sizce "moda" denen şey çok mu önemli??

LatEtiCin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2010
6.388
5
evet bayanlar..sizce "moda" çok mu önemli

saçlarda,saç renklerinde,aksesuar ve kıyafetlerde,ayakkabılarda... kısacası modası olabilen her şeyde..

çok mu önemli???

önce ben görüşümü yazayım

bana göre hiçbi önemi yok

moda diye hiçbir şeyi alıp giydiğimi ya da yaptığımı bilmem

hatta çoğu zaman hiç hoşlanmıyorum bundan

mesela platform mudur nedir işte o tarz ayakkabılardan,bu sene çıkan;uzun boy,kısa boy demeden herkesin ayağındaki uzun botlar

hürrem rengi ya da modeli saçlar ..vs

buna benzer şeyler

bu bi sürü psikolojisi mi bilemiyorum:KK31::KK31::KK31:

ama herkeste aynı şeyler,yakışan da yakışmayan da herkes aynı şeyleri yapıyor

ya da moda diye tabir ettikleri şeyleri birbirine uyarlayıp tarz yaptım sananlar da var

bense bu kadar çok paraların bu şeylere harcanmasına üzülenlerdenim,ayrıca da her zaman kullanabileceğim,rahat ettiğim bana yakışan şeyleri alırım

herkesin giyip taktığı şeylerden hiç mi hiç hoşlanmıyorum

ve de bu kadar çok tüketimin olmasına acıyorum..üzülüyorum gerçekten:KK50::KK50::KK50::KK50:

saç konusunda değil bence diyelim krmızı saç moda yakışmıyorsa yapmazsın.yapmamalısın.

giyimde önemli moda gündemi takip etmek güzel birşey.

pudra-pembesi-platform-topuklu-ayakkab%C4%B1-modelleri1.jpg

örneğin..bu tarz ayakkabılar

öyle kaba,öyle itici ki ve herkesin ayağında:18:

bana göreyse çok mu çok kaba zerafetten eser yok

toplatasım geliyor elimde olsaydı yapardım:KK1::KK1:

ugg-boot.jpg

hele şunlar..aman Allahım:KK19::KK19:

hem yapılışı da bi o kadar kötüymüş duyduğum kadarıyla,canlıların yaşam hakları ellerinden alınıyor

önce ben görüşümü yazayım

bana göre hiçbi önemi yok

moda diye hiçbir şeyi alıp giydiğimi ya da yaptığımı bilmem

hatta çoğu zaman hiç hoşlanmıyorum bundan

mesela platform mudur nedir işte o tarz ayakkabılardan,bu sene çıkan;uzun boy,kısa boy demeden herkesin ayağındaki uzun botlar

hürrem rengi ya da modeli saçlar ..vs

buna benzer şeylerben sen

bu bi sürü psikolojisi mi bilemiyorum:KK31::KK31::KK31:

ama herkeste aynı şeyler,yakışan da yakışmayan da herkes aynı şeyleri yapıyor

ya da moda diye tabir ettikleri şeyleri birbirine uyarlayıp tarz yaptım sananlar da var

bense bu kadar çok paraların bu şeylere harcanmasına üzülenlerdenim,ayrıca da her zaman kullanabileceğim,rahat ettiğim bana yakışan şeyleri alırım

herkesin giyip taktığı şeylerden hiç mi hiç hoşlanmıyorum

ve de bu kadar çok tüketimin olmasına acıyorum..üzülüyorum gerçekten:KK50::KK50::KK50::KK50:

ben senin gibi düşünmüyrüum canım.geride kalkmak kötü birşey bence.platform moda mesela yolda bir bayan görsivri burun ayakkabı giyse yuh diyorum içimnden ya mazide kaldı bunları nasıl giyiyor diyorum içimden .çıldırıyorum.

moda demek gündemi takip edip kendinee o moda secenklerinden yakışanı almak giymek zaten.örneğin iki renk moda diyelim bir sarı biri bej ben sarıyı tercih ederim beji almam.sırf moda diye o rengi almam.çünkü yakışmadıgını düşünürüm.

fazla harcama dedğin gibi tabiki iyi birşey değil.ama almasam çatlarım napim.yapımda var mutlu oluyorum zevk alıyorum.

27734-1.jpg

renkli erkek pantolonları

mesela sinan akçılın hep ayağında

.. hiç hoş değil.yakışan da var ama biçoğu özentilikten ya da farklı görüneyim çabasında

ben senin gibi düşünmüyrüum canım.geride kalkmak kötü birşey bence.platform moda mesela yolda bir bayan görsivri burun ayakkabı giyse yuh diyorum içimnden ya mazide kaldı bunları nasıl giyiyor diyorum içimden .çıldırıyorum.

moda demek gündemi takip edip kendinee o moda secenklerinden yakışanı almak giymek zaten.örneğin iki renk moda diyelim bir sarı biri bej ben sarıyı tercih ederim beji almam.sırf moda diye o rengi almam.çünkü yakışmadıgını düşünürüm.

fazla harcama dedğin gibi tabiki iyi birşey değil.ama almasam çatlarım napim.yapımda var mutlu oluyorum zevk alıyorum.

o senin düşüncen canım tabiki saygı duyarım ama geride kalmak değil

sivri burundan ben de nefret ederim mesela..bi aralar o modaydı biçok kadın giyiyodu şimdi ise görünce garip geliyor,kötü geliyor:KK1::KK1:

ben her dönemde giyilebilecek şeyleri almaya gayret ederim:KK34:senelerce giyilecek şeyler ama moda diye herkesin ayağında olmayan:KK34::KK34:

o senin düşüncen canım tabiki saygı duyarım ama geride kalmak değil

sivri burundan ben de nefret ederim mesela..bi aralar o modaydı biçok kadın giyiyodu şimdi ise görünce garip geliyor,kötü geliyor:KK1::KK1:

ben her dönemde giyilebilecek şeyleri almaya gayret ederim:KK34:senelerce giyilecek şeyler ama moda diye herkesin ayağında olmayan:KK34::KK34:

kötü geliyor işte takip etmeyince modayı geride kalıyorsun.rüküş oluyorsun işte.giyinmekten haberi yok deriz biz ona malesef..

süse püse önem vere herhalukarda takip eder modayı:KK14:

sevmeyen zaten yerinde sayar:KK6:

ay çok komiksin kuzucum:KK9:

sen ne giyiyorsun acaba çok merak ettim.o kötü bu kötü..birde begendiklerini koy canım bekliyorum:KK52:

cnm bu benim görüşüm ..ikili konuşmalara girmesek çok iyi olur :KK66: :KK34::KK34::KK34::KK34:

begenmediklerim diye bir konu açsaydın canım..veya karaladıklarım diye ona göre girerdik topiğe..

kötüyü ekliyorsan iyiyide ekle ki ona göre görüşüne saygı duyalım.modaya hakaret senin yaptıgın bence.başka birşey değil..

eleştirileri alırsın birazdan sen eklemeye devam et..by

begenmediklerim diye bir konu açsaydın canım..veya karaladıklarım diye ona göre girerdik topiğe..

kötüyü ekliyorsan iyiyide ekle ki ona göre görüşüne saygı duyalım.modaya hakaret senin yaptıgın bence.başka birşey değil..

eleştirileri alırsın birazdan sen eklemeye devam et..by

ben herkes görüşlerini belirtsin diye konu açtım seninle karşılıklı konuşma yapmak için değil :KK66:)

kaldı ki ben senin görüşüne saygı duyuyorum

sense bana "komiksin" diyorsun...:KK34::KK34:

X