Sizce kvnin niyeti iyi mi?

yesa1

Bşlngç 59.8 güncel 54 hedef 48 boy 1.56
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2008
22.888
35.528
Ay gitmeeeeeeeeee diye bağırıyorum su an

Hallimce

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2020
71
52
34
Ay gitmeeeeeeeeee diye bağırıyorum su an
Ya eşim yalnız gitseydi annesiyle başbaşa görüşecekti. Gerçekten çok büyük bir hata mı yapmışım. Ne yapacağım ben şimdi düzeltmek için. Eşime konusunu açıp bugün gözüme batanları anlatmalı mıyım.

yesa1

Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2008
22.888
35.528
Ya eşim yalnız gitseydi annesiyle başbaşa görüşecekti. Gerçekten çok büyük bir hata mı yapmışım. Ne yapacağım ben şimdi düzeltmek için. Eşime konusunu açıp bugün gözüme batanları anlatmalı mıyım.

Yok bence sus .

eşine de bir şey söyleme

Kv ölmüş yokmuş gibi hayatına devam et

Kafandan da at hayatından da

giggles

Shady's back.🥴
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2020
3.861
16.921
Çünkü eşimin yalnız gidip annesiyle başbaşa görüşmesini istemedim. Çünkü kv hep ağlıyor kendini acındırıyor ve farkettirmeden de bana verip veriştiriyor. Mesela en son eşimle kv başbaşa kaldıklarında eşim annesine sana ev alacaktım ama babam sorun çıkartır diye almadım demiş. Kv de alma gelin razı olmaz asla sizin aranız bozulur ben zaten istemem demiş. İyi niyetli rolü oynayıp beni kötülüyor aklınca. Sanki boşanmamız için pusuya yatmış bekleyen kendisi değilmiş gibi.
Eşiniz öyle her laftan etkilenecek biri mi ya öyle?
Annesiyle kalınca hemen sizi boşamayı düşünebilir
Nereye kadar tutulur öyle biri?

birbebekmeselesi

Sono solo appassionatamente curioso.
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2020
1.607
3.002
31
Eşim yalnız gitmesin diye gittim ama hata mı yapmışım yoksa ya. Ben gitmeseydim eşim annesiyle başbaşa dışarda görüşüp gelecekti parayı annesine verecekti. Ki o kadın başbaşa görüşmesi için oldukça tehlikeli.
Eski konularınızı kayınvalidenizin psikopatlık derecesini bilmiyorum ama eşiniz ona uyarsa sıkıntı eşinizde. Sapla samanı karıştırmadan kendisi görüşsün, siz görüşmeyin o zaman.

Hallimce

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2020
71
52
34
Yok bence sus .

eşine de bir şey söyleme

Kv ölmüş yokmuş gibi hayatına devam et

Kafandan da at hayatından da
Şimdi yine görmek isteyecekler ama o zaman ne yapacağım. Kv zaten eşimi arayıp darlayıp duruyordu görüntülü göster diye. Şimdi yine görmek istecekler. Of ben ne yaptım ya.

yesa1

Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2008
22.888
35.528
Şimdi yine görmek isteyecekler ama o zaman ne yapacağım. Kv zaten eşimi arayıp darlayıp duruyordu görüntülü göster diye. Şimdi yine görmek istecekler. Of ben ne yaptım ya.

Adam olana gösterilir

Seninkiler adam değil ki

Hallimce

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2020
71
52
34
Eşiniz öyle her laftan etkilenecek biri mi ya öyle?
Annesiyle kalınca hemen sizi boşamayı düşünebilir
Nereye kadar tutulur öyle biri?
Öyle birisi değil. Ama annesine karşı yumuşuyor ve ben bize bu kadar kötülük yapmış birisini hayatımıza yeniden sokmaya kalkmasın diye gittim ama çok hata ettim.

dr_yad

...........
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2009
8.892
23.699
Eski konularınızı bilmiyorum ama eşin annesiyle yalnız kalmasın diye hep sen de mi gideceksin? Ya senle değilken telde konuşurlarsa. Hem onlar ana-oğul tabii baş başa da görüşürler, onlar anlaşır bir şekilde. Bence kayınvalide ne konuşuyorsa konuşsun boşverin. Yeri gelirse eşinize dersiniz bir şeyler.

giggles

Shady's back.🥴
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2020
3.861
16.921
Öyle birisi değil. Ama annesine karşı yumuşuyor ve ben bize bu kadar kötülük yapmış birisini hayatımıza yeniden sokmaya kalkmasın diye gittim ama çok hata ettim.
Valla annesi olduğu için bahsettiğimiz kişi bence hayatınızdan tamamen çıkması ölmedikçe mümkün değil zaten
Beklentiniz gerçekçi değil

Pamukannesi83

Guru
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2018
12.018
46.388
Ben böyle insanlari evine gitmem. Esiniz yalniz gidebilirdi. Yok doldururlar diyorsaniz sorun basta onda. Kv sizi sevmiyorsada yinede torununu seviyordur belki. Ama dedigim gibi ayagina gitmezdim