Siz olsaniz ne anlardiniz?

Ktrmtm

Cahildim dünyanın rengine kandım.
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2016
1.542
2.518
Iyi aksamlar arkadaslar,

Sizle baya bir zamandir aklimi kurcalayan bir meseleyi paylasmak istiyorum.

Benden 10 yas buyuk bir tanidik ablamiz var. Annemle evine gider, geliriz. Kendisini severim de. Ancak bir hareketi kafami fena kurcaliyor. Bahsettigim tanidigimiz evli, cocuklu caliskan bir kadin. En cok uzuldugu, benim bildigim nokta, zamaninda universite okumadan evlenmis olmasi.

Beni az cok konularimdan biliyorsunuz. 29 yasindayim, lisansi bitirdim, muhendisim ve calismaya basladim.

Kafami karistiran konu su: bu ablayla ne zaman sohbet etsem, kayinbiraderini asiri övüyor. Adeta adami goklere cikariyor. Kayinbiraderi 45 yasinda, daha önce suca karismis, hapse girmis, Almanyadan sürgün edilmis, ulkeye donebilmek icin madde bagimlisi kadindan cocuk yapip ortada birakmis bir adam. Ama kadindan duysaniz sanki dunyanin sekizinci harikasi.

Adam evlenmek istiyormus ve hic evlenmemis bekar bir kadinla?! Bu adamin torunlari var bu arada. :KK70:

Arkadaslar siz anlattigim kadariyla ne anladiniz bilemiyorum ama ben ister istemez sanki bana ima ediyor gibi hissediyorum? Anneme diyince sacmalama, oyle sey ima etmez, normal laf olsun diye bahsediyordur, seni kastetmiyordur diyor ama benim icime kurt dustu.

Bir kac bilgi daha verecek olursam:

- sen okumussun, oyle ipsiz sapsiz biriyle sakin evlenme dedi

- bu kaynima kiz ariyoruz, mumkunse cocugu olmasin, evlenmemis olsun diyince ben baya sinirlendim. Cildirdiniz mi siz, kendi torunli torbali adam bekar kiz hayali mi kuruyor diye cirladim, ozaman geri basip tabii kimse 20lerindeki kizini vermez dedi

- ve tabii ki bitmek bilmeyen adami ovme, ovme, ovme. Soyle yakisikli, boyle evcimen bilmem ne. ( bir kere gina geldi, sen bu kadar ovuyosunda boyle biriyle evlenir miydin dedim? Hayir dedi:) )

- bir de son gorusmemizde senin evlenme cagin geldi artik falan dedi surekli.

Buraya yazip objektif bir gorus almak istiyorum. Kuruntu yapiyorsam eger icim rahatlayacak, yok degil derseniz guzel bi paylicam, iliskimi kesicem.
Torunu olan adam çocuksuz biriyle evlenmek istiyor öyle mi puahahhaha İngiliz prensi falan mı hayırdır

Katipsondanbir

Nirvana
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2020
17.497
64.158
32
Bazen olabiliyor öyle kendi yakınlarına gereksiz hayranlıkları bazılarının canım Yoksa böyle ailece sevdikleri, genç, bekar, mühendis kıza, torunlu torbalı, suçlu, geçmişi karanlık bir tipi övmeye utanır insan
Hayranlık değil işte o, pazarlama. Kendi içlerinde birbirini yiyorlardır, bu adamın suratını göresi yoktur, ama eksik bişey vardır bil bakalım. Tabi ki gazını alacak bir el kızı.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 43 Kg. ile 58 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 153 cm. Başlangıç Kilom :85 Kg. Şimdiki Kilom :74 Kg.

Camille_claudel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2012
1.120
844
Hayranlık değil işte o, pazarlama. Kendi içlerinde birbirini yiyorlardır, bu adamın suratını göresi yoktur, ama eksik bişey vardır bil bakalım. Tabi ki gazını alacak bir el kızı.

Ama ben yanlis anlamiyorum demi? Yani surekli bana bu adami niye övüyor? Ha direkt olarak sormadi, sert sert cevap veriyorum ama övme bir türlü bitmiyor.

Hele son görüsmemizde senin evlenme vaktin gelmis demesi.

Ama ayni kadin sakin okumamis biriyle evlenme de dedi.

