Göz Makyajı Sizce en iyi göz altı kapatıcısı hangisi ???

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

avoncucansu

Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2013
6
0
Ben maybelline ve avondan kapatıcılar denedim ancak, istediğim kadar etki etmiyorlar, acaba daha iyi sonuçlar veren bana önerebileceğiniz bir ürün var mıdır ??

bende maybelline yazacaktım tam. çok mor değil göz altlarım, belki de hiç değil ama sürünce daha da güzel gösterdiği için kullanıyorum. onun dışında da pastelin kapatıcısını kullanmıştım bi zamanlar o da iyiydi.

bende maybelline yazacaktım tam. çok mor değil göz altlarım, belki de hiç değil ama sürünce daha da güzel gösterdiği için kullanıyorum. onun dışında da pastelin kapatıcısını kullanmıştım bi zamanlar o da iyiydi.

:) aslında evet maybelline güzeldi diğerlerine nazaran ama dha iyi bir şey istedim benimkiler birazcık mor, bi de pasteli denemek lazım o zaman çok teşekkürler :KK66:

mükemmel sonuç=giorgia armani maestro eraser dark circle concealer

ve bobbi brown creamy concea
ler kit :KK34: $IMG_0934.JPG $get-the-gloss-weekly-edit-morning-after-beauty-giorgio-armani-eraser.jpg

Ben maybelline ve avondan kapatıcılar denedim ancak, istediğim kadar etki etmiyorlar, acaba daha iyi sonuçlar veren bana önerebileceğiniz bir ürün var mıdır ??[/QUOTE

Ben CLINIQUE markasının All About Eyes 15 ml - Göz altı Morluk Ve Halkalara Karşı Etkili kapatıcısnı kulanıyorum :)
Bu nemlendirici krem -jel göz altı torbalarınını morluklarını inanki kusursuz kapatıyor cok memnunum ve sabahları işe giderken zaman kaybetmeden pratik bir sekılde sürebiliyorum en sevdiğm yönüde kalıcı olması ve akmaması şiddetle tavsiye ediyorum :)

Son düzenleme:
Konu içeriği nedeniyle "Göz Makyajı (rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)" başlığına taşındı.

Pastel bahsettiğin markalara göre daha iyidir.
Goldenlady var bir de.
O da iyi kapatıyor ama çok doluyor çizgilere malesef.
Sürekli tetikte olup düzeltmek lazım.

Ayrıca kryolan markası da çok övülüyor.
Mac'e de bakmak lazım.
Bunlar kapatıcılığı daha yüksek olan ürünler.

Son düzenleme:
Ben maybelline ve avondan kapatıcılar denedim ancak, istediğim kadar etki etmiyorlar, acaba daha iyi sonuçlar veren bana önerebileceğiniz bir ürün var mıdır ??

bana da Clinique'i çok methettiler, bakınca küçücük bir şey ama baya uzun süre de gidiyormuş. Ben de onu denicem sanırım :)

Yillardir Garnier roll on göz alti kapaticisini kullaniyorum,
yapay bir görünüm vermiyor en azindan ve ben kendi adima memnunum,
tavsiye ederim :KK66:

roll+on.jpg

clinic mac vs çok ürün denedim bana en iyi gelen lancome effacernes longue tenue
birde doktorum göz altı morluklarım için bir göz kremi yazdı onu aldım 1 ay kullan eğer bu geçirmezse hiç biri geçirmez dedi 1 aydır kullanıyorum güzel açıldı rengi tavsiye ederim, ismi aklımda değil eve gidince yazarım

Yillardir Garnier roll on göz alti kapaticisini kullaniyorum,
yapay bir görünüm vermiyor en azindan ve ben kendi adima memnunum,
tavsiye ederim :KK66:

roll+on.jpg

bacım bu üründen bahsetsene bende alma niyetindeyim...çizgilere doluyormu, renkleri nasıl, kurutuyormu...fiyatı ay ne çok sordum yaaa...

Ben garnier dan hıc memnun kalmadım kızlar kırısıkları artırıyo sankı tamam dogal duruyo rengı kapatıyo morlukları ama ıncecık kırısıkları doldurup kocaman gosterıyo yada bende oyle durdu bılmıyorum :/

bacım bu üründen bahsetsene bende alma niyetindeyim...çizgilere doluyormu, renkleri nasıl, kurutuyormu...fiyatı ay ne çok sordum yaaa...

cizgiler doluyor, yani benimkiler kapaniyor ama tamamen kapamiyor buda dogal bi görüntü veriyor
yani göz altinda kapatici varmis gibi gözükmüyor kesinlikle..
kurutma asla yok nemli sekilde kaliyor gün boyunca.
fiyati da cok uygun 11 tl filan olmasi lazim

Sevgili arkadaşım
Maybeline kullandım ve kapatıcı da tavsiye etmem,avon ise hiç kullanmak istemediğim kozmetik markası. Sebepleri;
kapatıcı fondoten mutlaka su bazlı olmalı ve deriye nefes aldırmalı. yıllar sonra kalıcı hasara yol açmamalı. Ben profesyonel işim gereği hangi ürün nasıldır sana önerebilirim. Bazı ürünler ucuz kullanılabilir fakat göz altı için kesinlikle çok kaliteli bir ürün almalısın.
Önerilerim: shishedo çok güzel bir ürün
Mac : gece kullanımı için güzel
Amway : Fiyatı daha uygun ve su bazlı,memmuniyet garantisi var..
Bunun dışında birçok pahalı ve kozmetik ürün var. İstersen detaylı bilgi verebilirim..

Garnier'ın kapatıcısı. Çok güzel, hemde bitkisel. Çok hafif bir dokusu var. Gözaltını yormuyor.

X