Sizce kaynamlar art niyetli mi?

Yaptıkları yanlışa nasıl kılıf uyduruyorlar ya pişkinliğe bak.

Hayır bir de birileri yanlarında gelseydi gelinlikle 5 kat çıkmayacak mıydı? Taşıyacaklar mıydı konu sahibini?

Binada asansör yoksa kayınvalide önce market alışverişi yapmalı, sonra da asansörlü araç çağırmalıydı.
Önce poşetleri, sonra gelin hanımı platforma yükleyip yukarıya çekebilirlerdi. Salça bidonuna tutunarak çok rahat şekilde yukarıya çıkabilirdi konu sahibi. Balkonda bekleyen bir kişi de poşetleri ve bidona tutunmuş gelin hanımı teslim alırdı.
Çözüm bu kadar basitti aslında ama bunları düşünmeye bile zahmet etmemişler. Plansız programsız gelin almışlar. Ben olsam ben de kırılırdım.

Hem asansörsüz ev tutmuşlar hem bunları düşünmemişler. Tiz kellesi vurula kaynananın. Kesin diğer gelini kucağında taşımıştır.

Valla seninki ideal kv ne güzel sana karışan yok, keşke başta benimkiler böyle olsaydı başım ağrımazdı, yapışkan bur kv olsa daha mi iyiydi şükret haline , bırak en değerli gelin eltin olsun , ay bende elti istiyorum yaaaa

Ben de çok istiyordum ya onu o kadar sevsinler ki beni gözleri görmesin

Beklenti adamı yorar. Madem evinize geçecektiniz düğünden birkaç gün önce market alışverişi yapabilirdiniz. Borç harç içerisinde evlenip hala bir şey beklemeniz çok değişik.

O kocayla kv deye çok bile dayanmışsın.
Cansınız ya etrafımda kimse anlamıyor bana hep sabırsızsın diyorlar. Eşim de öyle annem de çok sabırsızsın tahammülsüzsün diyor. Eşime annene o kadar katlandım çok bile, nasıl anlamazsın diyordum anlamıyor işine mi gelmiyordu bilmiyorum ki

Ay ben daha ilk hafta kapının önüne koyardım kocayı.
Gitsin ana kuzusu yaşasın anasıyla

Ay ben daha ilk hafta kapının önüne koyardım kocayı.
Gitsin ana kuzusu yaşasın anasıyla
Ben de sonradan çok dedim niye gider gitmez bunları yaptığını görünce dönmedim geri, çocuk yaptım diye. Çok seviyordum eşimi, ne yapacağımı bilemedim böyle utanmazca düşüncesizce davranan bi kaynana karşısında.

Adı üstünde bebek hediyesi yahuu e olunca takılır ya hani. Gelin hediyesi sandınız siz galibaa

Büyük konuşmuyorum da böyle adama çocuğum olsa da boşarım ben.
Benim kv de bırak gelip kalmayı, benden habersiz evime bile gelmez.
Eşim de sağ olsun dengeyi her zaman korur çünkü biliyor denge şaşarsa evlilik yürümez.

Benim tarafım içinde geçerli bu sadece kv değil ama benim böyle insanlara tahammülüm yok o ayrı

ahahah salça bidonu mu ahahha salça mı?
bir gelin olarak değil salça herhangi bir "bidon"la yanyana nasıl gelebilir bir "gelin" lütfen rica ediyorum

Küçük zeytin kavanozuna da tutunabilirdi ama salça bidonu daha güvenli bence.
Keşke kayınvalidesi akıl etseymiş, diğer gelinle koştur koştur eve gidip düğün dedikodusu yapacağına

Allah'tan mallarına tenezzül etmiyorsunuz bide bir insan evinin alışverişini neden düğünden sonra yapar ki veya gelinliğini çıkarıp markete gitmek nedir hadi oncesi alamadin idareten bir şeyler sipariş et bir gün sonra çık en kötü aşırı komik olmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…