Siz olsaydınız?

Geçmişte yırpanmış ama artık oturmuş bir evlilikte güveniniz %60 +civarı olsa çocuk düşünür müsünüz

• Evet

OY: 27 32,9%
  • Hayır

OY: 55 67,1%

• Ankete Katılan
    82
  • Anket Kapalı .
Bunu yazan kişi de boşanmış çocuklu diye hatırlıyorum umarım yanlış hatırlıyorumdur.
ben şaşıyorum bezen .ayol herkesin kocası ne mükemmelll burada diye.ama reelde yok bu adamlarr.az da olsa hepsi arızalı .konu sahibin de ben ne boşanacak ne de çocuk yapmayacak bir durum bulamadım da.yaşanmış bir şeyler bitmiş.

Konu sahibi adamın iyi baba olacağından bahsediyor .
Sıkıntı kaynana yani.
Bu ülke topraklarında sıkıntısız kaynana modeli daha uretilmedi.

ben babasız büyüyen bir kadınım ömrümde 3 ay anca gördüm ama kimseyi kendi hayatımla kıyaslamıyorum.konu sahibinin anlattıklarına göre objektif yorum yapıyorumm.iyi akşamlar

Önemli olan esınizin iyi bir baba olup olamayacağı.

Eğer iyi bir baba olacak derseniz ve kendinize de güveniyorsaniz doğurun.

Gelecekteki her olacak şeyi kontrol edemeyiz. Sonucta Allah korusun eşlerimiz trafik kazasida gecirebilir o zaman çocuklarımiz babasiz kalırsa diye çocuk mu doğurmayalım?

Eşin kotu bir baba olacağı aşikar boşanmada bugün yarin kesin olacağı belliyse tabiki cocuk sahibi olunmasın ama siz de böyle bir durum yok anladığım kadarıyla.

Konu sahibi adamın iyi baba olacağından bahsediyor .
Sıkıntı kaynana yani.
Bu ülke topraklarında sıkıntısız kaynana modeli daha uretilmeddi.
Ben de kaynanaya değil adama yogunlasalim diyorum adam bu sorunlar okurken neredeydi? Kimin yanında durdu, adaletli miydi? Bunlara evet cevabı veriyorsa hiç düşünmesin tabii

Bende bunu anlamıyorum.
Konu sahibi zaten 5 yılını harcamis.
Bir evlilikte çocuk istedigi halde bekleyeceği kadar beklemis.
Sular durulmuş neden 5 yıl daha beklesin.
Hayatta bu adamdan baba olmaz derse ayrılırdi zaten.
Ülke geneli erkekler belli zaten.
Yoksa herkes birbirini idare ediyor bir şekilde.

Aa bir ara bende sarilirdim kendi kendime en iyi terapiydi benim icin

Kim kime yüzde yüz güvenir ki?
Hadi yüzde 60 olmasın yüzde 90 olsun
Yine risk var.
sitede evli üyeler evlenmek isteyen bekar kadınlara:aaa sakın evlenme bekarlık sultanlıktır koca donumu yıkayacaksın gez toz keyfine bak yazarlar.bunları da 20 lerinde evlenmek isteyene değil 29 45 arası yaşa yazarlar. alıştıkkk

Ve don yıkamaya devam.

Her evlilik bir değil. Denge kurmayı bilmeyen bir erkek denge kurmayı da ögrenebilir. Cevremde cok evliligin ilk yılları bocalayıp sonra toparlayanlar. Yoksa inanın evli cift kalmazdı.

Konu sahibinin anlattiğina gore toparlamaya baslamislar evliliklerini.

Bu site zaten gerçek hayatı hiç yansitmıyor.

Evlenmek isteyene "Evlenme"

Evliliğinde çozulebilecek sorun yaşayanlara "boşan"

Çocuk doğurmak isteyenlere "Doğurma"

Bunlar artık Bdv nin kliseleri olmuş

Son düzenleme:
Bu site zaten gerçek hayatı hiç yansitmıyor.

Evlenmek isteyene "Evlenme"

Evliliğinde çozulebilecek sorun yaşayanlar "boşan"

Çocuk doğurmak isteyenlere "Doğurma"

Bunlar artık Bdv nin kliseleri olmuş
değil konu açmak satır aralarında yazsan hepimiizn sorunları oluyor ara ara kimsenin evliliği mükemmel değil desen:aaa bak bakk senin koca da iyi değilmişşş diye sevmeyen üyeler tarafından da saldırılırız

Tabi canım herkesin evliliği mukemmel hic anlasmazlik cikmamis hep mukemmel cicim aylari yasanmış ama gercek hayata bakıyorsun kari koca eğitim seviyesi yuksek insanlar bile ne sorunlar yasiyor bosanmıyor sonra toparlıyorlar cocukta yapıyorlar.

Kim kime yüzde yüz güvenir ki?
Hadi yüzde 60 olmasın yüzde 90 olsun
Yine risk var.
Tabii öyle ama Aslında sorularimi genele değil soru sahibine yansıtmıştım

Elbette sebebin eşim olduğunu biliyorum. Zaten 5 yıllık evlilikte bu zamana kadar çocuk düşünmememin sebebi budur.
Öte yandan söz konusu eşimin annesiyle ilgili problemler olmadığında evliliğimle ilgili bir sıkıntım yok.
Şimdi bu problemleri aştık. Kayınvalidem hiçbir zaman değişmeyecek. Fakat eşim değişti. Yani o dengeyi kurmayı öğrendi.
Bunu yapamasaydı bırakın çocuk meselesini evliliğimi devam ettirmeyi dahi düşünmem.
Sözlerinizde haklısınız katılıyorum ama şu son 2 yıl içerisindeki evliliğimin durumu iyi.
Herkesin var benim niye yok diyecek kafasında bir insan değilim. Öyle olsa emin olun 5 yıl beklemezdim.

Siz eşinizin değiştiğine size bir daha aynı şeyleri yaşatmayacagina güveniyorsanız sıkıntı yok.Dogumdan sonra kv ne kadar uzak tutarsanız i kadar iyi sorunların tekrar etmemesi acisindan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…