sizce hamile miyim çok silik bir çizgi var?

perikizz

Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2022
6
0
25
Arkadaşlar merhaba aramıza yeni katıldım daha önceden okuyordum sidik çizgi çıkıp da sonradan hamile olduğunu öğrenenler var mı adetime bir gün var resimde çok net belli olmasa da sol tarafta hafif silik bir çizgi var net bakarsanız görünüyor gözle Bir tık daha net görünüyor adet olacakmış gibi ağrılarım ve yediğim şey sürekli ağzıma geri geliyor kasık ağrım da var sizce hamilemiyimdir ? Okla gosterdigim yöne doğru

Son düzenleme:
Var orda sanki sanırım daha çok yeni :KK200:

Kızlar tekraren merhaba felaket bir gaz sıkışması ara ara karın ağrısı karında şişlik beyaz akıntı ve çok nadir mide bulantım var.Eşimle tam yumurtlama gününde ilişkiye girdik kondom ile ancak kondom içimde kaldı ve kondomu çıkartırken gelebileceğinden şüpheleniyorum sık sık idrara çıkıyorum normal de bu kadar gitmezdim.Geciken Adetimin 1.gününde erken gebelik testi yaptım ve negatif çıktı bugün 3. Günüm ve hala adet olmadım yukarıda yazdığım herşey devam ediyor.fikirlerinize ihtiyacım var lütfen yardımcı olur musunuz 🤲🥹

Kızlar tekraren merhaba felaket bir gaz sıkışması ara ara karın ağrısı karında şişlik beyaz akıntı ve çok nadir mide bulantım var.Eşimle tam yumurtlama gününde ilişkiye girdik kondom ile ancak kondom içimde kaldı ve kondomu çıkartırken gelebileceğinden şüpheleniyorum sık sık idrara çıkıyorum normal de bu kadar gitmezdim.Geciken Adetimin 1.gününde erken gebelik testi yaptım ve negatif çıktı bugün 3. Günüm ve hala adet olmadım yukarıda yazdığım herşey devam ediyor.fikirlerinize ihtiyacım var lütfen yardımcı olur musunuz 🤲🥹
yumurtlama günü genellikle 14ncü güne denk düşüyor yani yumurtlamadan bu yana 14 gün rahat geçmiştir buda gebelik testinde çift çizginin gözükmesi içim yeterli bir süre. Eğer negatif çıktıysa muhtemelen yoktur. Seni üzmek istemem ama bu böyle. Yine de içim rahat etmez dersen bir kan testi yaptır kuzum😘

X