Ben gercekten icinden cikamiyorum.

Katipsondanbir

Nirvana
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2020
17.497
64.158
32
Ama ben yanlis anlamiyorum demi? Yani surekli bana bu adami niye övüyor? Ha direkt olarak sormadi, sert sert cevap veriyorum ama övme bir türlü bitmiyor.

Hele son görüsmemizde senin evlenme vaktin gelmis demesi.

Ama ayni kadin sakin okumamis biriyle evlenme de dedi.

Ben gercekten icinden cikamiyorum.
Bi daha adamı överse,'' Aman kaçırmayın abla, böylesi bulunmaz bu zamanda, yok mu sülalende kız mız? 😁'' de.

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 43 Kg. ile 58 Kg. arasında olması gerekir.

Katipsondanbir

Nirvana
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2020
17.497
64.158
32
Tamam, sen varsin falan derse Allah ne verdiyse sayar cikarim. 👍
'' Valla gencecik kadınım, işim gücüm var, afet olmasam da yüzüme bakılıyor, ve torunu olan adamlar tercihlerim arasında yer bile alamaz. Mümkünü yok yani. '' dersin.

Katipsondanbir

Nirvana
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2020
17.497
64.158
32

WOMAN

Soğuk Nevale 🦔🍃
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
30 Mart 2009
6.969
25.445
Bence size yakistirmiyor, oyle olsa okumamis adamla sakin evlenme demezdi size. Klasik turk kadini ve erkek kardes/abi hayranligindan baska bir sey degil. Ustelik bu dert de degil, heee he cok iyiymis de sikilmadin mi surekli onu ovmekten derseniz konu kapanir, bu kadar kafaya takacak bir sey yok

Camille_claudel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2012
1.120
844
Varsa sülalesinde bir kıymetli, ona alsın. İki kıymetli negzel olur. 😁

Ben en bombayi soylemeyi unuttum. Bu adamin hakkinda calistigi yerde tacizden sikayette bulunmuslar. Bunu yine bu kadin soyledi bana.

Iste bana yapmaya calissa kotu yonlerini soylemez diye rahatlatiyorum kendimi yoksa bunlari bile bile bana ima etmesi icin gercekten yurek yemis olmasi lazim.

Katipsondanbir

Nirvana
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2020
17.497
64.158
32
Ben en bombayi soylemeyi unuttum. Bu adamin hakkinda calistigi yerde tacizden sikayette bulunmuslar. Bunu yine bu kadin soyledi bana.

Iste bana yapmaya calissa kotu yonlerini soylemez diye rahatlatiyorum kendimi yoksa bunlari bile bile bana ima etmesi icin gercekten yurek yemis olmasi lazim.
Fazlaca boşboğaz bir kadın. Çok zeki değil neyse, yoksa ciddi bişey sanan çıkardı :KK70:

Camille_claudel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2012
1.120
844
Bence size yakistirmiyor, oyle olsa okumamis adamla sakin evlenme demezdi size. Klasik turk kadini ve erkek kardes/abi hayranligindan baska bir sey degil. Ustelik bu dert de degil, heee he cok iyiymis de sikilmadin mi surekli onu ovmekten derseniz konu kapanir, bu kadar kafaya takacak bir sey yok

Iste icimde buyuk bir suphe. Bir tarafim sizin gibi o niyette degil diyor. Ki oyle olsa tum kotu huylarini anlatmamasi lazimdi bana.

Ve dediginiz gibi lafi acisinda artik bu adamin nesini ovuyosun, ovulecek neyi var falan diyorum ama sonu gelmiyor. Sanirim kendisi cok sevdigi icin surekli konusmak istiyor.

Kafama da niye taktim: boyle bir sey resmen kotu niyettir, kotulugumu istemektir benim icin. Eger oyle bir seyse iletisimimi keserim.

Katipsondanbir

Nirvana
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2020
17.497
64.158
32
O zaman bos bos konusuyor, ima etmiyor mu diyorsun? O halde ustume alinmama gerek yok.
Valla aklı kayınçoda da kalmış olabilir. Eşi fazla efendidir belki, kadın da bad boy seviyorsa.. :KK14: İnsan neden bu kadar kayınço över bilemedim.