Sizce farklı ülke ilişkileri yürür mü?

Pembe29

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2023
8
-22
19
Kızlar merhaba benim 1 yıl önce bir ilişkim bitti ve ben ardından üniversite sınavına tekrar hazırlanıp şu anda iyi bir sıralama yaptım. Sınava hazırlanırken aklıma gelmedi bu kadar. lakin onu çok özlüyorum kendisi şu anda Amerika'da ve bir sevgilisi var sizce tekrar barışsak bu ilişki yürür mü? Kendisinin 5 yıl dönme gibi bir şansı yok lakin istediğim bölüm ile benim oraya gitme imkanım var. Beni o terk etmişti saçma sapan bir sebepten dolayı biz ayrıldıktan bir hafta sonra evli ve çocuklu bir kadınla ilişkiye başladı ve şu anda onunla sevgili kendisiyle konuşmak istedim ortak arkadaşımıza söyledim ama o iletemeyeceğini ve sevgilisi olduğunu söyledi halbuki daha öncesinde o kadının varlığını bilmemize rağmen bana sürekli ondan haberler getirirdi nasıl yapacağım bilmiyorum hayatıma bir başkasını alsam bile bağlanamıyorum tekrar aşık olamayacak gibi hissediyorum sizce bu durumda en doğrusu ne?

He ilişki yaptınız yürümesi kusur kaldı.

Eski erkek arkadaşınızın sizinle tekrar barışacağından emin olmadan hatta ciddi bir yola girmeden böyle büyük kararlar vermeyin. Ben işimden dolayı sürekli yurtdışındayım Türkiyede olduğum uzun sürelerde sevgilim almanyada ama bizim için sorun olmuyor. Aranızda güven oluşursa oturmuş bir ilişkiyse mesafe sorun olmuyor. Ama sizin şu an ilişkiniz bile yok. Böyle büyük kararlar verebilmek için büyük bağlar kurmuş olmak lazım. Kafanızda kurduklarınızla gerçekler tam zıt olursa hayal kırıklığınız büyük olur.

Adam terk etmiş, yurtdışına yerleşmiş, yeni ilişkiye başlamış. Ne ilişkisi yürütüyon sen? Bana çok aşık ben yorulmiyim diye başkasıyla evlendi diyeceksin herhalde diğer konunda

Senin kocanın eviii yooook diyen Müge gibi sizin beraber olamayacağınızı anlatmaya çalışacağız belli ki bu konuda. Ya adam seni de terk etmiş ülkeyi de terk etmiş, senle işi yok. Hala kendince gelin güvey olup bir de millet senin sevgilisi olana yavşamana izin vermediği için ama bana haber getirirdi diye söylenip suçlu gösteriyorsun. O adamın sevgilisi var, sevgilisi olan biri için adamın olduğu ülkeye gidip sokak sokak onu mu arayacaksın ne yapacaksın. Bide ilişki yürür mü yazmış hangi ilişki, senin bir ilişkin yoook o adam yoook

İnsanları rahat bırak. Ruh hastasımısın

1 yıl önce bir ilişkim bitti ... şu anda Amerika'da ve bir sevgilisi var sizce tekrar barışsak bu ilişki yürür mü?
Adamın sevgilisi var, siz "barışsak" diyorsunuz
Gidip ayıracak mısınız, nedir yani plan ne?
Ayrıca ayrılalı 1 yıl olmuş...

aptal gibi hala umutluyum bunu sizce nasil çözebilirim?
Umutlanmayarak?

1 yıldır ilişki var 1 ay öncesine kadar haber verirdi şimdi mi vermiyor?

Eeee senin konun var 2 konu açmışım

1 yıl geçti unutamadım diye şimdi farklı ülke diyorsun

Evet çok haklısınız. Gerçekten ama aptal gibi hala umutluyum bunu sizce nasil çözebilirim? Beni en çokta bu sinir ediyor. Beni sevemyen adamı svemek
Psikologa giderek. Durumunuz normal değil çünkü.

Hani deseydiniz ben onu terk etmistim o bile daha mantıklı olurdu.

Ya da siz terk etseydiniz ve hayatında birisi olmasa.

Ancak şu anda tam takıntılı bir insan gibi davranmaya başlamış durumdasınız. O nedenle çok içten söylüyorum, yardim almalısınız.

Ee biraz saygi yani adamın sevgilisi varmis nasil hala barisiriz diye düşünebilirsiniz.Napicaksiniz buyu,ritüel gibi seylerle mi ayiricaksiniz.Adam sizi birakip gitmis gurursuz gibi birde haber yollamaya calişmişsiniz hangi akla hizmet bunları yapiyorsunuz anlamadim.

Evet çok haklısınız. Gerçekten ama aptal gibi hala umutluyum bunu sizce nasil çözebilirim? Beni en çokta bu sinir ediyor. Beni sevemyen adamı svemek
Evli biriyle birlikte olan birinden ne bekliyorsun ki

Adami yok say öldü say başka erkek mi yok

Okuyacakta Abd ye gidicek eeee adamda aaa hoşgeldin diyecek öyle mi

Kendini kandırma olmayacak şeylere inandirma oku meslek sahibi ol onu kafandan silersen bir başkası girer belki kalbine

Takıntı yapma sana zarar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…