Sizce kvnin niyeti iyi mi?

Çünkü eşimin yalnız gidip annesiyle başbaşa görüşmesini istemedim. Çünkü kv hep ağlıyor kendini acındırıyor ve farkettirmeden de bana verip veriştiriyor. Mesela en son eşimle kv başbaşa kaldıklarında eşim annesine sana ev alacaktım ama babam sorun çıkartır diye almadım demiş. Kv de alma gelin razı olmaz asla sizin aranız bozulur ben zaten istemem demiş. İyi niyetli rolü oynayıp beni kötülüyor aklınca. Sanki boşanmamız için pusuya yatmış bekleyen kendisi değilmiş gibi.
Eşiniz öyle her laftan etkilenecek biri mi ya öyle?
Annesiyle kalınca hemen sizi boşamayı düşünebilir
Nereye kadar tutulur öyle biri?

Eşim yalnız gitmesin diye gittim ama hata mı yapmışım yoksa ya. Ben gitmeseydim eşim annesiyle başbaşa dışarda görüşüp gelecekti parayı annesine verecekti. Ki o kadın başbaşa görüşmesi için oldukça tehlikeli.
Eski konularınızı kayınvalidenizin psikopatlık derecesini bilmiyorum ama eşiniz ona uyarsa sıkıntı eşinizde. Sapla samanı karıştırmadan kendisi görüşsün, siz görüşmeyin o zaman.

Yok bence sus .

eşine de bir şey söyleme

Kv ölmüş yokmuş gibi hayatına devam et

Kafandan da at hayatından da
Şimdi yine görmek isteyecekler ama o zaman ne yapacağım. Kv zaten eşimi arayıp darlayıp duruyordu görüntülü göster diye. Şimdi yine görmek istecekler. Of ben ne yaptım ya.

Öyle birisi değil. Ama annesine karşı yumuşuyor ve ben bize bu kadar kötülük yapmış birisini hayatımıza yeniden sokmaya kalkmasın diye gittim ama çok hata ettim.

Eski konularınızı bilmiyorum ama eşin annesiyle yalnız kalmasın diye hep sen de mi gideceksin? Ya senle değilken telde konuşurlarsa. Hem onlar ana-oğul tabii baş başa da görüşürler, onlar anlaşır bir şekilde. Bence kayınvalide ne konuşuyorsa konuşsun boşverin. Yeri gelirse eşinize dersiniz bir şeyler.

Öyle birisi değil. Ama annesine karşı yumuşuyor ve ben bize bu kadar kötülük yapmış birisini hayatımıza yeniden sokmaya kalkmasın diye gittim ama çok hata ettim.
Valla annesi olduğu için bahsettiğimiz kişi bence hayatınızdan tamamen çıkması ölmedikçe mümkün değil zaten
Beklentiniz gerçekçi değil

Ben böyle insanlari evine gitmem. Esiniz yalniz gidebilirdi. Yok doldururlar diyorsaniz sorun basta onda. Kv sizi sevmiyorsada yinede torununu seviyordur belki. Ama dedigim gibi ayagina gitmezdim

Eşimin ailesiyle yaşadıklarımı bilenleriniz var bilmeyenleriniz için Mecburi kan bağı

Özetle kv ve görümce boşanmamız için canlarını dişlerine takıp atılmadık iftira edilmedik beddua bırakmadılar. Kv çocuğumuz olmasın diye beddua edip boşa bu karıyı kadın gibi kadınla evlen dedi. Aileme küfürler etti ve daha çok fazla olay yaşandı. Hiçbirisini unutamıyorum. Bir an bile aklımdan çıkmıyor.

