sizce napmalıyım

Ayrillllllllllll

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ayrillllllllllll

Ben de iki saattir kendimi yırtıyorum ayrıl diye ama arkadaş işine gelmeyenlere cevap vermiyo tatlım:KK52: En iyisi biz her şeye katlan sen onun helalisin o senin sahibin falan diyelim:KK51:

Ben de iki saattir kendimi yırtıyorum ayrıl diye ama arkadaş işine gelmeyenlere cevap vermiyo tatlım:KK52: En iyisi biz her şeye katlan sen onun helalisin o senin sahibin falan diyelim:KK51:

Zaten ne akla hizmet sevgilinle yattin diyecemde yargilama hakkm yok kendi hayati insanların diye susuyorum. Helal yoldan olmayan herşeyin sonunun muhakkak hüsran olduğundan asla şüphe duymuyorum.ve kadinlar kulübüne kayit olduğum günden beri de boyle konuları okudukça ispatlarinida görmüş oluyorum. Ne dersin haksizmuyim?

Zaten ne akla hizmet sevgilinle yattin diyecemde yargilama hakkm yok kendi hayati insanların diye susuyorum. Helal yoldan olmayan herşeyin sonunun muhakkak hüsran olduğundan asla şüphe duymuyorum.ve kadinlar kulübüne kayit olduğum günden beri de boyle konuları okudukça ispatlarinida görmüş oluyorum. Ne dersin haksizmuyim?

Çok seviyordum yaptım :KK43:

Ya öyle demeyelim de, ben katılmıyorum nikah olmadan cinsellik olmamalı düşüncesine. Bence olabilir fakat buradaki tüm örnekler arkasında duramayacağı halde yaşamış bunu. Arkasında duramayacaksan yapmayacaksın. Yaptıysan da "sevdim yaptım sahibim değilsin sen" diyebilecek olgunlukta olacaksın. Ama sizin görüşünüze de saygı duyarım elbette:KK16:

Aciklama yapma tatlim.senin hayatin. Artk Önüne bakmalisin..kacmalisin

Ayrılıcam emin olabilirsin kızlık zarı dikimi diye birşey var ondan yaptırırım izmirde tanıdığın doktor varmı :KK43:

Ya öyle demeyelim de, ben katılmıyorum nikah olmadan cinsellik olmamalı düşüncesine. Bence olabilir fakat buradaki tüm örnekler arkasında duramayacağı halde yaşamış bunu. Arkasında duramayacaksan yapmayacaksın. Yaptıysan da "sevdim yaptım sahibim değilsin sen" diyebilecek olgunlukta olacaksın. Ama sizin görüşünüze de saygı duyarım elbette:KK16:

Saol Saygin icin:)

Yazık valla. Yat kalk diktir bu ne. Cinsel obje misin sen! Biraz kendine saygın olsun. Diktirip başkasını kandirip mutlu olacağını mi saniyorsun. Dürüst ol!

bu konuyu burda paylaşmak ne kadar doğru bilmiyorum ama bir derdim var :KK43: ben sevgilimle her buluştuğumda bana bağırıp çağırıyor ağzına geleni söylüyor bende çok üzülüyorum korkuyorum ama :KK43: ayrılmalımıyım diye çok düşündüm sizce napiyyim yardım edinn :KK43: işin kötü tarafıda biz onla cinsel ilişkiye girdik bekaretim gitti onunla evlenmek zorundayım yaa offfffffffff :KK17:

senin bu fikirde olduğunu da biliyor sevgilin tabi muhtemelen, ohh bulmuş saf kadını bana mecbur nasılsa psikolojisiyle ez Allah ez hem ez hem işin düştü mü... :))

NEDEN ZORUNDA OLASIN??? bu devirde artık kimse bakmıyor iki damla kana, bakan hödükle de evlenme zaten:) çoğu kadının başına geliyor, kimsenin seni ezmesine, kullanmasına müsaade etme. yoksa sen onu bırakmadan o seni bırakır zaten, saygı duymadığı kadına sevgisi de olmaz bir erkeğin sadece çıkarlarını ve egosunu tatmin eder, erleichda yazmıştı dersin :26:

X