Dövme Sizce erken mi?

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,

xxhilxx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2012
198
2
18 yaşındayım ve sırtıma kuş istiyorum. Biraz klasik ama özgürlüğüme düşkün olduğumdan tam anlamıyla beni yansıtan bi dövme olduğunu düşünüyorum. Fakat acaba erken mi diye de sormadan edemiyorum sizce erken mi yoksa gayet normal bi zaman mı?

aslında tam bu tarz seylerin yasındasın ben 16 yasında babamı kaybettiğimde koluma melek kanatları içinde onun bas harfini yaptırmıştım biraz asi ruhlu bi kızdım ve dövmem hiç gözüme batmamıştı 18 yasında suanki sevgilimle tanıştım ve çıkmaya basladıktan iki ay sonra ona doğum günü hediyesi olarak bileğime adını yazdırdım :) gel gelelim onunla işler ciddiye bindikten sonra dövmelerim sorun olmaya basladı arkadaslarıyla tanısırkem kollarımı saklıyorum ailesiyle bir sene hiç tanışmadım (halada pek tanışmış sayılmam bi kere görmeye gittim) anlicağın o hayatıma girdi ve o asi ruhum gitti daha hanım hanımcık bi hayat yasamaya basladım ve bu herseyden daha güzel :) neyse sildirmeyi düşünüyorum ikisinide sevgilimde bende dövmeye karşı değiliz onun adını sildirmemin nedeni yüzük parmagıma yazdırıcak olmam :)) ama yaş büyüdükçe çevresel faktörlere ister istemez önem göstermeye başlıyo insan tabi bu karşına cıkan kişiler ve hayat seçimlerinede baglı yaşımıda söyliyim öyle 28-30 yasında değilim 20 yasındayım sadece secimlerimi erken yaptım. Bir gün bile pişman olmicağın bi iş yap bence ve benim gibi bi hata yapıp her saniye gördüğün bi yere sakın yaptırmaa :) Kuşu yaptırırken diğer yaptırıcagın dövmeleri secmeye basla cünki devamı gelicektir :KK70:

Çok açıklayıcı detaylı bi cevap olmuş gercekten teşekkür ederim :) benim de dediğiniz gibi asi ve özgür bi ruhum var bu yüzden kuş figürü istiyorum. sırtımda olucagı için ilerde işime falan da etki etmez ve o kuşların orda olduğun bildikçe özgürlüğümü daha çok önemseyip bütün ömrüm boyunca taşımaktan sıkılmayacagımı düşünüyorum. zaten tek bi dövme istemiyorum bi kaç dövme var aklımda ama hepsini birden yaptırırsam ailemin tepkisi sert olabilir :) evlilik hiç düşünmediğim için o konuyla ilgili bi fikrim yok henüz ama eğer kararım değişirse de karşımdakinin de benimle aynı kafadan biri olması gerektiği için sizin yaşadıgınız sıkıntıları yaşamicagımı umuyorum :) ama yorumunuzdan sonra kesinlikle o dövmeyi istiyorum :)

X