Göz Makyajı Sizce en iyi göz altı kapatıcısı hangisi ???

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
kapatıcıda mac pro longwear concealerın ustune tanımam. hepsını cope atın arkadaslar bunun kadar mukemmelı yok sabah nasıl suruosanız ole kalıyor aksama dek cızgı cızgı olma yok kapatıcılık super :KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

hala adam gibi concealer bulamadım kızlar en memnun kaldıgnız kapatıcı hangisi?çoğu kişi garnier concealer demişti aldım yag bezesi yapmıştı .mac pro long wear düşünüyorum şöle aydınlatcak paraben içermeyen yag bezesi yapmayan hafif bi concealer yokmu yaw:)

teh balm ın henüz bu ürününü denemedim ama tavsiye edildi.hem kapatıclık hem de gün boyu akmayan göz
makyajı için.indirime girmesini bekliyorum yılbaşı ile birlikte.

$image_1367051857080888.jpg

kızlar merhaba benim gözaltı morluklarım çok koyu ve ne kullandıysam olmadı .tavsiyenize ihtiyacım var:)

teh balm ın henüz bu ürününü denemedim ama tavsiye edildi.hem kapatıclık hem de gün boyu akmayan göz
makyajı için.indirime girmesini bekliyorum yılbaşı ile birlikte.

Eki Görüntüle 873432

Canım bu ürün yani 'put a lid on it' adı üzerinde 'lid' yani göz kapağı için, far bazıdır. Farın kalıcı olması için.
The balmın kapaticisi time balm
Kullanıyorum çok memnunum ama parmakla ya da Real tecniques düz fondoten fırçası ile uyguluyorum. Kuru göz çevreleri için tavsiye etmem kırışıklığı olanların ise hemencecik çizgilerine dolacaktır
Onun dışında ben kapatıcılığından memnunun gözümde sadece koyu halkam olan yerlere kullanıyorum tüm göz altımı sıva yapar gibi sıvazlamıyorum

Canım bu ürün yani 'put a lid on it' adı üzerinde 'lid' yani göz kapağı için, far bazıdır. Farın kalıcı olması için.
Kullanıyorum çok memnunum ama parmakla ya da Real tecniques düz fondoten fırçası ile uyguluyorum. Kuru göz çevreleri için tavsiye etmem kırışıklığı olanların ise hemencecik çizgilerine dolacaktır
Onun dışında ben kapatıcılığından memnunun gözümde sadece koyu halkam olan yerlere kullanıyorum tüm göz altımı sıva yapar gibi sıvazlamıyorum

aslında ben far pek kullanmıyorum ama göz makyajımın sabit durmasını istiyorum.
sabahtan akşama kadar muhafaza etmek zor olsa da yine de bunu sağlayan bir ürün olmalıdır diye düşünüyorum.
:KK31:

afillim rt fırçaları nerden aldın?

bourjois healty mix concealer. hayatımda kullandığım en iyi kapatıcı. çizgilere dolmuyor kuruma yapmıyor kapatıcılık seviyesi süper ve hiçbi şekilde belli olmuyor cilt emiyor. onlarca ürün denemesinden sonra sonunda hayatımın kapatıcısını buldum. kaçıncı tüpüm bilmiyorum. şu an yılbaşı muhabbetine watsons larda bourjoiste %50 indirim var. normal fiyatı 40 civarı. 20 ye inmiştir.kesinlikle bi deneyin derim.

bourjois healty mix concealer. hayatımda kullandığım en iyi kapatıcı. çizgilere dolmuyor kuruma yapmıyor kapatıcılık seviyesi süper ve hiçbi şekilde belli olmuyor cilt emiyor. onlarca ürün denemesinden sonra sonunda hayatımın kapatıcısını buldum. kaçıncı tüpüm bilmiyorum. şu an yılbaşı muhabbetine watsons larda bourjoiste %50 indirim var. normal fiyatı 40 civarı. 20 ye inmiştir.kesinlikle bi deneyin derim.

mrb bu ürün paraben içeriyormu ve yag bezesi yaptımı .başka kullanan varmı kızlar merak ettim bu kapatıcıyı yorumlarsanızı sevinirim

X