gerek duymamıştı risk oranını daha az gösteriyor diye. Bu kadar cellalenecek strese girecek bir durum yok daha saatler geçmiş yani.

Ayrıca konunuzda kendinizi baya bir masumlaştırıp işte özür diledim forumda da halledildiğini yazdım doktora ayıp ettim derken şimdi yorumlara hala doktoru eleştiriyorsunuz o zaman pişmanlığınızda gerçek değil başka bir yorumda da keşke konuştuğumda lafımı deseydim demişsiniz evet keşke içinizdekileri deseydiniz de o doktor da başka doktor baksın o zaman deyip kestirip atsaydı çünkü bu kadar sorunlu her an kendisiyle ilgilenilmesini isteyen olmadığında carlayan birine bakmak istemezdim yine sorun yaşanır diye..

Merhaba.
Hamileliğinin 18.haftasindayim. son 3 gündür o kadar duygusal , endişeli ,alingan ve stresliyim ki anlatamam . Bi sebebi yok . Sanirim 7/24 2aydir evden çıkmamış olmak çok büyük etken ..

Pazartesi günü 3 lü test için kan vermiştim .2li temiz çıkmasına rağmen 3lü için endişelendim.
Bu sabah baktım sonuçlarım çıkmıştı. Doktorum mesaj at bana çıktığında demişti. Sabah saatlerinde attım. Akşam 7.30 a kadar zaman zaman çevrimiçi olmasına rağmen mesajıma bakmadı.kendimi çok kötü ve değersiz hissettim. (Özel hastaneye gidiyorum onca para veriyorum her saniye emrime amade olacak derdinde değilim.sorularimi bile biriktirip gittigimde sorarım zırt pırt doktorumu taciz etmem.)

Bir uygulamanın forum sayfasi var gebelerin süreçlerini,doktor tavsiyelerini , doktorlarıyla yaşadıkları sıkıntıları yazdiklari. Bende sayfaya yazdım X hastanesine Y hanıma gidiyorum durum böyle böyle daha önce y hanımın hastası olup başına böyle bir şey gelen var mi vs gibi . Aradan az bir zaman geçti baktım doktorum arıyor . Arkadaşı uyeymis sayfaya . Tesadüf bu ya arayıp haber vermiş. Sonuclarimi yorumladiktan sonra foruma yazan siz misiniz gecikmenin sebebi bu ,biz cok yogun calisiyoruz vs dedi sitemliydi . çok mahcup oldum sonra sayfaya da tekrar yazdigimi sildim . Üstüne doktor tavsiyesi kısmına onun ismine çok güzel şeyleri gerçekten içimden gelerek yazdım . Sonradan mesaj attım tekrar özür diledim . O da bende sizin gibi düşünürdüm empati yapabiliyorum üzülmeyin falan dedi konu kapandı . Şimdi benim kafama takılan şu bu olayın üstüne takip sürecinde bu durum aramizda bir sıkıntıya sebebiyet verir mi ? Siz olsaydınız hastanıza karşı cephe alır miydiniz?
Hastanede 4 5 tane daha doktor var değiştirebilirim yol.yakinken değiştirmeli miyim?
Doktorun alakasından çok ikili test yaptıran birine 3 lüyü yaptırmasından kaynaklanmalı bence doktorların yüzde doksanı ikili varsa ve iyiyse 3 lü ve 4 lüyü önermez. Riskli durumlarda yapılıyor tabi yaş vs oldugunda sizin yaşınız kaç

X