Sizce çocuğu takip etsem mi

Çocuk eklemedımı sızı ?Bence bekleyın siz eklemeyın.Eklemesı ıcınde ortam yaratın .Olmuyorsada bırakırsın .

Ekledi ben de çocuğa kafamda abaza muamelesi yaptım gözgöze gelince ekledi diye shdnjd meğersem öyle değilmiş isteği silmiştim

Ekledi ben de çocuğa kafamda abaza muamelesi yaptım gözgöze gelince ekledi diye shdnjd meğersem öyle değilmiş isteği silmiştim
Hımmmm .O zaman ekle .Sanki nikah kıymıcan ya.Bır bak bakalım .Konuşmaya calısıyor mu ?

İnstada takip isteği atmak cidden bu kadar önemli bir şey mi? Günlük en az 5 istek geliyor hiç üzerinde düşünmedim.

Takip deyince aklıma peşinden izlemek gelmesi...
Ooooo geç bile kalmışsın.
İnstagram takipleşmesi iyidir ya adamın attığı durumlardan az çok kekoluk seviyesini ölçeriz.
Özlü sözlerle laf sokanlar, ders verenler, atar yapanlardansa eğlenirsin bence.

Takip deyince aklıma peşinden izlemek gelmesi...
Ooooo geç bile kalmışsın.
İnstagram takipleşmesi iyidir ya adamın attığı durumlardan az çok kekoluk seviyesini ölçeriz.
Özlü sözlerle laf sokanlar, ders verenler, atar yapanlardansa eğlenirsin bence.

Ya eklerim o sorun değil ama ilk ben isteği sildim şimdi aradan 2 ay geçmiş şak diye eklemem tuhaf olmaz mı :KK70:

Ya eklerim o sorun değil ama ilk ben isteği sildim şimdi aradan 2 ay geçmiş şak diye eklemem tuhaf olmaz mı :KK70:
ne diye sildin ki?
Neyse, sağlık olsun.
Ben olsam eklerim, bir şansımı denerim.
Havaya girerse "birine benzettim, pardon" deyip silersin.
Hayatı çok abartmamalı, nasıl içinden geliyorsa öyle yaşa.

ne diye sildin ki?
Neyse, sağlık olsun.
Ben olsam eklerim, bir şansımı denerim.
Havaya girerse "birine benzettim, pardon" deyip silersin.
Hayatı çok abartmamalı, nasıl içinden geliyorsa öyle yaşa.

Ya hiç diyalogumuz olmadı, bir kere göz göze geldik ekledi diye abaza muamelesi yaptım sjdmdjdnjd

Bu arada ekledim kızlar İnş kabul eder 💜

Adamın sevgilinizden ayrıldığınızı düşünme ihtimali yüksek. Çünkü bir ilişkiniz olsaydı da isteği kabul etmezdiniz. Şimdi bekarsınız eklediniz. Ben adamın yerinde olsam böyle düşünürdüm. Sizi kabul edeceğini düşünüyorum. Asıl kafamı kurcalayan, yazışmayı nasıl başlatacağınız.

Adamın sevgilinizden ayrıldığınızı düşünme ihtimali yüksek. Çünkü bir ilişkiniz olsaydı da isteği kabul etmezdiniz. Şimdi bekarsınız eklediniz. Ben adamın yerinde olsam böyle düşünürdüm. Sizi kabul edeceğini düşünüyorum. Asıl kafamı kurcalayan, yazışmayı nasıl başlatacağınız.

Kabul etti ya aslında yüzyüze iletişim başlatmak istiyorum ama çocuk çok alakasız bi departmanda işimin düşme olasılığı nerdeyse sıfır bi yemekte filan görürsem başlatabilirim. Hiç olmazsa story atarsa canım da isterse ordan yazarım :))))))

X