Sizce kvnin niyeti iyi mi?

Eşiniz annesinin sözlerinden hemen etkileniyorsa sorun eşinizde. Aile bireyleri ile yalnız görüştürmeme çabaları bana çok gereksiz geliyor.

Kayınvalidenizin geçmişteki tavırları yanlış ama bu görüşmenizde söyledikleri çoğu büyükanne babanın söylediği şeyler gibi geldi.

Rahatsız oluyorsanız gitmemelisiniz.

Kusura bakmayın ama hem buraya ağlıyorsunuz hem de kendi ayaklarınızla gidip söyleniyor musunuz? Birde sormuşsunuz hata mı yaptım diye.

Kv tavrı normal mi diye ısrarla sorunca ne oluyor? Normal desek oh tamam mı diyeceksiniz?o zaman söyleyelim. Bence söylediklerinin çoğunu babaanneler torunlarına kullanıyor. Hele aşı olma meselesi falan. Sizi sevmese bile o çocuk onun torunu. size beddua eden kadının ayağına, sırf oğlu ile yalnız kalmasın diye düşünüp gidiyorsanız, siz de kv kadar anormal birsiniz demektir.

Konu başlığında hala niyetini sorguluyorsunuz.
Çok garip

Selamlaşmayıp öyle köşede oturaksanız niye gittiniz kayınvalideye anlamadım? Sizde de tuhaflık var. Ben bu kadar şeyden sonra görüşmezdim. Tutarlı olmakta fayda var.

Öyle birisi değil. Ama annesine karşı yumuşuyor ve ben bize bu kadar kötülük yapmış birisini hayatımıza yeniden sokmaya kalkmasın diye gittim ama çok hata ettim.
Farkındaysanız o eşinizin annesi. O hep eşinizin hayatında olacak ama siz yaşadıklarınızdan sonra kv ile görüşmemeyi tercih edebilirsiniz ama anne ile oğul arasına giremezsiniz. Aksi durumda zararlı çıkan siz olursunuz.

Sen bence baya bilenmissin burda ben takacak bişey bulamadım

Torunu görünce vicdanı sızlamış daha doğmadan ettiği beddualardan dolayı. Sana karşı da nasıl dişini sıktığı burdan belli oluyor. Para geliyor ya, ondan tutuyor kendini.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…