Eşim babama para vermek istiyorum dedi bugün bana gelip. Babasının geliri yok. Daha önce defalarca bizi tehdit ettiği için konuşmuyordu eşim. Annemi arayım ona veriyim o da babama versin dedi. Ben de babanı ara ona ver dedim. Hatta torununu da görsün büyüklük bizde kalsın dedim. Eşim sadece vicdanını rahatlatmak için yaptı çünkü babasıyla muhabbetleri bile yok. Neyse kalktık gittik ailesinin evine. Kp ikimizi de öptü. Kv eşimi öptü bana yöneldi. Pas vermeden geçtim çocuğumun yanına. Kvnin her hareketi bana batıyor ve yeniden evimin içine karışmaya kalkacak diye korkuyorum sanırım. Çocuğum kucağımda duruyordu geldi aldı sevdi sevdi ağladı yavrum yabancılayıp sonra eşime verdi. Benden almışsın bana versene. Kucağına alıp diyor ki sen bende kal sarılıp yatacağım sana. Annenin sütü de yetmez sana büyümüşsün çorba içmeye mi başlayacaksın sen artık ek gıdaya mı başlayacaksın deyip durdu üç dört kere belki daha çok. Ek gıdaya başlaması için gün sayıyor resmen. Daha önce iki kere gördü çocuğumu. İkisinde de aynı muhabbet döndü. Annen sana kereviz brokoli yedirecek onlar yediriliyor hep yazık sana diyor. Kendisi çocuklarını emzirmemiş beni ilgilendirmez ama anlamıyorum bu neyin hıncını çıkartmaya çalışıyor. Çocuğum kucağımda uyudu üstüne örtü getiriyor getirme gerek yok dedim. Sanki ben bilmeyeceğim ev 25 derece belki daha çok. Üç kere biz çıkalım da emzir dedi. Hayır dedim tekrar tekrar. Emzirmeyeceğim dedim en son yüksek sesle. Sana cıs mı yaptılar iğne mi yaptılar yazık diyor. Ensenden öpüyüm de inat ol diyor. Heryeri babasına benziyor diyor. Kırk kez söyledi. Ben zaten babasına benziyor diyorum ve çok da mutluyum bundan ama amacı ne. Kadınla konuşmuyorum muhattap olmuyorum. Bu kadın çocuğum doğmasın diye beddua etmiş birisi. Bugün diyor ki eşime uyuturken bol bol felak nas oku. Bu nasıl bir yüzsüzlüktür. Çok mu takıyorum kızlar. Bu kadını uzak tutmak için ne yapıyım.
Bence sende kendine Felak nas oku da vesveselerden kurtul 🤣

eski konularınızı hatırlıyorum. onların üstüne zaten gitmeniz hata da.
artık bu saatten sonra siz gittiğiniz için tabi ki devamlı torun görmek isteyecekler
bir bahane bul, mesafeni de koru bence.
bu arada bu konu için söylemiyorum. sen sevmediğin için takıntı haline getirmişsin
bu olaydaki dedikleri genelde kvlerin saçma sevgi gösterme şekli.. diğer konular için yazıyorum ki mesafeli ol

Eşimin ailesiyle yaşadıklarımı bilenleriniz var bilmeyenleriniz için Mecburi kan bağı

Özetle kv ve görümce boşanmamız için canlarını dişlerine takıp atılmadık iftira edilmedik beddua bırakmadılar. Kv çocuğumuz olmasın diye beddua edip boşa bu karıyı kadın gibi kadınla evlen dedi. Aileme küfürler etti ve daha çok fazla olay yaşandı. Hiçbirisini unutamıyorum. Bir an bile aklımdan çıkmıyor.

Eşim babama para vermek istiyorum dedi bugün bana gelip. Babasının geliri yok. Daha önce defalarca bizi tehdit ettiği için konuşmuyordu eşim. Annemi arayım ona veriyim o da babama versin dedi. Ben de babanı ara ona ver dedim. Hatta torununu da görsün büyüklük bizde kalsın dedim. Eşim sadece vicdanını rahatlatmak için yaptı çünkü babasıyla muhabbetleri bile yok. Neyse kalktık gittik ailesinin evine. Kp ikimizi de öptü. Kv eşimi öptü bana yöneldi. Pas vermeden geçtim çocuğumun yanına. Kvnin her hareketi bana batıyor ve yeniden evimin içine karışmaya kalkacak diye korkuyorum sanırım. Çocuğum kucağımda duruyordu geldi aldı sevdi sevdi ağladı yavrum yabancılayıp sonra eşime verdi. Benden almışsın bana versene. Kucağına alıp diyor ki sen bende kal sarılıp yatacağım sana. Annenin sütü de yetmez sana büyümüşsün çorba içmeye mi başlayacaksın sen artık ek gıdaya mı başlayacaksın deyip durdu üç dört kere belki daha çok. Ek gıdaya başlaması için gün sayıyor resmen. Daha önce iki kere gördü çocuğumu. İkisinde de aynı muhabbet döndü. Annen sana kereviz brokoli yedirecek onlar yediriliyor hep yazık sana diyor. Kendisi çocuklarını emzirmemiş beni ilgilendirmez ama anlamıyorum bu neyin hıncını çıkartmaya çalışıyor. Çocuğum kucağımda uyudu üstüne örtü getiriyor getirme gerek yok dedim. Sanki ben bilmeyeceğim ev 25 derece belki daha çok. Üç kere biz çıkalım da emzir dedi. Hayır dedim tekrar tekrar. Emzirmeyeceğim dedim en son yüksek sesle. Sana cıs mı yaptılar iğne mi yaptılar yazık diyor. Ensenden öpüyüm de inat ol diyor. Heryeri babasına benziyor diyor. Kırk kez söyledi. Ben zaten babasına benziyor diyorum ve çok da mutluyum bundan ama amacı ne. Kadınla konuşmuyorum muhattap olmuyorum. Bu kadın çocuğum doğmasın diye beddua etmiş birisi. Bugün diyor ki eşime uyuturken bol bol felak nas oku. Bu nasıl bir yüzsüzlüktür. Çok mu takıyorum kızlar. Bu kadını uzak tutmak için ne yapıyım.
Kinini cok diri tutma zaman sonra evde is yapakerken bile hayalinde onunla kavga yapacaksin sonra stresten hasta olacaksin ozman bak neler gidiyo elden. Mesafeni koru ama bence cokta terslenme cok cok olsa babaannesi ne yapicaksin senle olmasa cocugunla mecburi kan bagi var. Senin icin diyorm yani ortuyu getirmesi kotu niyet olamaz heleki felak nas. Ne zman kucagima yedi kat yabanci cocuk bile alsam surekli nas ve felak okurum.gecmisteki bedduasida doner dolasir onu bulur zaten

