Göz Makyajı Sizce en iyi göz altı kapatıcısı hangisi ???

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
şu ana kadar o kadar çok göz altı kapatıcısı kullandım ki:max factor...mac.....pastel....loreal.....2 yıldır kullandığım ve bunların arasında tek memnun kaldığım KRYOLAN göz altı kapatıcısı ..yalnız benim morluklarım çok yoğun.. kapatıcısız dışarı çıkmam mümkün değil ..kryolan ın bu kapatıcısı da ameliyat ve yanık izlerini kapatmak için üretilmiş bir kapatıcı..bu nedenle yukarıda saydıklarımdan çok daha yoğun bir kapatıcı.çok yoğun olduğu için süngerle sürüyorum.ve çok kalıcı diğerleri gibi gün içinde yenilemek gerekmiyor su bazlı değil yoğun krem bazlı pata krem formunda...

mac mineral kapatıcı gayet guzel. çok memnunum.. hem nemlendirp çizgileri azaltıyor hemde kalıcılıgı güçlü

Son düzenleme:
kesinlikle golden rose concealer tavsiye ederim. ben şahsen bunu kullanıyorum ve çok memnunum

clinic mac vs çok ürün denedim bana en iyi gelen lancome effacernes longue tenue
birde doktorum göz altı morluklarım için bir göz kremi yazdı onu aldım 1 ay kullan eğer bu geçirmezse hiç biri geçirmez dedi 1 aydır kullanıyorum güzel açıldı rengi tavsiye ederim, ismi aklımda değil eve gidince yazarım

Rica etsem doktorunuzun verdigi o göz kreminin ismini verebilir misiniz? Sonucu etkili mi sizce?

Missha M COVER MASTER STICK CONCEALER ayşenur yazıcı övmüş baya bu kapatıcıyı kullanan varmı aranızda

Bourjois- Healty Mix Councealer i deneyebilirsin, ben çok severek kullanıyorum, fiyatı da 40 tl civarı olması lazım

clinic mac vs çok ürün denedim bana en iyi gelen lancome effacernes longue tenue
birde doktorum göz altı morluklarım için bir göz kremi yazdı onu aldım 1 ay kullan eğer bu geçirmezse hiç biri geçirmez dedi 1 aydır kullanıyorum güzel açıldı rengi tavsiye ederim, ismi aklımda değil eve gidince yazarım

cnm doktorunun yazdığı göz kreminin adı neydi

Edacım dokorun verdiği kremin ismini yazabilirmsin? Yıllardır göz altı morluklarıyla mücedele ediyorum:KK43:

Maybelline affinitone kapatıcı kullandığım en iyi kapaticidir. aloe vera, uzum cekirdegi, salatalık, papatyave birkaç bitkisel içerik daha içeriyor. Çok ağır bir kapatıcı değil, bourjois kullandım ondan daha iyi.

Ben de nedense affitone kapatıcıyı hiç sevmedim çok çabuk çizgilere doluyor Kalıcı değil indirimden almıştım kullanamıyorum duruyor öyle:KK43:

Maybelline affinitone kapatıcı kullandığım en iyi kapaticidir. aloe vera, uzum cekirdegi, salatalık, papatyave birkaç bitkisel içerik daha içeriyor. Çok ağır bir kapatıcı değil, bourjois kullandım ondan daha iyi.

Mesela bourjous ten hangi konuda daha iyi healty mix i diyorsunuz sanırım?

Mesela bourjous ten hangi konuda daha iyi healty mix i diyorsunuz sanırım?
Benim goz altlarim çok problemli değil, en aydınlık ve doğal görüntüyü maybelline den aldım. Bourjois bana daha ağır gelmişti,

Ve renk olarak en iyi uyumu maybelline de buldum. Bu nedenle tercihim maybelline den yana oldu.evet healthy mix den bahsediyorum. Daha fazla kalıcı maybelline den. Kalıcılığa önem veriyorsaniz healthy mix i de deneyebilirsiniz.

Son düzenleme:
Benim goz altlarim çok problemli değil, en aydınlık ve doğal görüntüyü maybelline den aldım. Bourjois bana daha ağır gelmişti,

Ve renk olarak en iyi uyumu maybelline de buldum. Bu nedenle tercihim maybelline den yana oldu.evet healthy mix den bahsediyorum. Daha fazla kalıcı maybelline den. Kalıcılığa önem veriyorsaniz healthy mix i de deneyebilirsiniz.

Anladım. O zaman ne güzel sizin için arada yarı yarıya fiyat farkı var çünkü. :)

Benefit: Fake up :KK34:
Hem nemlendirici hem kapatici.
Biraz pahali ama gercekten degiyor ve uzunnnnn sure bitmiyor.
Gecen sene aldim halen bitmedi :KK53:

$Benefit-Fake-Up-6171.jpg

ACİL YARDIM
Arasında kaldığım rimeller
-Alix avien 3 in 1(hem kıvırsın hem uzatsın hem hacim versin istediğim için aklım bunda)
-Alix avien DNA (bunun için çok güzel yorumlar yapmışlar)
-Maybelline sarı (bunada öyle yorumlar yapmışlar ki kullanıp memnun kalmamış olsan yine kullanmaya başlarsın)
Sonuç olarak aklım 3 ın 1 de ama kullanıcı yorumlarıyla fikrim değişebilir

ACİL YARDIM
Arasında kaldığım rimeller
-Alix avien 3 in 1(hem kıvırsın hem uzatsın hem hacim versin istediğim için aklım bunda)
-Alix avien DNA (bunun için çok güzel yorumlar yapmışlar)
-Maybelline sarı (bunada öyle yorumlar yapmışlar ki kullanıp memnun kalmamış olsan yine kullanmaya başlarsın)
Sonuç olarak aklım 3 ın 1 de ama kullanıcı yorumlarıyla fikrim değişebilir

DEBORAh 24 ore volume maskara tek gecerım hepsını kullandım dıor blackout ysl loreal maybelıne bunun elıne su dokemezzzzz :KK34::KK34::KK34:

X