Göz Makyajı Sizce en iyi göz altı kapatıcısı hangisi ???

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
clinic mac vs çok ürün denedim bana en iyi gelen lancome effacernes longue tenue
birde doktorum göz altı morluklarım için bir göz kremi yazdı onu aldım 1 ay kullan eğer bu geçirmezse hiç biri geçirmez dedi 1 aydır kullanıyorum güzel açıldı rengi tavsiye ederim, ismi aklımda değil eve gidince yazarım
Merhaba Eda Hanım araştırma yaparken bu yazınıza rastladım fakat birçok kişi bahsettiğiniz doktor tavsiyesi olan kremin adını size sorduğu halde cevabını ben bulamadım ...
O yüzden size yazmaya karar verdim Aslında biraz eski bir konu olduğunu görüyorum fakat rica edeceğim bu doktor tavsiyesi ve memnun kaldığınız kremin adını alabilir miyim...
Teşekkürler

clinic mac vs çok ürün denedim bana en iyi gelen lancome effacernes longue tenue
birde doktorum göz altı morluklarım için bir göz kremi yazdı onu aldım 1 ay kullan eğer bu geçirmezse hiç biri geçirmez dedi 1 aydır kullanıyorum güzel açıldı rengi tavsiye ederim, ismi aklımda değil eve gidince yazarım

Merhaba Eda Hanım ;
araştırma yaparken Sizin bahsettiğiniz doktor tavsiyesi ile alıp denediğiniz ve memnun kaldığınız bir göz kreminden bahsettiğiniz yazıya rastladım ..." adı aklımda değil Eve gidince bakıp yazarım demişsiniz " ve birçok kişi size adını sormuş Fakat ben cevabınızi bulamadım ....
Bu yüzden size yazmaya karar verdim Bu memnun kaldığınız doktor tavsiyesi ile kullandığınız göz altı kapatıcısı ve morluk gidericisinin adını rica edebilir miyim ?
Şimdiden teşekkürler ...

Merhaba " edabuyuk "
Doktorun yazdığı Göz altı morluk kremi neydi acaba adını rica edebilir miyim sizden ?

Deborah milanonun gözalti kapatıcisı gözaltlarim cok mor değil ama kullanmayi seviyorum

X