Sizce hamilemiyim ?

Kivircikkhatun

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2020
748
228
27

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 25-03-2022

Hamileliğimin 7. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 233 gün kaldı.

Önümüzdeki 4 gün içinde bebeğinizin el plakları görünmeye başlayacak. Her bir el plağı elleri ve parmakları oluşturacak dokuları içermektedir. Bebeğinizin boyu yaklaşık 7-9 mm. Bebeğinizin plasenta gelişimi başlar.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : < 1gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

LeyLA84db

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2021
896
758
37
Nisanlim vajinanin üzerine bosaldi biraz da elime ve kıyafetime boşaldi ve adetim 3 gün gecikti ama bosaldigi zaman adettim. Hamile kalır mıyım
yqa

InsAllah kalmam🤲
Valla sen boyle hamile kal ben kendimi keserim 😂 mantiken bi dusun sence kalir misin? Kalir mi sence ?🤣 Yusra30 Yusra30

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının aldında.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 52 Kg. ile 70 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 168 cm. Başlangıç Kilom :43 Kg. Şimdiki Kilom :43 Kg.

Yusra30

BirGün🎶 Her$€¥ ¢oK🎶 GüzeL🎶 OLacaK 🎤
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2020
7.849
7.797
Valla sen boyle hamile kal ben kendimi keserim 😂 mantiken bi dusun sence kalir misin? Kalir mi sence ?🤣 Yusra30 Yusra30

Tövbe de canım ne kendini kesmesi 😂😂kalır filan bizde olan şanslar bunların oluyor :)
Çok pislikce bir iş zaten alttan kan üstten adam boşalıyor bu neyin kafası neyin yokluğu pes diyorum. 😱😱

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 64 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 160 cm. Başlangıç Kilom :74 Kg. Şimdiki Kilom :64 Kg.

Kimenekibenden

Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2020
119
68
25
Şuan bat gunune 5 gün var.kasik ağrım hafifledi benim.ama hala acım.cok yemege ve su tüketmeye başladım.
Yorgunluk hissi var başka bişey yok benim ama bekliyorum bakalım.
Sizin nasıl durumunuz var acaba.
bende kasık ağrısı oluyor ara ara bazen keskin bazen hafif ama 10 gündür devam ediyor bi de arada belim ağrıyor. hafif göğüs hassasiyeti de var ama regle yakın diye de olabilir

Cemoos

Lütfen koparmayın!!!
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Mart 2021
2.322
6.022
bende kasık ağrısı oluyor ara ara bazen keskin bazen hafif ama 10 gündür devam ediyor bi de arada belim ağrıyor. hafif göğüs hassasiyeti de var ama regle yakın diye de olabilir
benim regli ye 4 gün var ama belirtiler regli olacağım gibi.acikcasi umudum kalmadı bu ay.keske olsa ama bakalım kısmet artık 😔

Kimenekibenden

Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2020
119
68
25
benim regli ye 4 gün var ama belirtiler regli olacağım gibi.acikcasi umudum kalmadı bu ay.keske olsa ama bakalım kısmet artık 😔
benim de öyle bat aynı ikimizin de . regl belirtileri de var ama arkadaşım hamile o da ilk zamanlarda regl ağrısı çekmişti hatta pozitif gördü kan testinde dahi ağrım var olucam korkusu yaşadı 😂 kırmızı kart görmeden umudunu kaybetme derim

Cemoos

Lütfen koparmayın!!!
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Mart 2021
2.322
6.022
benim de öyle bat aynı ikimizin de . regl belirtileri de var ama arkadaşım hamile o da ilk zamanlarda regl ağrısı çekmişti hatta pozitif gördü kan testinde dahi ağrım var olucam korkusu yaşadı 😂 kırmızı kart görmeden umudunu kaybetme derim
Canım tatlı çekmeye başladı,göğüslerim hafif şişti,dokununca açıyor,kasık ağrısı var,hafif akıntı var.direk regli belirtileri ama bakalım.
Belki erken regli olurum az kaldı umutlandim o kadar keşke sürpriz olsa🤲
İnşallah arkadasiniz gibi olur benim de isteyen herkesin de.
Allah kucagimizi boş birakmasin ❤️

Kimenekibenden

Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2020
119
68
25
Canım tatlı çekmeye başladı,göğüslerim hafif şişti,dokununca açıyor,kasık ağrısı var,hafif akıntı var.direk regli belirtileri ama bakalım.
Belki erken regli olurum az kaldı umutlandim o kadar keşke sürpriz olsa🤲
İnşallah arkadasiniz gibi olur benim de isteyen herkesin de.
Allah kucagimizi boş birakmasin ❤️
amin 🥰 umarım biz de o mücizeyi yaşarız az kaldı burdan haberdar et olur mu ?
Bu ay olmadıysa da moralimizi bozmayalım Allah en doğru zamanı bilir . Bize düşen hayırlı zamanda sağlıklı hayırlı evlatlar için sabırla dua etmek 🌼

Cemoos

Lütfen koparmayın!!!
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Mart 2021
2.322
6.022
amin 🥰 umarım biz de o mücizeyi yaşarız az kaldı burdan haberdar et olur mu ?
Bu ay olmadıysa da moralimizi bozmayalım Allah en doğru zamanı bilir . Bize düşen hayırlı zamanda sağlıklı hayırlı evlatlar için sabırla dua etmek 🌼
Tabii haber veririm canım 😍
İnşallah güzel haberlerimiz olsun sende haberdar et inşallah 😊

Kivircikkhatun

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2020
748
228
27

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 25-03-2022

Hamileliğimin 7. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 233 gün kaldı.

Önümüzdeki 4 gün içinde bebeğinizin el plakları görünmeye başlayacak. Her bir el plağı elleri ve parmakları oluşturacak dokuları içermektedir. Bebeğinizin boyu yaklaşık 7-9 mm. Bebeğinizin plasenta gelişimi başlar.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : < 1gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Edalar

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2021
36
33
20
Evet kaç kere ümitlendim ama hep sonunda adet oldum kafaya takmıyordum normalde ama bu ay diğerlerinden farklıydı benim için belirtiler netti bide o testte önce pozitif sonra negatif görünce çok hayal kırıklığı yaşadım.Şimdi ise kafamı kurcalayan akıntımın hiç olmaması pazartesi doktor ne diyecek bakalım 🤷🏼‍♀️
Sonuç ne oldu