Sizce aldatılıyor muyum? Acil yardım kızlar!!!

Bende öyle düşünüyorum ama çok da umrumda değil 1 senedir bunu çekiyorum ben mecbur değilim asla mecbur değil hiçbir kadın. Önünde sonunda beraber evlenirler utanmaz bunlar

Konu sahibi şu mesajı lütfen dikkate alın eşiniz sırf elinizdeki delillerden, tazminat ve nafakadan yırtmak için yalvarıyor.

Bu disiplin cezası sebebi memuriyette. Bir devlet dairesinde sevişirken basılmış iki kişi, direkt atılmışlardı diye hatırlıyorum.
Evet ama gören yok ki benden başka ama elimde mesajlaşmalar aramalar ve Google maps ten gisilen harita konumları var ve dhaa niceleri mahkeme sayesinde ortaya çıkacak inşALLAH

Bu disiplin cezası sebebi memuriyette. Bir devlet dairesinde sevişirken basılmış iki kişi, direkt atılmışlardı diye hatırlıyorum.
Evet ama gören yok ki benden başka ama elimde mesajlaşmalar aramalar ve Google maps ten gisilen harita konumları var ve dhaa niceleri mahkeme sayesinde ortaya çıkacak inş
Çok şanslısın yakaladigin için canım. Keşke foto cekebilseydin delil için ama tabi kim soğukkanlılığını koruyup o an foto düşünebilir ki.
Öyle gerçekten bende neye uğradığımı şaşırdım ama biliyordum herşeye rağmen susuyordum yuvam bozulmasın diye insan ne kadar farkında olsa da gözüyle görmek farklı bir durum maalesef

Bunlarin şuan arasinda bisey yoksa bile eli kulaginda her an taaruza gecebilirler.aldatilinca bosanacaksaniz delil toplamaya bakin.yok ben ayrilmam diyosaniz bosuna kurcalayip kendinizi mutsuz etmeyin.

Bu kendine bilmez kadınlardan bıktım valla.Benim başımdada var eşimi bildiğim için üstünde durmuyorum .Bence sakin ol olay nedir ne değildir iyice bi anla

Ben şok ayy ne diyim bilemedim Allah hayırlı insanlarla karşılaştırsın.

Amin. Siz benim başımda da var dediğiniz için yazmak istedim size. Sizin konunuz nedir ne değildir bilmem ama bir taraf mesafesini koyar sınırını cizerse kimse haddini aşamaz.

Amin. Siz benim başımda da var dediğiniz için yazmak istedim size. Sizin konunuz nedir ne değildir bilmem ama bir taraf mesafesini koyar sınırını cizerse kimse haddini aşamaz.
Kız çok cıvık maalesef.Herkesle samimi olmak istiyor eşime güvenerek sorun etmiyorum.Şükür eşimin hiçbir hatasını karşılğk vermesini görmedim.Eşim ciddi bir insan Allah bozmasın hep sınırlarını çizer.Ama böyle kadınların, kızların derdi ne anlayamıyorum.Onca bekarın suyumu çıktı evlilere taktınız.

Allah bozmasın. Allah akıl fikir versin böylelerine herhalde büyük yokluktalar. Konuda bahsi geçen kadın ise evli. Yani karakter bozuk olunca demek ki her şekilde oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…