Kv ile iyi niyet aynı cümle içinde bile kullanılamaz çarpılırsın 😄 şaka şaka

Aman basit düzenek bir kaynana.
ya bırak alsın hevesini cevap bile verme illa cevap veresim var diyorsan destekleyici ol mesela inat olsun diyor ya inşallah annem duaların duam olsun , aynen annem tıpkı bilmem kimin burnundan düşmüş kısasa kısas bir gün kendi kazdığı kuyuya düşecek o günü bekleyin 😉

Kinini cok diri tutma zaman sonra evde is yapakerken bile hayalinde onunla kavga yapacaksin sonra stresten hasta olacaksin ozman bak neler gidiyo elden. Mesafeni koru ama bence cokta terslenme cok cok olsa babaannesi ne yapicaksin senle olmasa cocugunla mecburi kan bagi var. Senin icin diyorm yani ortuyu getirmesi kotu niyet olamaz heleki felak nas. Ne zman kucagima yedi kat yabanci cocuk bile alsam surekli nas ve felak okurum.gecmisteki bedduasida doner dolasir onu bulur zaten
Torunu olmasın diye beddua edip de şimdi o pislikleri yapan kendisi değilmiş gibi felak nas oku demesine sinir oluyorum. Allah size çocuk vermesin de boşa bu karıyı dedi yüzüme karşı. Şimdi göze girmek için numara yapıyor. Hiçbirşey yanına kalmasın istiyorum. Öyle kin öyle nefret doluyum ki.

Eşim beni savunur sonuna kadar hatta kv artık çok da cesaret edemez arkamdan konuşmaya ama problem kvnin kendini acındırması. Eşimi kendine karşı yumuşatmaya çalışıyor. Ağlıyor sızlıyor. Madurum da madurum ayakları. Şeytan gibi kadın. Hakikaten çok tehlikeli.

Sadece bu konuya binaen yazıyorum.
Klasik kv halleri. Benimki de aynı. Daha bizim eve girmeden bu cocuk Ac birseyler yedireyim derdi. Hatta alıp götürecekmiş evine falan filan. İnsan kv ye gıcık olunca her lafı batıyor. Üstünü örteyim demesi normal. Emzireceksen çıkalım demesi normal. Ama işte insan huylanınca bu laflar beynine matkap gibi girer.
Önce istemedi şimdi seviyor kısmına gelince. Kv sizi istemedi ve cocuk sizden olmasın istedi. Ama ne yazık ki sizden oldu. Ama torunu. Yani istemediği torun değil istemediği sizdiniz. Çocugu sevmesi normal.

O kadar beddua iftira üstüne nasıl gittiniz yahu? Kocanız o kadar gevşek mi annesiyle yarım saat otursa değişecek. O görmedi mi yapılanları.

Ayrıca ek gıdayı merak etmesi uyuyunca üstüne örtü getirmesi ne var ki bunlarda? İftiraları bedduaları yutmuşsunuz sonuçta.

Önceki konuya bakmadım ama uzak tutmak için ne yapmalıyım diyip kadının evine gidiyorsunuz mesela evine gitmeyin zaten uzakmışsınız işte ne diye işgüzarlık yapıp gittiniz ki ? Yok büyüklük bizde kalsın bilmem ne bana beddua küfür eden insana karşı büyüklük bende kalsa nolur kalmasa nolur

X